Želáte si obdržať cenovú ponuku?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si vozidlo, pre ktoré si želáte obdržať cenovú ponuku. Vaša žiadosť bude postúpená vami zvolenému predajnému miestu.

Zavrieť
Želáte si absolvovať testovaciu jazdu s určitým konkrétnym modelom?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si model vozidla, s ktorým máte záujem absolvovať testovaciu jazdu. Vaša žiadosť bude postúpená predajnému miestu, ktoré si zvolíte.

Zavrieť
Želáte si obdržať dokumentáciu?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si vozidlo, pre ktoré si želáte dostať jednu alebo viacero brožúr.

Zavrieť
WTCC_4_824x463

WTCC : Historický deň pre CITROËN Racing!

Vo svojich úplne prvých pretekoch v seriáli FIA WTCC obsadil tím v zložení José-María López, Sébastien Loeb a Yvan Muller prvé tri miesta. Prvý historický víkend na okruhu Moulay El Hassan v Marakeši. 

Vynikajúci úspech v Maroku. Po obsadení prvých troch miest v prvom dni pretekov, vozidlá CITROËN C-Elysée WTCC obsadili takisto prvé a druhé miesto v druhom kole s víťazstvom Sébastiena Loeba pred José-María Lópezom. Po kolízii v prvom kole musel Yvan Muller preteky opustiť. José-María López opúšťa Maroko v pozícii lídra Majstrovstiev sveta s jedným bodom pred Sébastienom Loebom.

„Fantastické vozidlo“

„Nikdy by sme sa neodvážili snívať o výsledku, ktorý sme dnes dosiahli. Som šťastný, že som mohol byť svedkom tohto mimoriadneho úspechu José-Maria, Sebastiena a Yvana“ povedal Yves Matton, riaditeľ CITROËN Racing. „K tomuto úspechu, ktorý prekonal naše očakávania, prispel tímový duch, ktorý sa vyznačuje pokorou a zároveň nesmiernou bojovnosťou“ dodal.

Sébastien Loeb, ktorý od prvého pretekárskeho víkendu zaznamenal víťazstvo na okruhu WTCC, si začína byť istý na palube vozidla CITROËN C-Elysée: „Nevedel som, čo môžem dnes očakávať, ale Citroën vyvinul fantastické vozidlo. Vyvážený podvozok, motor: všetko bolo dokonalé.“

PORADIE MAJSTROVSTIEV SVETA ‘PILOTOV’
1. José-María López 48 bodov
2. Sébastien Loeb 47 bodov
3. Tom Chilton 27 bodov
4. Hugo Valente 19 bodov
5. Yvan Muller 17 bodov

PORADIE MAJSTROVSTIEV SVETA ‘KONŠTRUKTÉROV’
1. Citroën 95 bodov
2. Honda 57 bodov
3. Lada 31 bodov
Top