Cher client,

Votre navigateur ne vous permet plus de profiter de l'ensemble des services du site www.citroen.fr

Afin de vous assurer une navigation agréable, conviviale et plus rapide sur le site, nous vous invitons à procéder à une mise à jour de votre logiciel de navigation.

Pour cela, nous avons sélectionné pour vous les 3 logiciels suivants, que vous pouvez télécharger en toute sécurité à partir des liens ci-dessous:


Pohoda

CONNECTING BOX

Connecting Box Citroënu C-Elysée obsahuje Jack zásuvku, USB zásuvku a handsfree telefónnu súpravu s technológiou Bluetooth™. Umožňuje vám pripojiť váš MP3 prehrávač alebo USB kľúč a používať maximálne bezpečne kompatibilný prenosný mobilný telefón.
Connecting Box Citroën C-Elysée
Connecting Box Citroën C-Elysée

AUDIO SYSTÉM

Audio systém CD RDS Citroënu C-Elysée, schopný prehrávať MP3, možno ovládať pod volantom. Vďaka inovatívnemu softwaru spracovania zvukov a modernej technológii, ktorá vám umožňuje riadiť rozdelenie zvuku na mieru, vám tento systém ponúka tlmenú a upokojujúcu atmosféru a optimálnu kvalitu zvuku pre vaše potešenie.
Audio systém Citroën C-Elysée
Audio systém Citroën C-Elysée

TEMPOMAT-OBMEDZOVAČ RÝCHLOSTI

Na zabezpečenie pohodlnej a pokojnej jazdy vám Citroën C-Elysée ponúka tempomat-obmedzovač rýchlosti. Obmedzovač rýchlosti vám umožňuje stanoviť rýchlosť, ktorú nechcete prekročiť a tempomat zas udržiava vašu rýchlosť bez držania nohy na plynovom pedáli.
Citroën C-Elysée
Citroën C-Elysée

VYHRIEVANÁ SPODNÁ ČASŤ ČELNÉHO OKNA

Citroën C-Elysée bol vytvorený na to, aby odolával najdrsnejším poveternostným podmienkam, ako sú obdobia veľkej zimy, a preto vám okrem vyhrievaných sedadiel ponúka aj funkciu "vyhrievaná spodná časť čelného skla". Táto technológia umožňuje urýchliť odmrazovanie vášho čelného skla a odlepiť tak rýchlo stierače skiel.
Citroën C-Elysée
Citroën C-Elysée

KLIMATIZÁCIA

Citroën C-Elysée bol vytvorený na to, aby sa vedel prispôsobiť najdrsnejším poveternostným podmienkam, ako sú obdobia veľkých horúčav, a preto venuje osobitnú pozornosť klimatizácii. V systémoch vybavených digitálnym displejom je preto zabudovaná funkcia "AC Max", ktorá umožňuje maximálne a okamžité ochladenie.
Citroën C-Elysée
Citroën C-Elysée