Želáte si obdržať cenovú ponuku?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si vozidlo, pre ktoré si želáte obdržať cenovú ponuku. Vaša žiadosť bude postúpená vami zvolenému predajnému miestu.

Zavrieť
Želáte si absolvovať testovaciu jazdu s určitým konkrétnym modelom?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si model vozidla, s ktorým máte záujem absolvovať testovaciu jazdu. Vaša žiadosť bude postúpená predajnému miestu, ktoré si zvolíte.

Zavrieť
Želáte si obdržať dokumentáciu?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si vozidlo, pre ktoré si želáte dostať jednu alebo viacero brožúr.

Zavrieť

Objavte svet značky Citroën

Od svojej histórie, cez svoje koncepčné vozidlá alebo výstavné salóny,  až po zákulisie Citroën Racing, Citroën vám otvára brány do svojho sveta!

História

Vozidlo s pohonom predných kolies, model 2CV, DS, SM, Picasso, DS línia, reklamné a športové úspechy... Od roku 1919 má značka Citroën kreativitu a technológiu hlboko zakorenenú vo svojej DNA.

Dedičstvo

Archívy, zbierky, historické vozidlá vyrobené od roku 1919... V "Conservatoire", Múzeu a depozitári historického dedičstva Citroën, tímy Citroën Heritage udržiavajú dedičstvo značky.

Životné prostredie

Ako Citroën zavádza formy mobility s menším dopadom na životné prostredie, ktoré môžu používať všetci a ktoré sú úsporné a ľahko prístupné?

Výkladné skrine

V Paríži, Šanghaji alebo São Paule sa Citroën prezentuje vo svojich exkluzívnych showroomoch venovaných svojim vozidlám línie C alebo línie DS.

e-Boutik LifeStyle

Hračky, miniatúry modelov, Racing, dedičstvo, Lifestyle… Čokoľvek hľadáte, zakúpte si online produkty Citroën verné hodnotám značky.

Koncepty Citroën

GTbyCitroën, Cactus, Citroën Lacoste, Survolt, Tubik, Numéro 9…Tieto koncepty predstavujú omnoho viac ako len jednoduché dizajnérske cvičenia, zosobňujú ambície, hodnoty a predstavivosť značky.

Citroën Racing

Poznáte S. Loeba, Y. Mullera, modely Citroën DS3 WRC a C-Elysée WTCC? Odhaľte tu zákulisie Citroën Racing, jeho tímy, jeho butik a jeho továreň v Satory.

Citroën odporúča Total

Automobilové preteky, výskum a vývoj, popredajný servis… Firmy TOTAL a CITROËN spolupracujú od roku 1968 na báze výhradných dohôd o partnerstve.

Top