[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:SK] [cle1: SECONDES Lang:SK]
Zavrieť
Zavrieť
Zavrieť
1
2
3
4
5
PERSONALIZÁCIA
airbump®
POHODLIE
DISPLEJ
VÝKON
SILNÉ STRÁNKY C4 CACTUS
ZAČNITE!
MNOŽSTVO KOMBINÁCIÍ FARBY
KAROSÉRIE/AIRBUMP®
AIRBUMP®
SVETOVÁ EXKLUZIVITA
DIZAJN & TECHNOLÓGIA
OCHRANA PROTI KAŽDODENNÝM NÁRAZOM
KOŠÍK
DVERE
UFO
PANORAMATICKÁ PRESKLENÁ STRECHA
UVOĽNENÁ A PRIATEĽSKÁ
& ATMOSFÉRA
VÁM DÁ VIAC SVETLA
VŠETKY FUNKCIONALITY V
7" DOTYKOVOM DISPLEJI
7 TLAČIDIEL
KLIMATIZÁCIA
POMOC PRI JAZDE
MULTIMÉDIÁ
NAVIGÁCIA
NASTAVENIA
CITROËN MULTICITY CONNECT
TELEFÓN
OPTIMALIZOVANÁ
SPOTREBA
,
9
9
9
9
9
9
LITROV NA 100 KM
EMISIE CO2 UŽ OD 82G/KM
VYSKÚŠAJTE HO!
NAKONFIGURUJTE SI HO!

DIZAJN

1500x646_Design_C4_Cactu

Zosúlaďuje štýl a jednoduchosť v používaní v každodennom živote. Ponúka silné grafické a funkčné elementy. Citroën C4 Cactus je crossover s novým štýlom a optimistickým dizajnom.

Airbump®

"Prečo chránite váš smarphone a nie vaše auto?"

Mark Lloyd, Hlavný dizajnér C4 Cactus
520x293_Airbump_Citroen_C4_Cactus_Coupe

Airbump® predstavuje úspešné spojenie štýlu a funkčnosti. Táto svetová exkluzivita značky chráni karosériu vášho vozidla pred drobnými nárazmi a škrabancami a vizuálne dotvára štýl vozidla CITROËN C4 CACTUS.

V čom spočíva tajomstvo Airbump®? Množstvo vzduchových kapsúl pod pružným povrchom z TPU (termoplastického polyuretánu), ktorého poddajný charakter pohlcuje malé nárazy a poskytuje lepšiu odolnosť proti škrabancom.

Svoj C4 Cactus si môžete personalizovať so 4 farbami Airbump®: Dune, Chocolat, Black a Grey. Vyberte si tú najlepšiu!

Zabavte sa s Airbumpom!

Inštrukcie

Svetelný podpis

C4 Cactus - Signature lumineuse

Predná časť vozidla sa vyznačuje technologickým svetelným podpisom s denným LED osvetlením, ktoré zvýrazňuje štíhle svetlomety zabudované do Airbump® prvkov.

Odvážna osobnosť!

C4 Cactus - Personnalité audacieuse

Citroën C4 CACTUS vyjadruje svoju odvážnu osobnosť prostredníctvom estetických a zároveň funkčných prvkov, ako napríklad štýlové a praktické strešné nosiče.

POHODLIE

1500x646_Bien_Etre_C4_Cactus.jpg

Všetko pre jednoduchší život na palube vozidla. Široké predné sedadlá v štýle pohovky, dôvtipné odkladacie priestory dostupné pre všetkých, otvorený a prívetivý interiér… C4 Cactus je pozvánkou na pohodlnú jazdu.

Top Box : odkladacia priehradka pred spolujazdcom v štýle cestovnej batožiny

Citroen_C4_Cactus

Hľadáte odkladaciu schránku pred spolujazdcom dostupnú z vrchnej strany palubnej dosky? Je ňou Top Box! Jej štedrý objem (8,5 litrov) vám umožní uskladniť všetky potrebné predmety... na dosah ruky.

v štýle… sedačky!

Široké predné sedadlá Citroënu C4 Cactus boli navrhnuté v štýle pohovky, aby navodili pocit uvoľnenej nálady a pohodlia. Jazdite oddýchnutí!

Panoramatická strecha : Nechajte vstúpiť svetlo

Táto panoramatická presklená strecha s vysokou tepelnou ochranou a výnimočnými rozmermi neustále prepúšťa svetlo do kabíny a chráni proti UV žiareniu. 

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCIA

Tableau de bord C4 cactus inside

Citroën C4 Cactus sa sústreďuje na užitočné technológie v prospech pohodlia a bezpečnosti, ktoré využívate v každodennom živote ako systémy pomoci pri jazde. 

Pripojený do vášho sveta

100% digitálny a 100% intuitívny. Všetky tlačidlá Citroënu C4 Cactus sú zoskupené do jednej obrazovky. 7" dotykový displej zahŕňajúci 7 dotykových tlačidiel umožňuje vstúpiť do všetkých funkcií cez jeden klik.

Crossover pre vaše pohodlie

300x395_DNR_Easy_Push_C4_Cactus.jpg

Easy Push

Pri verziách vybavených robotizovanou prevodovkou ETG je tradičná radiaca páka prevodovky nahradená systémom „Easy Push“. Tento jednoduchý ovládač pozostáva z troch prepínacích tlačidiel : D pre jazdu vpred, N pre neutrál, R pre spiatočku.

600x399_Airbag_In_Roof_C4_Cactus.jpg

Airbag In Roof

Svetová exkluzivita „Airbag in Roof" je technológia, ktorú vyvinul Citroën s cieľom odstrániť airbag z palubnej dosky a získať väčší odkladací priestor. Pri nehode sa prirodzene rozvinie pozdĺž čelného skla, pričom si zachováva bezpečnostné vlastnosti.

300x395_Magic_Wash_C4_Cactus.jpg

Magic Wash

Pri technológii Magic Wash sú trysky ostrekovačov zabudované do stieracej lišty stierača, odkiaľ sa rozprašuje kvapalina. Zachová sa tak výhľad z vozidla, odstránia nečistoty na čelnom skle a zníži sa spotreba kvapaliny do ostrekovačov.

Pripojený na cestu

PARK ASSIST

CÚVACIA KAMERA

POMOC PRI ROZJAZDE DO KOPCA

PRÍDAVNÉ OSVETLENIE V ZÁKRUTÁCH

1500x646_Park_Assist_C4_Cactus.jpg

Pre bezproblémové parkovanie je vám k dispozícii systém Park Assist, ktorý automaticky detekuje voľné miesto a pomáha vám zaparkovať vozidlo. Vám zostáva už len ovládať plynový a brzdový pedál.1500x646_Camera_Recul_C4_Cactus.jpg

Parkujte v absolútnej pohode vďaka zadnej parkovacej kamere, ktorej zábery sa zobrazujú na 7 palcovom dotykovom displeji.

Asistent rozjazdu na svahu udrží vozidlo automaticky zabrzdené po dobu 2 sekúnd a umožňuje bezproblémový rozjazd v kopci so sklonom väčším ako 3 %.

Prídavné osvetlenie v zákrutách zabezpečuje dodatočné osvetlenie vnútornej časti zákruty a zvyšuje tak viditeľnosť a bezpečnosť počas jazdy.Za rozumnú cenu

Vďaka pragmatickému prístupu spája Citroën C4 Cactus radosť z jazdy s optimalizovanými nákladmi.


Emisie CO2

307x132_Consommation_C4_Cactus.jpg

K zníženiu hmotnosti C4 Cactus prispeli inovácie ako napr. panoramatická presklená strecha s vysokou ochranou proti prehrievaniu bez slnečnej clony alebo systém Magic Wash. Nižšia hmotnosť zároveň umožnila znížiť emisie CO2.

Prevádzkové náklady

307x132_cout_Usage_C4_Cactus.jpg

Vďaka optimalizovanej hmotnosti boli prevádzkové náklady Citroënu C4 Cactus znížené o 20% v porovnaní s konkurenciou v rámci segmentu.

Znížená spotreba

307x132_Consommation_2_C4_Cactus.jpg

Motorizácie poslednej generácie PureTech a Diesel BlueHDi sú súčasťou C4 Cactus pre nižšiu spotrebu a emisie CO2.

Motorizácie

Crossover C4 Cactus je vybavený motormi poslednej generácie. Tieto motorizácie rešpektujú normy Euro6 (benzínový motor PureTech a dieselový BlueHDi so Stop & Start) a sú úspornejšie a výkonnejšie.

BLUEHDI

PURETECH

Dieselový motor BlueHDi 100 novej generácie s rekordne nízkymi emisiami CO2 (od 87g CO2/km) a nízkou spotrebou (od 3,4 l/100km). Zanedbateľný nie je ani výnimočný jazdný komfort.

Atmosférický trojvalcový benzínový motor PureTech VTi 82 so zdvihovým objemom 1,2 litra ako aj preplňovaný benzínový motor PureTech e-THP 110 s turbodúchadlom s priamym vstrekovaním a dvojitým variabilným časovaním ventilov VVT.
Zavrieť
Zavrieť
Top