[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:SK] [cle1: SECONDES Lang:SK]
SURVOLT

Koncept SURVOLT

SURVOLT

ŠARMANTNÝ, BORIACI KONVENCIE A PLNÝ VOLTOV

Survolt vyvracia všeobecne uznávané myšlienky spojením šarmu a špičkovej módnej extravagancie s dynamikou pretekárskeho automobilu, k čomu pridáva kúsok trúfalosti,  ktorý stelesňuje plne elektrický pohon.

ODVÁŽNE FARBY

Koncept Citroën Survolt - Odvážne farby

Karoséria konceptu Survolt je dvojfarebná, kombinuje fialový fuchsiový a antracitovo šedý odtieň, pohráva si s materiálmi a objemami. Krivky sú raz hladké, raz trblietavé. Odtiene karosérie sa úplne rozchádzajú s klasickým športovým mužským svetom, ktorý má svoje pravidlá.

KONTRASTNÁ SILUETA

Survolt vychádza z kompaktných rozmerov, preberá štylistické prvky športových vozidiel a prispôsobuje si ich svojim potrebám.

Nízke ušľachtilé kupé rozohráva kontrasty medzi zaoblenými líniami a masívnymi bokmi, ktoré zvýrazňujú výrazné podbehy kolies, vyjadrujúce výkon a zmyselnosť.

SILNÁ OSOBNOSŤ

Jemné horizontálne svetlomety, aké sa používajú u najlepších športových kupé, dodávajú vozidlu šarm a fungujú ako neodolateľný magnet. svetlá tvorené LED diódami dodávajú celku moderný technologický vzhľad.

Na zadnej strane konceptu Survolt sú použité tie isté elegantné svetlá ako model Revolte.
Nenápadná línia konceptu Survolt je ukončená spojlerom, ktorý je nevyhnutným symobolom automobilového športu.

VNÚTORNÝ PRIESTOR S ELEGANCIOU V ŠPORTOVOM DUCHU

Špičková technológia v plynulých líniách

Koncept Citroën Survolt - Špičková technológia v plynulých líniách

Kabína vozidla Surovlt bola poňatá ako križovatka týchto dvoch svetov, ktoré samou svojou podstatou stoja proti sebe. Táto symbióza vytvára organický jemný a zároveň technický celok, z ktorého sa vynára miesto vodiča.
Všetko bolo vymyslené a skoncipované tak, aby sa obaja cestujúci cítili dobre a prežívali jedinečnú radosť a výnimočný zážitok.

Plávajúca bunka

Koncept Citroën Survolt - Plávajúca bunka

Kokpit vozidla Survolt je spracovaný ako "plávajúca" bunka, ako sklenená schránka osadená do chrómovaných oblúkov, ako nádherný klenot.
Použitie veľkých presklených plôch prináša svetlo a pocit priestoru, čo je pravý opak toho, čo dnes ponúkajú športové automobily.

VÝNIMOČNÉ VÝKONY A ZÁŽITKY

Survolt využíva plne elektrický pohon. Táto inovácia umožňuje spojenie športových jazdných vlastností s ochranou žitovotného prostredia a s trvalo udržateľným rozvojom.

Vozidlo ponúka environmentálne jedinečnú bezchybnú jazdu, ktorá vďaka pohonu spája potešenie z jazdy, nové pocity, výkony, dynamiku a to všetko v úplnom pohodlí tichého automobilu.

V podobe konceptu Survolt sa značka Citroën ponúka novú víziu automobilu - víziu automobilky, ktorá sa zameriava na inovácie v oblasti kreativity a technológií.

Top