Zavrieť
Zavrieť
Zavrieť
Tranche1.jpg

-

Plán cesty v reálnom čase, stav cestnej premávky, zóny nebezpečenstva, poveternostné podmienky, ceny palív, dostupnosť parkovísk... Všetky vaše služby spojené s navigáciou sú sústredené v Packu Citroën Connect Nav.

 

Navyše, aby ste mohli využiť váš smartfón za volantom, Citroën Connect Nav zahŕňa tiež technológiu Mirror Screen, kompatibilnú s funkciou Apple CarPlayTM a štandardom MirrorLink®.

MOJE SLUŽBY

Získajte čas a  využite vašu cestu vďaka službám Citroën Connect Nav : informácie o stave cestnej premávky, čerpacie stanice, parkoviská, poveternostné podmienky a miestne body záujmu (krajiny, v ktorých sú tieto služby dostupné, sú uvedené vo všeobecných užívateľských podmienkach).

INFORMÁCIE O CESTNEJ PREMÁVKE V REÁLNOM

OBLASTI NEBEZPEČENSTVA

PREDPOVEĎ POČASIA

CENY PALÍV

DOSTUPNÉ PARKOVISKÁ

INFORMÁCIE O CESTNEJ PREMÁVKE V REÁLNOM ČASE

xx

Služba Citroën Connect Nav zahŕňa do svojho navádzania aktuálne informácie o premávke. Plánuje optimálnu cestu do vašej cieľovej destinácie na základe stavu cestnej premávky a poveternostných podmienok (aktualizácia máp zdarma 4-krát za rok, doživotne).   

OBLASTI NEBEZPEČENSTVA

Služba Citroën Connect Nav vám pomôže určiť situácie, ktoré si vyžadujú zvýšenú pozornosť, zobrazením oblastí nebezpečenstva a vzdialenosť od nich na displeji navigácie.

PREDPOVEĎ POČASIA

-

Služba Citroën Connect Nav vám ohlási poveternostné podmienky na vašej ceste s predpoveďou počasia na 5 dní, zobrazujúc na mape piktogramy počasia a tiež teplotu. Predvídajte podmienky na cestách, aby ste sa mohli voziť pokojnejšie !

CENY PALÍV

_

Služba Citroën Connect Nav zobrazuje ceny palív uvádzané čerpacími stanicami nachádzajúcimi sa  na vašej trase a tiež ich polohu : stačí si vybrať vyhovujúcu stanicu a navigácia vás tam zavedie (platí pre partnerské čerpacie stanice).

DOSTUPNÉ PARKOVSKÁ

_

Služba Citroën Connect Nav vás navedie až na vami vybrané parkovisko. Zobrazí vám jeho ceny a počet voľných miest v danom čase, ak je táto informácia dostupná.

AKO TO FUNGUJE ?

AKTUALIZÁCIA MÁP

3.jpg

-

Každý rok sa 15% európskej cestnej infraštruktúry vyvíja. Aby boli tieto zmeny aktualizované vo vašom navádzaní, služba Citroën Connect Nav zahŕňa aktualizácie máp zdarma 4-krát za rok a doživotne. Prihláste sa do vášho osobného účtu MyCitroën pre viac informácií.

PRIPOJENIE

520x293_Connection.jpg

-

Služby Packu Citroën Connect Nav sú dostupné prostredníctvom opcie Citroën Connect Box, ktorá funguje v celej Európe bez príplatkov, pod podmienkou pripojenia na sieť. Ak vaše auto nie je pripojené, stačí zdieľať pripojenie cez váš smartfón prostredníctvom Wi-Fi, Bluetooth-u, či USB.

AKO SA PRIHLÁSIŤ

Concession.jpg

-

Tri roky používania služby Citroën Connect Nav sú zahrnuté v cene pri kúpe vášho vozidla. Kedykoľvek si môžete predplatiť predĺženie prostredníctvom vášho osobného účtu MyCitroën, alebo prostredníctvom vášho predajcu. Služba "Zóna nebezpečenstva" je platená opcia.

Zavrieť
Zavrieť
Zavrieť
Top