Zavrieť
Zavrieť
Zavrieť

.

NOVÁ VLNA

1500x646_C4_Cactus_nouvelle_vague.jpg

CITROËN C4 Cactus Rip Curl je dokonalou kombináciou, ktorá spája plynulé línie a odvážnu osobnosť modelu C4 Cactus so surfovaním a duchom slobody Rip Curl… Ide o stretnutie dvoch svetov, ktoré zdieľajú rovnaké nadšenie pre dobrudružstvo. 

GRIP CONTROL : ZMEŇTE SVOJE POCITY Z JAZDY

Citroën C4 Cactus Rip Curl je vybavený systémom Grip Control, technológiou, ktorá mu zabezpečuje väčšiu pohyblivosť a schopnosť prispôsobiť sa danému terénu (jazde v piesku, snehu, terénoch s klzkým povrchom).  Systém Grip Control vám zaručí v každom ročnom období a do každého miesta určenia úplné nové zážitky z jazdy! klzkým povrchom).  Systém Grip Control vám zaručí v každom ročnom období a do každého miesta určenia úplné nové zážitky z jazdy!

17" DISKY & PNEUMATIKY NA SNEH

747x322_Rip_Curl_jantes.jpg

C4 Cactus Rip Curl okamžite upúta pohľady svojimi 17-palcovými CROSS diskami v kominácii dvoch farieb so špecifickými celoročnými pneumatikami zlepšujúcimi pohyblivosť za každých okolností… na úplne bezpečné surfovanie na cestách. 

STREŠNÉ NOSIČE

747x322_Rip_Curl_barres.jpg

Potrebujete zobrať so sebou surfovaciu dosku alebo pár lyží? Vďaka bielym strešným nosičom na vozidle CITROËN C4 Cactus Rip Curl , pomôcky na outdoorové aktivity vás budú sprevádzať na všetkých vašich cestách.

Cesta za dobrodružstvom už čaká len na vás! 

OUTDOOROVÝ CHARAKTER

747x322_Rip_Curl_sabot.jpg

Hlavný rozdiel spočíva v drobných detailoch!  C4 Cactus Rip Curl je vybavený ochranným štítom na prednom a zadnom nárazníku, aby bol dokonale chránený kdekoľvek sa vyberiete, čím naplno potvrdzuje svoj outdoorový charakter. 

597x507_Airbump.jpg

VZHĽAD DOBRODRUHA

Čo by bol C4 Cactus bez Airbump®? Zvonku je slávna druhá ochranná koža z TPU (termoplastický uretán) doplnená o polepy Rip Curl špeciálne navrhnuté pre tento model. Sú nalepené na prednom blatníku a zadnom postrannom okienku. Kryty spätných zrkadiel sú biele.

ONLINE PREDPOVEĎ POČASIA Z PRESKLENEJ STRECHY

CITROËN C4 Cactus Rip Curl má panoramatickú presklenú strechu, ktorá vám umožní zistiť, či je predpoveď počasia priaznivá na surfovanie a nemusíte ani vystúpiť z vozidla!
597x597_C4_Cactus_toit_pano.jpg

d

SFARBENIA INTERIÉRU

1500x646_C4_Cactus_interieu.jpg

Interiér vozidla C4 Cactus Rip Curl je skrášlený jemným sfarbením na bezpečnostných pásoch, reproduktoroch a podlahových kobercoch. 

KRÁĽ SURFOVANIA .... A SPOTREBY!

1500x646_C4_Cactus_conso.jpg

Vďaka svojim motorom - naftovému motoru BlueHDi 100 (S&S BVM Euro6) a benzínovému motoru PureTech 110 (S&S BVM Euro6) sa CITROËN C4 Cactus Rip Curl vyznačuje plynulou, ale aj úspornejšou jazdou. A úspora paliva samozrejme znamená menej emisií CO2. Mať pôžitok z jazdy a pritom chrániť našu planétu už nie je nemožné. 

Top