Želáte si obdržať cenovú ponuku?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si vozidlo, pre ktoré si želáte obdržať cenovú ponuku. Vaša žiadosť bude postúpená vami zvolenému predajnému miestu.

Zavrieť
Želáte si absolvovať testovaciu jazdu s určitým konkrétnym modelom?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si model vozidla, s ktorým máte záujem absolvovať testovaciu jazdu. Vaša žiadosť bude postúpená predajnému miestu, ktoré si zvolíte.

Zavrieť
Želáte si obdržať dokumentáciu?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si vozidlo, pre ktoré si želáte dostať jednu alebo viacero brožúr.

Zavrieť

Špeciálne vozidlá

Citroën Vám ponúka najlepšie riešenia pre činnosť taxi služby alebo autoškoly. Či už ste taxi služba, autoškola alebo sanitka, šoférovanie je Vašim zamestnaním a vozidlo je Vašim pracovným nástrojom. V našej ponuke špeciálnych vozidiel berieme do úvahy Vaše špecifické požiadavky a ponúkame Vám vozidlá pripravené na prácu.

Či už ide o Citroën C3 Picasso, C-Elyséé, C4, C4 Picasso, alebo C5... vozidlá taxi služby Citroën Vám poskytnú najlepšie podmienky komfortu a bezpečnosti a veľmi ľahkú manipuláciu. Úspornosť našich motorov HDi Vám takisto umožní mať spotrebu pohonných hmôt pod kontrolou.

Citroën vybral zo svojho produktového radu vozidlá, ktoré sú schopné splniť Vaše profesionálne požiadavky:

priestranné miesto pre vodiča, ktoré spája komfort a najnovšie technológie,

  • veľmi ľahká manipulácia,
  • dynamické a úsporné dieselové motory HDi,
  • optimalizovaný vnútorný priestor pre Vašich zákazníkov.

 

Citroën Vás očarí kvalitou, komfortom a výkonmi svojich vozidiel.

 

 

 

Vďaka širokej ponuke vozidiel Citroën poskytnete Vašim žiakom väčší jazdný komfort a lepšiu ovládateľnosť: zvýšená poloha sedenia, optimalizovaný výhľad, posilňovač s variabilným účinkom, rôzne nastavenia volantu a sedadla vodiča...

Rad vozidiel pre autoškoly predstavuje Vaše riešenie pripravené k použitiu a zodpovedajúce predpisom na vyučovanie vedenia motorových vozidiel.

Citroën vybral to najlepšie zo svojho modelového portfólia, aby uspokojil Vaše očakávania:

  • vynikajúci jazdný pôžitok a komfort,
  • široká škála výkonných motorov HDi,
  • priestranná kabína na pohodlnú prepravu ranených osôb.

 

Top