[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:SK] [cle1: SECONDES Lang:SK]
Zavrieť

Značka Citroën odhaľuje Nový Citroën C4 Cactus, svoju novú ponuku kompaktného hatchbacku. C4 Cactus prešiel výraznou zmenou, osvojil si identifikačné znaky svojho segmentu, pokiaľ ide o technológie a motorizácie, a pritom sa odlišuje svojim unikátnym charakterom a svojim komfortom.
Nový Citroën C4 Cactus, vybavený systémom odpruženia s  tlmičmi s progresívnymi hydraulickými dorazmi™ a sedadlami Advanced Comfort, je HATCHBACK s vysokou úrovňou komfortu, ktorý sa dostane do predaja a zatrasie trhom v prvom štvrťroku 2018.

ODHAĽTE HO VO VIDEU

 

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

DIZAJN EXTERIÉRU

Svieži a originálny vietor zavial do segmentu kompaktných hatchbackov v podobe nového Citroënu C4 Cactus. Jeho monolitická silueta čistých tvarov je zvýraznená grafickými prvkami, typickými pre Citroën, ktoré zdôrazňujú plynulé línie jeho karosérie, ako sú vonkajšie ochranné prvky karosérie Airbump® v spodnej časti dverí, ničím nerušený pás presklenia a vznášajúca sa strecha, predná časť so zdvojenými svetlometmi alebo široký svetelný podpis LED svetlometov s 3D efektom v zadnej časti.

Nový Citroën C4 Cactus ponúka 31 kombinácií personalizácie exteriéru s 9 farbami laku karosérie a 4 balíčkami Pack Color*. br>

*v závislosti od krajiny určenia

Jedinečný charakter, odvážny dizajn

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

V novej prednej rozšírenej časti vozidla sú zabudované nové denné LED svetlá nadväzujúce plynulo na dvojité šípy a pretiahnuté po celej šírke vozidla, štíhle svetlomety zvýraznené čiernymi lesklými lištami a  predný ochranný štít farby karosérie s prvkami po bokoch na zvýšenie dynamiky.

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

Hladké a čisté línie zadných výklopných dverí potvrdzujú charakter hatchbacku. Luxusný nádych zadnej časti dodávajú nové jemné  a zadné LED svetlomety s 3D efektom vycibreného jemného štýlu, ktoré rozširujú vozidlo a pritom mu dodávajú modernejší vzhľad.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

MODERNÝ A GLOBÁLNY KOMFORT

Nový hatchback Citroën C4 Cactus predstavuje zásadnú etapu programu Citroën Advanced Comfort® so zavedením systému odpruženia s tlmičmi s progresívnymi hydraulickými dorazmi ™ (Progressive Hydraulic Cushions™ - PHC) a s novými sedadlami Advanced Comfort® v svetovej premiére. Ponúka tak nevídaný jazdný komfort, typický pre Citroën.
Nouvelle Berline C4 Cactus Sièges Ambiance Métropolitan Grey

SEDADLÁ ADVANCED COMFORT®

Nouvelle Berline C4 Cactus Sièges Ambiance Urban Red

Inovácia v oblasti špeciálnych materiálov sedadiel využíva penu vysokej hustoty v strede sedadla a textúrovanú hrubšiu penu na povrchu sedadla, čo zaručuje neustále mäkké pohodlné sedenie a výbornú oporu chrbtice.

747x322_New_C4_Cactus_Femme_Confort

Tieto špeciálne materiály v spojení so širokými a viditeľne pohodlnými sedadlami poskytujú jazdný komfort oceniteľný tak na krátkych, ako aj na dlhých cestách.

 

Odpruženie s progresívnymi hydraulickými dorazmi™

Verný DNA Značky, Citroën neustále inovuje s cieľom zlepšiť komfort automobilu. Tlmiče s progresívnymi hydraulickými dorazmi™, vyvinuté v svetovej premiére, umožňujú odfiltrovať a absorbovať veľké deformácie, ako aj menšie nerovnosti povrchu vozovky, ktoré auto dokonale zvláda a zabezpečujú výnimočnú jazdnú stabilitu a dynamiku.
Princíp fungovania je jednoduchý. Zatiaľ čo klasické odpruženie využíva tlmič, vinutú pružinu a mechanické dorazy, odpruženie vyvinuté značkou Citroën pridáva do systému dva samostatné hydraulické dorazy - jeden funguje pri stláčaní a druhý počas zdvihu.

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue
Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue
Nouvelle Berline C4 Cactus Couple au volant

TECHNOLÓGIE

NA ZABEZPEČENIE POKOJNEJ A BEZPEČNEJ JAZDY

Nový Citroën C4 Cactus ponúka 12 asistenčných systémov riadenia, ktoré zaistia pokojnú a bezpečnú jazdu v každodennom živote, poskytnú ochranu v momentoch nedostatočnej pozornosti vodiča a zabezpečia prevenciu pred rizikom vzniku dopravných nehôd.

Svojim pasažierom poskytuje 3 systémy technológie konektivity, aby im zabezpečil nepretržité prepojenie medzi ich digitálnym svetom a ich vozidlom. Zostaňte pripojení, komunikujte, využívajte navigáciu vďaka technológii Citroën Connect Nav, funkcii Mirror Screen s Android Auto*, Apple Car Play™, MirrorLink® a Citroën Connect Box.

*k dispozícii rôzne podľa krajiny
Nouvelle Berline C4 Cactus Blanc Nacré

MOTORIZÁCIE

Ekologická efektivita a potešenie z jazdy

Dynamické vlastnosti, akceleračná pružnosť, zrýchlenie a potešenie z jazdy sú dôsledkom spojenia ľahkej a efektívnej platformy s motormi poslednej generácie. Benzínové motory poslednej generácie PureTech, ktoré získali ocenenie "Motory roka", a naftové motory Diesel BlueHDi, umožňujú rešpektovať európske normy Euro 6, ktorých cieľom je znížiť emisie a spotrebu.

Šesťstupňová automatická prevodovka EAT6 spojená s motorom PureTech 110 S&S, poskytuje vďaka rýchlemu zaraďovaniu prevodových stupňov výbornú plynulosť jazdy a príjemné používanie na vysokej úrovni.
Top