Želáte si obdržať cenovú ponuku?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si vozidlo, pre ktoré si želáte obdržať cenovú ponuku. Vaša žiadosť bude postúpená vami zvolenému predajnému miestu.

Zavrieť
Želáte si absolvovať testovaciu jazdu s určitým konkrétnym modelom?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si model vozidla, s ktorým máte záujem absolvovať testovaciu jazdu. Vaša žiadosť bude postúpená predajnému miestu, ktoré si zvolíte.

Zavrieť
Želáte si obdržať dokumentáciu?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si vozidlo, pre ktoré si želáte dostať jednu alebo viacero brožúr.

Zavrieť
Sagan_tinkoff

CITROËN SA STÁVA OFICIÁLNYM PARTNEROM TINKOFF-SAXO !

Spolupráca značky CITROËN s najúspešnejším slovenským cyklistom Petrom Saganom pokračuje aj v roku 2015. Naviac sa CITROËN stáva oficiálnym partnerom cyklistického profi teamu TINKOFF-SAXO.

V roku 2015 značka Citroën nadväzuje na úspešnú spoluprácu s najznámejším a najúspešnejším slovenským cyklistom Petrom Saganom. Úspech spolupráce počas ostatných 2 rokov zvýrazňuje fakt, že tento veľký cyklistický talent s výraznými ambíciami na popredné umiestnenia v najznámejších cyklistických pretekoch nielen jazdí na vozidlách Citroen, ale je aj úspešným Ambasádorom a tvárou značky Citroën na Slovensku.

Okrem úspešného slovenského partnerstva sa Citroën od 1. januára 2015 angažuje v cyklistickom športe aj v globálnom rozsahu : od 1. januára 2015 sa značka Citroën stala oficiálnym dodávateľom cyklistického tímu TINKOFF-SAXO.

Cyklistický tím TINKOFF-SAXO má silné medzinárodné postavenie v najvyššej úrovni svetovej profesionálnej cyklistiky. Členmi tohto kvalitného tímu sú mnohí talentovaní cyklisti ako napr. Alberto Contador, Peter Sagan, Rafal Majka alebo Ivan Basso, ktori majú ambície dosiahnuť najvyššie umiestnenia vo svetových súťažiach. Partnerstvo značky CITROËN a tímu TINKOFF-SAXO, podpísané na obdobie 2 rokov, je založené na spoločných hodnotách optimizmu, odvahy a náročnosti pri dosahovaní cieľov, Počas tohto obdobia poskytne značka CITROËN tímu TINKOFF-SAXO 24 vozidiel Citroën C5 CROSSTOURER, ktoré budú jazdcov tímu sprevádzať na európskych cyklistických súťažiach.

Top