[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:SK] [cle1: SECONDES Lang:SK]

Objavte svet značky Citroën

Od svojej histórie, cez svoje koncepčné vozidlá alebo výstavné salóny,  až po zákulisie Citroën Racing, Citroën vám otvára brány do svojho sveta!

História

Vozidlo s pohonom predných kolies, model 2CV, DS, SM, Picasso, DS línia, reklamné a športové úspechy... Od roku 1919 má značka Citroën kreativitu a technológiu hlboko zakorenenú vo svojej DNA.

Dedičstvo

Archívy, zbierky, historické vozidlá vyrobené od roku 1919... V "Conservatoire", Múzeu a depozitári historického dedičstva Citroën, tímy Citroën Heritage udržiavajú dedičstvo značky.

Citroën, 100 rokov odvahy

Od roku 1919 značka Citroën preukazuje počas celej svojej histórie nepopierateľnú odvahu a oddanosť človeku. S takmer storočným bohatým dedičstvom predstavujúcim viac ako 300 modelov, z ktorých niektoré navždy poznamenali automobilový priemysel, sa značka Citroën zapísala do sŕdc všetkých Francúzov. Pozývame Vás na túto úžasnú historickú cestu, ktorú inicioval geniálny vizionár André Citroën.

Životné prostredie

Ako Citroën zavádza formy mobility s menším dopadom na životné prostredie, ktoré môžu používať všetci a ktoré sú úsporné a ľahko prístupné?

Výkladné skrine

V Paríži, Šanghaji alebo São Paule sa Citroën prezentuje vo svojich exkluzívnych showroomoch venovaných svojim vozidlám línie C alebo línie DS.

e-Boutik LifeStyle

Hračky, miniatúry modelov, Racing, dedičstvo, Lifestyle… Čokoľvek hľadáte, zakúpte si online produkty Citroën verné hodnotám značky.

Koncepty Citroën

GTbyCitroën, Cactus, Citroën Lacoste, Survolt, Tubik, Numéro 9…Tieto koncepty predstavujú omnoho viac ako len jednoduché dizajnérske cvičenia, zosobňujú ambície, hodnoty a predstavivosť značky.

Citroën odporúča Total

Automobilové preteky, výskum a vývoj, popredajný servis… Firmy TOTAL a CITROËN spolupracujú od roku 1968 na báze výhradných dohôd o partnerstve.

Top