Želáte si obdržať cenovú ponuku?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si vozidlo, pre ktoré si želáte obdržať cenovú ponuku. Vaša žiadosť bude postúpená vami zvolenému predajnému miestu.

Zavrieť
Želáte si absolvovať testovaciu jazdu s určitým konkrétnym modelom?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si model vozidla, s ktorým máte záujem absolvovať testovaciu jazdu. Vaša žiadosť bude postúpená predajnému miestu, ktoré si zvolíte.

Zavrieť
Želáte si obdržať dokumentáciu?

Nechajte sa viesť nižšie uvedeným formulárom a vyberte si vozidlo, pre ktoré si želáte dostať jednu alebo viacero brožúr.

Zavrieť

Citroën a Peter Sagan na víťaznej vlne

Peter Sagan – slovenský profesionálny cyklista, ktorý dosahuje výrazné športové úspechy nielen domácej pôde, ale aj v zahraničí, je od roku 2013 ambasádorom značky Citroën na Slovensku.

Peťo, rovnako ako značka Citroën, je dynamický a odvážny. Vďaka svojej húževnatosti dosahuje úspechy na medzinárodných podujatiach a zviditeľňuje tak Slovensko v celom svete. Tento rok vstúpil do tímu Tinkoff-Saxo, ktorý je zároveň partnerom značky Citroën celosvetovo. Medzi najvýznamnejšie triumfy Petra Sagana patrí úspešné účinkovanie v najprestížnejších cyklistických pretekoch TOUR de France, kde za posledné 3 roky vyhral zelený dres a má na konte niekoľko etapových víťazstiev. Stal sa tak jediným pretekárom čo získal zelený dres v svojich prvých troch účastiach.

Teraz sa blíži najočakávanejší cyklistický pretek Tour de France a Citroën želá Petrovi veľa úspechov a drží mu palce !

Sledujte Petrove počínanie na Tour na našej FB stránke.

Top