Zavrieť
Zavrieť
Zavrieť
1440x545_C-Aircross_Cinemascope.jpg

KONCEPT C-AIRCROSS

Moderné a zároveň priestranné vozidlo s dravým charakterom v mestách a na otvorených priestranstvách, C-AIRCROSS CONCEPT predstavuje predzvesť ofenzívy značky Citroën v segmente SUV v Európe. Toto vozidlo určené na medzinárodné trhy znamená novú etapu v  produktovej stratégii značky. Jedinečná osobnosť C-AIRCROSS nadväzuje na ducha nového Citroënu C3, ktorý bol uvedený do predaja koncom roku 2016.

597x250-design ext.jpg

MODERNÝ & SFARBENÝ

Dizajn konceptu C-AIRCROSS je sebavedomý a zároveň farebne príťažlivý. Jeho silueta je vizuálne zdvihnutá ochrannými prvkami, ktoré obopínajú karosériu v spodnej časti.

Na štúdii C-Aircross Concept sa tím zo STYLE Citroën snažil vytvoriť plynulé línie s prvkami SUV, no pritom zachoval kompaktné rozmery: dĺžka: 4,15 m, šírka: 1,74 m, výška: 1,63 m.

ROBUSTNÁ PREDNÁ STRANA

608x262_face_AV.jpg

 .

Pokiaľ ide o postoj, koncept C-Aircross sa na prvý pohľad odlišuje krátkou a vysoko posadenou kapotou a prednou svalnatou, ale nie agresívnou maskou, ktorá do veľmi kodifikovaného sveta SUV prináša úplne nový výraz.

ZADNÉ SVETLÁ S 3D EFEKTOM

608x262_feux_led.jpg

.

Štýlovo veľmi výrazná je aj čiste vyhotovená zadná strana. Koncept C-Aircross  upúta  zadnými svetlami s 3D efektom, ktoré pozostávajú z troch "plávajúcich" svietiacich prstencov nápadne technologického vzhľadu.  

PODSVIETENÉ ZADNÉ POSTRANNÉ OKIENKA

608x262_custode_2.jpg

.

Typickým prvkom vozidla sú dve podsvietené zadné "plávajúce" postranné okienka, ktoré vytvárajú ostrý grafický kontrast a pôsobia ako aerodynamické žalúzie. 

ČISTÁ A GRAFICKY STVÁRNENÁ KABÍNA

V interiéri zvolili dizajnéri Citroën vzdušnú svalnatú palubnú dosku, na ktorej chýba prístrojový panel. Architektúra interiéru pôsobí ladne, moderne a priestranne.


Palubnú dosku dopĺňa okrem jednoramenného volantu s intuitívnymi ovládačmi odkazujúceho na históriu značky aj "head-up" lišta ponúkajúca všetky potrebné informácie o riadení v zornom poli vodiča.
1500x646_C-Aircross_Planche_de_bord.jpg
597x267_C_Aircross_Arriere.jpg

SEDADLÁ INŠPIROVANÉ
POSTEĽNÝMI MATRACMI

Štyri mäkké obopínajúce sedadlá! Predné a zadné sedadlá sú široké a pohodlné. Sú koncipované v štýle pohovky a sú potiahnuté tvarovanou Alcantarou za využitia techník umožňujúcich polstrovaný efekt.

Okrem kvalitného prirodzeného a súčasne reprezentatívneho vzhľadu ponúkajú jedinečné držanie tela inšpirované svetom posteľných matracov. Tým, že sa vedia prispôsobiť tvaru tela, sú prísľubom úplne nových zážitkov z jazdy.

TERÉNNE SCHOPNOSTI

Duch zábavy a novodobé technológie! Koncept C-Aircross nemá len vzhľad SUV, ale takisto ponúka skutočný komfort jazdy.

C-AIRCROSS CONCEPT je určený nielen na každodenné jazdy centrom miest, ale tiež na výlety do hôr alebo k moru, s rodinou či priateľmi. V stredovej konzole má zabudované koliesko ovládania systému "Grip Control" a je to predovšetkým viacúčelové vozidlo.
597x267_C_Aircross_Arriere.jpg
Top