Želáte si obdržať cenovú ponuku?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si vozidlo, pre ktoré si želáte obdržať cenovú ponuku. Vaša žiadosť bude postúpená vami zvolenému predajnému miestu.

Zavrieť
Želáte si absolvovať testovaciu jazdu s určitým konkrétnym modelom?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si model vozidla, s ktorým máte záujem absolvovať testovaciu jazdu. Vaša žiadosť bude postúpená predajnému miestu, ktoré si zvolíte.

Zavrieť
Želáte si obdržať dokumentáciu?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si vozidlo, pre ktoré si želáte dostať jednu alebo viacero brožúr.

Zavrieť
ZRAZ2

ZRAZ PRIAZNIVCOV AUTOMOBILOV CITROËN UŽ TENTO VÍKEND!

Tento víkend sa v Piešťanoch už po piaty krát stretnú priaznivci automobilov Citroën. Organizátori očakávajú tento rok viac ako 40 posádok z Slovenska, Čiech a Slovinska na automobiloch všetkých rokov výroby.

Medzi najzaujímavejšie vozidlá tohoročného stretnutia by mali patriť Citroëny DS, či SM a chýbať samozrejme nebudú ani známe "kačice". Účastníci stretnutia si budú môcť počas stretnutia užiť bohatý program pre deti i dospelých v Campingu Pullmann, kde majú od spoločnosti Citroën Slovakia k dispozícii i nový Citroën C4, ktorý si jeden šťastný výherca bude môcť zobrať na víkend domov. 

V Sobotu sa kolóna automobilov presunie do Nového Mesta nad Váhom, kde bude prebiehať program v spolupráci s firmou Citroën Vidlička a následne budú automobily vystavené pre verejnosť na námestí v Novom Meste nad Váhom.

Viac informácií o chystanej akcii nájdete na webovej stránke organizátorov - Citroën club Slovakia (www.citroeny.sk).

Top