Želáte si obdržať cenovú ponuku?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si vozidlo, pre ktoré si želáte obdržať cenovú ponuku. Vaša žiadosť bude postúpená vami zvolenému predajnému miestu.

Zavrieť
Želáte si absolvovať testovaciu jazdu s určitým konkrétnym modelom?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si model vozidla, s ktorým máte záujem absolvovať testovaciu jazdu. Vaša žiadosť bude postúpená predajnému miestu, ktoré si zvolíte.

Zavrieť
Želáte si obdržať dokumentáciu?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si vozidlo, pre ktoré si želáte dostať jednu alebo viacero brožúr.

Zavrieť

Užívajte si svoje auto v pohode.

Pre vašu pohodu a spokojné využívanie vášho vozidla,  Citroën sa zaväzuje sprevádzať vás, ochraňovať vás a zabezpečovať vašu mobilitu a samozrejme uľahčovať správu vášho vozidla s cieľom zabezpečiť dlhú životnosť vášho vozidla.

Servisné kontrakty Citroën a predĺženie záruky

Predĺženie záruky a servisné kontrakty

Servis

Chcete zachovať výkony vášho vozidla Citroën za naozaj výhodnú cenu? Zverte údržbu vášho vozidla tým, ktorí ho najlepšie poznajú. Paušály Citroën, ktoré tu odhalíte, pokrývajú všetky potreby jednorázovej a pravidelnej údržby vášho vozidla.

Náhradné diely a príslušenstvo

Sieť Citroën ponúka širokú škálu rôznorodého a inovatívneho príslušenstva. Tieto príslušenstvá majú spoločný cieľ: zvýrazniť viacúčelovosť použitia vozidiel Citroën, pritom však rešpektovať ich vlastný štýl.

Záruka a asistencia

V prípade potreby počas záruky vášho vozidla môžete využiť asistenčné služby Citroën 24h/7d.

Financovanie

Ešte neviete ako budete financovať vaše vozidlo? Citroën vám pomôže nájsť riešenia financovania a služieb na mieru.

Objednať sa do servisu

Zverte údržbu vášho vozidla tým, ktorí ho najlepšie poznajú a objednajte sa do autorizovaného servisu. Stačí len vyplniť formulár a Vami vybrané predajné miesto Vás už bude kontaktovať a potvrdí Vám termín.

Top