[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:SK] [cle1: SECONDES Lang:SK]

VÍTA VÁS CLUB CITROËN, SVET PLNÝ VÝHOD!


KÚPOU VOZIDLA CITROËN SA AUTOMATICKY STÁVATE ČLENOM CLUBU CITROËN.

CLUB CITROËN JE VERNOSTNÝ PROGRAM ZNAČKY CITROËN Vám, majiteľom vizidiel CITROËN, bude v nasledujúcich rokoch prinášať množstvo výhod v podobe zľiav a darčekov.

Nepremeškajte preto príležitosť a využite naplno všetky výhody, ktoré Vám CLUB CITROËN ponúka.

AKÉ VÝHODY MI CLUB CITROËN PRINESIE?


Zľavy, darčeky a zvýhodnené podmienky využiteľné v autorizovaných servisoch CITROËN, ktoré vám budú zasielané prostredníctvom e-mailu alebo poštou.
750x423_club_citroen_3

KDE MÔŽEM VYUŽIŤ VÝHODY CLUBU CITROËN?

Vo všetkých autorizovaných servisoch Značky CITROËN.

750x423_club_citroen_2

KOMU JE CLUB CITROËN URČENÝ?

Všetkým fyzickým osobám, ktoré sú majiteľmi vozidiel CITROËN.

AKO SA STAŤ ČLENOM CLUBU CITROËN?

Členom CLUBU CITROËN sa stávate automaticky kúpou vozidla CITROËN. Pri objednaní vozidla stačí vyplniť správnu e-mailovú a poštovú adresu, na ktorú vám budeme zasielať vaše výhody. V prípade, že už vozidlo CITROËN vlastníte, môžete si údaje aktualizovať na: www.citroen.sk/clubcitroen.


V prípade, že vlastníte vozidlo CITROËN (napr. jazdené vozidlo alebo vozidlo zakúpené v zahraničí) a neudelili ste spoločnosti C AUTOMOBIL IMPORT, s.r.o. súhlas so spracovaním údajov na marketingové účely, vyplňte prosím formulár, podpíšte ho a zašlite poštou na adresu spoločnosti C AUTOMOBIL IMPORT, s.r.o., Prievozská 4/C, Bratislava 821 09.

Formulár "Súhlas so spracovaním osobných údajov"

SÚŤAŽE CLUB CITROËN

Ak vlastníte vozidlo Citroën, ste členom Citroën Clubu a nechcete premeškať ďalšiu možnosť vyhrať pekné ceny, nezabudnite zadať Vašu emailovú adresu do aktualizačného formulára, ktorý nájdete na www.citroen.sk/clubcitroen. Súťaže sú určené výhradne pre našich klientov, vlastníkov vozidiel Citroën a budete o nich informovaní iba prostredníctvom emailu.

Top