Želáte si obdržať cenovú ponuku?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si vozidlo, pre ktoré si želáte obdržať cenovú ponuku. Vaša žiadosť bude postúpená vami zvolenému predajnému miestu.

Zavrieť
Želáte si absolvovať testovaciu jazdu s určitým konkrétnym modelom?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si model vozidla, s ktorým máte záujem absolvovať testovaciu jazdu. Vaša žiadosť bude postúpená predajnému miestu, ktoré si zvolíte.

Zavrieť
Želáte si obdržať dokumentáciu?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si vozidlo, pre ktoré si želáte dostať jednu alebo viacero brožúr.

Zavrieť
1800x681_12-v2.jpg

Koncept LACOSTE

CITROËN LACOSTE

SPONTÁNNY, UVOĽNENÝ, PREMYSLENÝ

Tvarovo čistý a jednoduchý, no stále dômyselne premyslený koncept Citroën Lacoste predstavuje nový míľnik pri definovaní vozidla budúcnosti: vozidla, ktoré sa snaží skoncovať s filozofiou "stále viac", ktorá občas vo svete motorizmu vládne. 

DVE MENÁ, JEDNA VÍZIA

Dve mená, Citroën a Lacoste, jedna spoločná vízia: pestovať odvahu, kreativitu a optimizmus.
Koncept, ktorý je bezpochyby vo svojej podstate Citroënom, aj keď vykazuje typické znaky značky Lacoste, stojí na rázcestí medzi svetom motorizmu a športu a neustále nahliada do oboch týchto tak rozdielnych prostredí.

SILNÁ FILOZOFIA

1500x646_concept-car-citroen-lacoste-philosophie-assumee

Koncept Citroën Lacoste borí predsudky o kompaktných vozidlách a jasne ukazuje, že existujú aj nové konštrukčné cesty.
Predstavuje cestovanie ako jedinečný zážitok, nevšedné potešenie pre zmysly všetkých cestujúcich a k svetu pristupuje s neodolateľnou ľahkosťou a sviežosťou.

Tvar

Koncept Citroën Lacoste - Tvar

Vkusne striedme a elegantne uvoľnené vozidlo má na prvý pohľad tvar pôvabného športiaka: medzi jeho prednosti patrí zvýšená bočná línia, vypuklé a štrukturované blatníky, minimálny previs, kolesá zasadené do rohov karosérie a disky kolies v štýle golfových loptičiek.

Otvorenosť

Koncept Citroën Lacoste - Otvorenosť

Pozornosť upúta jeho otvorenosť, ktorá zaručuje výnimočné pocity z jazdy pri zachovaní invenčnosti a elegancie. 

Zostrená realita

Koncept Citroën Lacoste - Zostrená realita

Vozidlo svojim spôsobom zvýrazňuje aktuálny koncept reality, v ktorej získava vnímanie sveta novú ostrosť, ako keby mal človek  zostrené zmysly.

ADEKVÁTNE VÝKONY

S konceptom Citroën Lacoste nikto nepotrebuje veľký zdvihový objem na to, aby zažil silné emócie.
Pod kapotou pracuje trojvalcový, pružný, úsporný a ekologický motor s dostatočným výkonom na to, aby bez problémov hýbal s vozidlom s takými rozmermi a takou hmotnosťou.
Táto motorizácia dokonale zodpovedá logike vozidla, ktorá dáva prednosť podstatným prvkom, ku ktorej sa koncept Citroën Lacoste hlási.

KONCEPCIA ŠETRNÁ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

Vozidlo je šetrné k životnému prostrediu nielen svojou motorizáciou, ale aj výberom koncepcie.
Aj napriek širokým pneumatikám sa zdá, že tento model sa viac "snúbi" s prírodou, ako jej vzdoruje.

HRAVÝ A VEĽKORYSÝ VNÚTORNÝ PRIESTOR

Hravý, elegantný a uvoľnený charakter vozidla umocňujú v interiéri tradičné farby, ako je biela a tmavomodrá, ktoré sú zvýraznené rôznymi prvkami vo veľmi ostrej žltej farbe.

Prístup

Koncept Citroën Lacoste - Prístup

Nasadnúť do vozidla je úplne jednoduché. Predné dvere tu neexistujú, namiesto nich sú tu veľké výrezy podčiarkujúce štýlové spracovanie vozidla. 

Odkladacie priestory

Koncept Citroën Lacoste - Odkladacie priestory

Interiér vozidla ponúka množstvo odkladacích priestorov, ktorých účelom je uľahčiť život na palube. Sú nenápadné, ukryté pod okrajmi palubnej dosky a v obidvoch laviciach. Textilné poťahy lavíc sú z bielej bavlny, ktorá pripomína polokošele značky Lacoste.

KREATÍVNA TECHNOLÓGIA
Koncept Citroën Lacoste - Strecha v tvare

Strecha v tvare písmena "T"

Koncept Citroën Lacoste nemá pevnú strechu, ale štruktúru v tvare písmena "T".  Táto štruktúra v tvare "T" pomáha cestujúcim pri usadení sa na svoje miesto a okrem toho sa v nej nachádza aj dômyselné zariadenie, ktoré poskytuje cestujúcim väčšiu mieru ochrany. Po celej dĺžke konštrukcie sa môže automaticky nafúknuť poťah, ktorý vytvorí mäkkú strechu.

Koncept Citroën Lacoste - Palubná doska

Palubná doska

Pás na palubnej doske slúži ako displej s naddimenzovanými pixelmi na zobrazovanie informácií o jazde vozidla. Za týmto jednoduchým vzhľadom sa ukrývajú najnovšie technológie, ktoré sa dostali na palubu vozidla.

Koncept Citroën Lacoste - Svetlomety

Svetlomety

Svetlomety sú takmer neviditeľné, keď sú vypnuté. Ukrývajú sa pod námorníckou modrou farbou vozidla. Takýto spôsob vypracovania svetiel sa vyznačuje aj tým, že pri ich spúšťaní vytvoria čarovné predstavenie.

Top