Želáte si obdržať cenovú ponuku?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si vozidlo, pre ktoré si želáte obdržať cenovú ponuku. Vaša žiadosť bude postúpená vami zvolenému predajnému miestu.

Zavrieť
Želáte si absolvovať testovaciu jazdu s určitým konkrétnym modelom?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si model vozidla, s ktorým máte záujem absolvovať testovaciu jazdu. Vaša žiadosť bude postúpená predajnému miestu, ktoré si zvolíte.

Zavrieť
Želáte si obdržať dokumentáciu?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si vozidlo, pre ktoré si želáte dostať jednu alebo viacero brožúr.

Zavrieť
DS5_LS_R_5_824x463

DS5 LS R: Luxus, technológia a výkon

DS odhalí na autosalóne v Pekingu unikátnu a úplne novú verziu DS 5LS: koncept DS 5LS R.

DS predstavil na autosalóne v Pekingu unikátnu a úplne novú verziu DS 5LS: koncept DS 5LS R. Model vyznačujúci sa športovým charakterom vyzdvihuje všetky atribúty modelu DS 5LS , ako je výkon a výnimočné materiály.

Po konceptoch DS3 Cabrio Racing a DS4 Racing je model DS 5LS R viac ako kedykoľvek predtým stelesnením know-how línie DS. Koncept spája vysoký výkon s luxusom a dokonale vyjadruje ducha línie DS.

Koncept DS 5LS R dáva vyniknúť elegantným oblým kontúram sériového modelu a dodáva modelu DS5 LS, ktorý sa nedávno začal predávať v Číne, výrazne športový charakter s týmito prvkami:
• 1,6 litrový turbom preplňovaný motor s výkonom 300 koní a maximálnym krútiacim momentom 400 Nm ,
podvozok znížený o 15 mm v porovnaní so sériovou verziou a rozšírená predná náprava,
• karbónový difúzor vzduchu, predný spojler a prahová lišta,
• červený anodizovaný lak Carmin Red s matným a metalizovaným vzhľadom,
široké bočné pásy na predných dverách v matnom šedom karbónovom vzore potvrdzujú, že tento koncept patrí do rodiny športiakov s písmenom „R“ v názve,
• interiér úplne potiahnutý koženým a alcantarovým čalúnením a to vrátane palubnej dosky a volantu.

Pre ešte športovejší charakter sú v interiéri DS 5LS R doplnky z karbónu a to najmä na volante, dverných paneloch a kľučkách na dverách a výduchy ventilácie majú červeno-karmínové lemovanie.

Top