[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:SK] [cle1: SECONDES Lang:SK]
Vyhľadajte predajné miesto Citroën vo Vašej blízkosti
Predajné miesto Agent
Zavrieť
Vyhľadajte predajné miesto Citroën vo Vašej blízkosti
Predajné miesto Agent
Zavrieť
Vyhľadajte predajné miesto Citroën vo Vašej blízkosti
Predajné miesto Agent
Zavrieť

Značka Citroën odhaľuje Nový Citroën C4 Cactus, svoju novú ponuku kompaktného hatchbacku. C4 Cactus prešiel výraznou zmenou, osvojil si identifikačné znaky svojho segmentu, pokiaľ ide o technológie a motorizácie, a pritom sa odlišuje svojim unikátnym charakterom a svojim komfortom.
Nový Citroën C4 Cactus, vybavený systémom odpruženia s  tlmičmi s progresívnymi hydraulickými dorazmi™ a sedadlami Advanced Comfort, je HATCHBACK s vysokou úrovňou komfortu, ktorý sa dostane do predaja a zatrasie trhom v prvom štvrťroku 2018.

ODHAĽTE HO VO VIDEU

 

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

DIZAJN EXTERIÉRU

Svieži a originálny vietor zavial do segmentu kompaktných hatchbackov v podobe nového Citroënu C4 Cactus. Jeho monolitická silueta čistých tvarov je zvýraznená grafickými prvkami, typickými pre Citroën, ktoré zdôrazňujú plynulé línie jeho karosérie, ako sú vonkajšie ochranné prvky karosérie Airbump® v spodnej časti dverí, ničím nerušený pás presklenia a vznášajúca sa strecha, predná časť so zdvojenými svetlometmi alebo široký svetelný podpis LED svetlometov s 3D efektom v zadnej časti.

Nový Citroën C4 Cactus ponúka 31 kombinácií personalizácie exteriéru s 9 farbami laku karosérie a 4 balíčkami Pack Color*. br>

*v závislosti od krajiny určenia

Jedinečný charakter, odvážny dizajn

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

V novej prednej rozšírenej časti vozidla sú zabudované nové denné LED svetlá nadväzujúce plynulo na dvojité šípy a pretiahnuté po celej šírke vozidla, štíhle svetlomety zvýraznené čiernymi lesklými lištami a  predný ochranný štít farby karosérie s prvkami po bokoch na zvýšenie dynamiky.

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

Hladké a čisté línie zadných výklopných dverí potvrdzujú charakter hatchbacku. Luxusný nádych zadnej časti dodávajú nové jemné  a zadné LED svetlomety s 3D efektom vycibreného jemného štýlu, ktoré rozširujú vozidlo a pritom mu dodávajú modernejší vzhľad.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

MODERNÝ A GLOBÁLNY KOMFORT

Nový hatchback Citroën C4 Cactus predstavuje zásadnú etapu programu Citroën Advanced Comfort® so zavedením systému odpruženia s tlmičmi s progresívnymi hydraulickými dorazmi ™ (Progressive Hydraulic Cushions™ - PHC) a s novými sedadlami Advanced Comfort® v svetovej premiére. Ponúka tak nevídaný jazdný komfort, typický pre Citroën.
Nouvelle Berline C4 Cactus Sièges Ambiance Métropolitan Grey

SEDADLÁ ADVANCED COMFORT®

Nouvelle Berline C4 Cactus Sièges Ambiance Urban Red

Inovácia v oblasti špeciálnych materiálov sedadiel využíva penu vysokej hustoty v strede sedadla a textúrovanú hrubšiu penu na povrchu sedadla, čo zaručuje neustále mäkké pohodlné sedenie a výbornú oporu chrbtice.

747x322_New_C4_Cactus_Femme_Confort

Tieto špeciálne materiály v spojení so širokými a viditeľne pohodlnými sedadlami poskytujú jazdný komfort oceniteľný tak na krátkych, ako aj na dlhých cestách.

 

Odpruženie s progresívnymi hydraulickými dorazmi™

Verný DNA Značky, Citroën neustále inovuje s cieľom zlepšiť komfort automobilu. Tlmiče s progresívnymi hydraulickými dorazmi™, vyvinuté v svetovej premiére, umožňujú odfiltrovať a absorbovať veľké deformácie, ako aj menšie nerovnosti povrchu vozovky, ktoré auto dokonale zvláda a zabezpečujú výnimočnú jazdnú stabilitu a dynamiku.
Princíp fungovania je jednoduchý. Zatiaľ čo klasické odpruženie využíva tlmič, vinutú pružinu a mechanické dorazy, odpruženie vyvinuté značkou Citroën pridáva do systému dva samostatné hydraulické dorazy - jeden funguje pri stláčaní a druhý počas zdvihu.

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue
Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue
Nouvelle Berline C4 Cactus Couple au volant

TECHNOLÓGIE

NA ZABEZPEČENIE POKOJNEJ A BEZPEČNEJ JAZDY

Nový Citroën C4 Cactus ponúka 12 asistenčných systémov riadenia, ktoré zaistia pokojnú a bezpečnú jazdu v každodennom živote, poskytnú ochranu v momentoch nedostatočnej pozornosti vodiča a zabezpečia prevenciu pred rizikom vzniku dopravných nehôd.

Svojim pasažierom poskytuje 3 systémy technológie konektivity, aby im zabezpečil nepretržité prepojenie medzi ich digitálnym svetom a ich vozidlom. Zostaňte pripojení, komunikujte, využívajte navigáciu vďaka technológii Citroën Connect Nav, funkcii Mirror Screen s Android Auto*, Apple Car Play™, MirrorLink® a Citroën Connect Box.

*k dispozícii rôzne podľa krajiny
Nouvelle Berline C4 Cactus Blanc Nacré

MOTORIZÁCIE

Ekologická efektivita a potešenie z jazdy

Dynamické vlastnosti, akceleračná pružnosť, zrýchlenie a potešenie z jazdy sú dôsledkom spojenia ľahkej a efektívnej platformy s motormi poslednej generácie. Benzínové motory poslednej generácie PureTech, ktoré získali ocenenie "Motory roka", a naftové motory Diesel BlueHDi, umožňujú rešpektovať európske normy Euro 6, ktorých cieľom je znížiť emisie a spotrebu.

Šesťstupňová automatická prevodovka EAT6 spojená s motorom PureTech 110 S&S, poskytuje vďaka rýchlemu zaraďovaniu prevodových stupňov výbornú plynulosť jazdy a príjemné používanie na vysokej úrovni.
Top