[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:SK] [cle1: SECONDES Lang:SK]

VÍTA VÁS CLUB CITROËN, SVET PLNÝ VÝHOD!


KÚPOU VOZIDLA CITROËN SA AUTOMATICKY STÁVATE ČLENOM CLUBU CITROËN.

CLUB CITROËN JE VERNOSTNÝ PROGRAM ZNAČKY CITROËN Vám, majiteľom vizidiel CITROËN, bude v nasledujúcich rokoch prinášať množstvo výhod v podobe zľiav a darčekov.

Nepremeškajte preto príležitosť a využite naplno všetky výhody, ktoré Vám CLUB CITROËN ponúka.

750x423_club_citroen_1
750x423_club_citroen_5

AKÉ VÝHODY MI CLUB CITROËN PRINESIE?


Zľavy, darčeky a zvýhodnené podmienky využiteľné v autorizovaných servisoch CITROËN, ktoré vám budú zasielané prostredníctvom e-mailu alebo poštou.
750x423_club_citroen_3

KDE MÔŽEM VYUŽIŤ VÝHODY CLUBU CITROËN?

Vo všetkých autorizovaných servisoch Značky CITROËN.

750x423_club_citroen_2

KOMU JE CLUB CITROËN URČENÝ?

Všetkým fyzickým osobám, ktoré sú majiteľmi vozidiel CITROËN.

750x423_club_citroen_4

AKO SA STAŤ ČLENOM CLUBU CITROËN?

Členom CLUBU CITROËN sa stávate automaticky kúpou vozidla CITROËN. Pri objednaní vozidla stačí vyplniť správnu e-mailovú a poštovú adresu, na ktorú vám budeme zasielať vaše výhody. V prípade, že už vozidlo CITROËN vlastníte, môžete si údaje aktualizovať na: www.citroen.sk/clubcitroen.


V prípade, že vlastníte vozidlo CITROËN (napr. jazdené vozidlo alebo vozidlo zakúpené v zahraničí) a neudelili ste spoločnosti C AUTOMOBIL IMPORT, s.r.o. súhlas so spracovaním údajov na marketingové účely, vyplňte prosím formulár, podpíšte ho a zašlite poštou na adresu spoločnosti C AUTOMOBIL IMPORT, s.r.o., Prievozská 4/C, Bratislava 821 09.

Formulár "Súhlas so spracovaním osobných údajov"

SÚŤAŽE CLUB CITROËN

Ak vlastníte vozidlo Citroën, ste členom Citroën Clubu a nechcete premeškať ďalšiu možnosť vyhrať pekné ceny, nezabudnite zadať Vašu emailovú adresu do aktualizačného formulára, ktorý nájdete na www.citroen.sk/clubcitroen. Súťaže sú určené výhradne pre našich klientov, vlastníkov vozidiel Citroën a budete o nich informovaní iba prostredníctvom emailu.

Top