[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:SK] [cle1: SECONDES Lang:SK]
Vyhľadajte predajné miesto Citroën vo Vašej blízkosti
Predajné miesto Agent
Zavrieť
Vyhľadajte predajné miesto Citroën vo Vašej blízkosti
Predajné miesto Agent
Zavrieť
Vyhľadajte predajné miesto Citroën vo Vašej blízkosti
Predajné miesto Agent
Zavrieť

NOVÝ CITROËN BERLINGO

Značka Citroën, ktorá v roku 1996 vytvorila segment "ludospace", predstavuje svoje nové Berlingo, ktoré si zachovalo všetky prednosti svojich predchodcov a navyše je modernejšie. Nový Citroën Berlingo sa prezentuje novátorským a odvážnym dizajnom, modularitou a praktickosťou.

Tvorca segmentu "ludospace"

-

Priestranný a pohodlný nový Citroën Berlingo poskytuje možnosti personalizácie a odlišuje sa mnohými prednosťami: rekordný objem voľného priestoru, výnimočná modularita s 3 samostatnými sklopiteľnými zadnými sedadlami, rozmanité odkladacie priestory s multifunkčnou strechou Modutop® novej generácie a starostlivé spracovanie farieb a materiálov v rôznych voliteľných štýloch interiéru.

DIZAJN

Legendárna ikona segmentu "ludospace"

VISUEL-2-200-X-141

Výrazný a odvážny charakter, dynamická silueta, dizajnérske ochranné prvky Airbump® a farebné lemovania: Nový Citroën Berlingo je legendárnou ikonou segmentu "ludospace".

 

Nový Citroën Berlingo sa vyznačuje novátorskými robustnými a atraktívnymi líniami. Moderné a hravé nové Berlingo existuje v 2 dĺžkach: štandardná veľkosť M má dĺžku 4,40 m, zatiaľ čo nová veľkosť XL dosahuje dĺžku 4,75 m.

 

Obidve siluety M a XL ponúkajú 5 alebo 7 miest na prepravu pasažierov.

 

Predná časť nového Citroënu Berlingo sa odlišuje výraznými prvkami: vyššia a kratšia kapota, širšia predná maska v súlade s identitou značky s dvojúrovňovým svetelným podpisom a vysunuté čelné sklo poskytujúce viac priestoru a presvetlenia.

 

Siluetu vozidla zvyšujú tiež pozdĺžne strešné nosiče a skrášľujú ju dizajnérske ochranné prvky Airbump®, ktoré zdôrazňujú jeho robustný vzhľad a súčasne trvale chránia karosériu.

Dizajn a farby: výrazná osobnosť


24 kombinácií personalizácie

Nový Citroën Berlingo ponúka širokú škálu farieb laku karosérie: piesková Sable, zelená Aqua Green, sivá Gris Artense, sivá Gris Platinium, čierna Noir Onyx, modrá Deep Blue, červená Rouge Ardent a biela Blanc Banquise.

 

Farebný podpis zvýrazňujú balíky Pack Color s farebnými prvkami bielej a oranžovej farby okolo hmlových svetlometov a na bočných lištách.

 

Nový Citroën Berlingo sa vyznačuje dizajnérsky vypracovanou palubnou doskou čistých línií, v ktorej je dostatok priestoru na rozmanité odkladacie priestory. Kabína poskytuje vysokú pozíciu sedadla vodiča.

 

Výbava XTR sa odlišuje svojim poťahom zelenej látky Line Green, v ktorej je na úrovni operadiel zakomponovaný oranžový pás.

VISUEL-3-200-X-141

Vývoj nového Citroënu Berlingo

-

Nový Citroën Berlingo sa mení, je väčší a poskytuje väčšiu modularitu ...

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Vylepšený komfort na palube na zabezpečenie pokojnej mysle

VISUEL-4-K9-200-X-141

Nový Citroën Berlingo využíva Citroën Advanced Comfort®. Vďaka komfortu svojich sedadiel, odpruženia a odhlučneniu na vysokej úrovni poskytuje optimálnu kvalitu jazdy, vďaka ktorej je každá cesta potešením, ktoré budete chcieť zdieľať s ostatnými.

 

Vďaka svojej veľkej obklopujúcej presklenej ploche ponúka nový Citroën Berlingo presvetlený vnútorný priestor. Presvetlenie kabíny zabezpečuje aj široké panoramatické strešné okno, ktoré možno v prípade potreby zacloniť elektricky ovládanou slnečnou clonou.

Dômyselné odkladacie priestory a objemy pre všetkých

VISUEL-5-K9-200-X-141

Nový Citroën Berlingo je praktický zvonka i vo vnútri a celej posádke ponúka prvotriedny prístup vďaka dvom posuvným bočným dverám a otvárateľnému oknu v zadných výklopných dverách.

Vďaka svojim sklápateľným sedadlám ponúka nový Citroën Berlingo výborný vnútorný priestor a modularitu na najvyššej úrovni vo svojej kategórii. Jeho objem batožinového priestoru je 775 litrov vo veľkosti M a až 1050 litrov vo veľkosti XL.

Nový Citroën Berlingo má k dispozícii 186 litrov odkladacích priehradiek určených na každodenný život, ktoré sú priestrannejšie a dômyselnejšie ako predtým, pričom strešný úložný systém Modutop® poskytuje 92 litrov úložného priestoru.

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCIA

Jazda s úplne pokojnou mysľou

VISUEL-6-K9-OK

Nový Citroën Berlingo je vybavený množstvom moderných a užitočných technológií, ktoré uľahčujú každodenný život.

Vozidlo využíva najlepšie technológie zaručujúce vysokú úroveň bezpečnosti a úplne pokojnú jazdu.

... a úplne bezpečne s 19 jazdnými asistentami

VISUEL-7-K9

Aktívna výstraha upozorňujúca na neúmyselné opustenie jazdného pruhu, výstraha zníženej pozornosti vodiča, systém sledovania mŕtveho uhla, rozšírené rozpoznávanie dopravných značiek, automatické brzdenie v núdzovej situácii, zadná parkovacia kamera so systémom Top Rear Vision …

... a s plnou konektivitou s dotykovým 8’’ displejom

VISUEL-8-K9


Dotykový 8’’ displej a 4 technológie využívajúce mobilné pripojenie zaisťujú nepretržité prepojenie medzi vašimi digitálnymi zariadeniami a vašim vozidlom: Mirror Screen, Citroën Connect Nav, Citroën Connect Box a bezdrôtové dobíjanie smartfónu.

MOTORIZÁCIE

VISUEL-9-K9-OK

Nový Citroën Berlingo ponúka dynamické jazdné vlastnosti vďaka spojeniu novej platformy a motorov najnovšej generácie, ktoré sú úsporné z hľadiska spotreby paliva a emisií CO2.

 

Nové Berlingo je v ponuke s benzínovými i naftovými motormi, vhodnými do akejkoľvek situácie, do premávky v meste ako aj mimo mesta. Motory poskytujú prvotriedne výkony a pritom sú šetrné k životnému prostrediu.

 

Na zabezpečenie komfortu optimálnej jazdy navyše nový Citroën Berlingo prvýkrát využíva automatickú osemstupňovú prevodovku EAT8.

 

Benzínové motory PureTech:
1,2L PureTechS&S 110k alebo 130k s automatickou osemstupňovou prevodovkou EAT8

 


Naftové motory BlueHDi:
1,5L BlueHDiS&S 75k alebo 100k alebo 130k s manuálnou šesťstupňovou prevodovkou BVM6 alebo  s automatickou osemstupňovou prevodovkou EAT8

 

Top