[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:SK] [cle1: SECONDES Lang:SK]
Zavrieť
Zavrieť
Zavrieť

DS 4 Crossback

Intenzívny zážitok

DS 4 Crossback, hrdá na svoju DNA, na prvý pohľad evokuje silné a intenzívne zážitky. DS 4 Crossback potvrdzuje svoju príslušnosť k značke DS a predstavuje kľúčové hodnoty ako : 
- avantgardný dizajn, 
- rafinovanosť a dôraz na detail,
- dynamické správanie na ceste,
- nové technológie

DS 4 Crossback

Silné stránky

 • Avantgardný dizajn
 • Priamy pohľad vďaka technológii "DS LED Vision"
 • Outdoorový štýl
 • Rafinovanosť a dôraz na detail
 • Komfortné miesto vodiča
 • Výkonnejšie motorizácie
 • Technológie šité na mieru

AVANTGARDNÝ DIZAJN

Jedinečný štýl s novou prednou maskou "DS Wings"

Predná maska chladiča DS Wings a svetelný podpis DS LED VISION sú zárukou expresivity a elegancie.

Robustná a elegantná

Žite intenzívne! DS 4 Crossback bola vytvorená pre váš životný štýl. Duch slobody a avantgardný dizajn, to sú typické znaky značky DS !

Kompaktná silueta a plynulé línie. DS 4 Crossback evokuje robustnosť, kvalitu a vyvoláva silné emócie, vďaka čomu ponúka jedinečný zážitok na palube vozidla.

 

Expresívna zo všetkých uhlov

DS 4 Crossback je viacúčelové vozidlo so silnými štylistickými prvkami : lemy blatníkov v štýle offroad, čierny zadný spojler, strešné nosiče… Vysoká poloha riadenia a panoramatické čelné sklo s uhlom viditeľnosti smerom nahor 45° vám zabezpečia dokonalý prehľad o okolitom svete a výnimočnú viditeľnosť.

Vďaka rôznym expresívnym farbám karosérie (oranžová) budete vždy budiť pozornosť na vašich cestách..

NOVÁ PREDNÁ MASKA, NOVÁ ZNAČKA

Nová DS 4 nosí v sebe DNA pôvodnej DS-ky.

Emblematická predná maska

Model DS 4 Crossback nesie v sebe nové estetické kódy značky DS. Zdobí ho nová predná maska chladiča DS Wings stelesňujúca svojim extrémne sofistikovaným dizajnom energický temperament.

Silná identita je zvýraznená novou prednou časťou: predná maska chladiča DS Wings a nové svetlomety DS LED Vision !

Nápadná a okamžite rozpoznateľná DS 4 Crossback vás rozhodne nenechá chladnými.

Pohľad, ktorý vás zaujme

Po vzore modelov DS 3 a DS 5 ponúka aj DS 4 Crossback nový svetelný podpis značky s názvom DS LED Vision.

Táto technológia « DS LED Vision » zahŕňa :

 • nové natáčacie svetlomety spájajúce výkon xenónov s LED žiarivkami, 
 • smerovky s postupným rozsvecovaním - jedinečné na trhu 
 • hmlové LED svetlomety s prídavným svetlom do zákrut.

LED svetlá dodávajú vozidlu nový pohľad, okamžite rozpoznateľný vo dne v noci vďaka 3 modulom integrovaným do svetiel ako 3 zasadené drahokamy;
Xénony zlepšujú viditeľnosť a bezpečnosť.

OUTDOOROVÝ ŠTÝL

Model DS 4 Crossback  je určený na plné vychutnanie si dobrodružstva v mestskej premávke a na veľkých cestách – je stvorený pre vašu túžbu po slobode. So svojou vysokou polohou sedadla vodiča, poskytujúcou pokojné riadenie, a robustnosťou v kombinácii s estetikou si DS 4 Crossback razí cestu mimo vyšliapaných chodníčkov. Model DS 4 Crossback je obratný v mestskom prostredí a zároveň dynamický a pohodlný na dlhé cesty. Je to neobyčajné vozidlo, ktoré vás vyzýva k úniku, k ceste.

Z vozidla vyžaruje cestovateľský duch, jeho obklopujúce sedadlá a plochý volant poskytujú nevídané potešenie z jazdy spojené s pocitom dokonalého ovládania vozidla na ceste (najmä vďaka technológii inteligentnej kontroly pohonu, ktorá zaručuje optimálnu priľnavosť a správne reflexy na každom type vozovky).

Dokonalá syntéza komfortu a dynamiky!

ELEGANTNÝ ŠTÝL

DS 4 Crossback predstavuje kľúčové hodnoty DS : rafinovanosť a dôraz na detail.

Rovnako intenzívny vnútorný priestor !

Vonkajší štýl sa celkom iste vyznačuje pevnosťou a odolnosťou v extrémnych užívateľských podmienkach, ale snúbi sa s rafinovaným interiérom, aby uspokojil vaše estetické požiadavky.

Nechajte sa uchvátiť obzvlášť jemným spracovaním interiéru DS 4 Crossback:

 • Materiály,v ktorých sa snúbi vysoká pružnosť s veľkou odolnosťou pri používaní, pričom si však ponechávajú nadčasový vzhľad a dizajn. 
 • Vysokokvalitné kožené čalúnenia, ktoré prešli veľmi prísnym procesom spracovania a výberu: koža Grainé, koža Nappa a semi-anilínová koža 
 • Najvyšší stupeň vycibrenosti – jedinečný v automobilovom priemysle: exkluzívne kožené čalúnenie sedadiel s ozdobným prešívaním v štýle náramkových hodiniek, ako aj palubná doska a výplne predných a zadných dverí potiahnuté kožou

Palubná doska potiahnutá kožou vyžaduje 8 hodín ručnej práce našich sedlárskych majstrov! DS 4 Crossback je spojením toho najlepšieho z 2 svetov: sveta remeselných majstrov garantujúcich výnimočnú zručnosť a sveta priemyselnej koncepcie garantujúcej bezchybnú kvalitu.

Autentické materiály a výnimočná kvalita

V ponuke sú kože výnimočnej kvality, ako je semi-anilínová koža, ktorá je najluxusnejšou kožou používanou v automobilovom priemysle ;

 • Nappa koža je úplne prírodná lícová useň, čo znamená, že si zachovala celú svoju pôvodnú hrúbku, pretože neobsahuje žiadne nedostatky alebo len veľmi málo nedostatkov  (žiadne mechanické opravy, žiadne brúsenie). Koža nie je nijak mechanicky upravovaná na dosiahnutie jednotnej textúry, to znamená, že je úplne prírodná !
 • Semi-anilínová koža je prírodná lícna koža, ktorá si zachováva úplne prírodný vzhľad a pritom sa dokonale prispôsobuje obmedzeniam a použitiam v automobilovom priemysle. Je len veľmi jemne upravovaná, aby si zachovala čo možno najprirodzenejšiu textúru.

Všetky kože prešli veľmi prísnym procesom spracovania a výberu:

 • Proces spracovania surových usní v 21 etapách 
 • Striktný výber surových usní u najlepších európskych dodávateľov. Výber sa vykonáva vizuálne (absencia chyby), dotykom, čuchom a podľa farby.
Väčšina surových usní použitých na výrobu Nappa koží a semi-anilínových koží pochádza z juhu Nemecka, presnejšie z  Bavorska a z Rakúska, pretože zvieratá sú tam chované na pastvinách bez ostnatých drôtov.

NOVÝ DOTYKOVÝ DISPLEJ PRE JEDNODUCHŠIU ERGONÓMIU

Nový dotykový farebný 7" displej umožňuje zjednodušený prístup do všetkých funkcionalít vozidla (od navigácie až po hudbu, tzn. o 66% menej tlačidiel). Rovnako tiež zastrešuje technológiu Mirror Screen, tzn. duplikáciu vášho smartfónu (Android a IOS) na displej. NOVINKA:  Nová DS 4 je prvou DS (a prvým vozidlom skupiny PSA) s protokolom Apple CarPlayTM, kompatibilným s prístrojmi Apple Iphone.

Využite kedykoľvek niektoré z aplikácií (niektoré funkcionality sú blokované počas jazdy, napr. SMS, povolené je len písanie prostredníctvom hlasového rozpoznania).

> Vedieť viac

JEDNOZNAČNE TECHNOLOGICKÁ

Moderné prvky výbavy a nové pripojiteľné služby

Inteligentná kontrola pohonu

Systém inteligentnej kontroly pohonu, spojený s ESP, riadi protipreklzový systém kolies vášho vozidla a robí jazdu na šmykľavom povrchu bezpečnejšou.  

> Vedieť viac

Sledovanie mŕtveho uhla

Systém sledovania mŕtveho uhla upozorňuje vodiča prostredníctvom piktogramu v spätnom zrkadle na prítomnosť vozidla v tzv. mŕtvych uhloch. Tento systém funguje na rovnakom princípe ako zadný parkovací asistent. Je to výrazný bezpečnostný prvok, najmä na cestách v meste.

> Vedieť viac

DS Connect

DS Connect je súbor služieb voľne dostupný 24 hodín denne a 7 dní v týždni vďaka zabudovanej SIM karte. Zahŕňa najmä lokalizovanú asistenciu a lokalizované tiesňové volanie, ktoré zabezpečujú okamžitý zásah v prípade poruchy alebo nehody.

AFIL

2. generácia systému varovania pred neúmyselným opustením jazdného pruhu (AFIL), ktorá používa video kameru a digitálne zobrazenie, pomáha lepšie prechádzať nebezpečným situáciám. Neúmyselné opustenie jazdného pruhu (bez aktívnej smerovky) je signalizované vibráciami v sedacej časti sedadla vodiča.

> Vedieť viac

750X423-NEWDS5-RECULcamera

Cúvacia kamera

Cúvacia kamera umožňuje po zaradení spiatočky zobraziť na 12" displeji s vysokým rozlíšením pohľad za vaše vozidlo. Farebné značenie uľahčuje vodičovi akékoľvek parkovacie manévre!

> Vedieť viac

Bezkľúčový prístup

Bezkľúčový prístup a štartovanie vo vašej novej DS 4 umožňuje zamknúť/odomknúť a naštartovať vozidlo, pričom kľúč stačí mať vo vrecku alebo v kabelke. Vďaka funkcii bezkľúčového prístupu a štartovania rozpozná vozidlo vodiča, už keď sa približuje. Jednoduché priloženie ruky na kľučku umožní otvorenie vozidla. Pre naštartovanie stačí stlačiť tlačidlo STOP/START.

> Vedieť viac

Prídavné svetlá do zákrut

Pri zákrutách a nízkej rýchlosti (40 km/h max) prinášajú hmlové svetlomety s prídavným svetlom do zákrut dodatočné osvetlenie vnútornej strany zákruty. 

Automatická klimatizácia s funkciou REST

Počas krátkych prestávok zabezpečuje táto funkcia vetranie ešte niekoľko minút po vypnutí motora. 

Funkia závisí od stavu nabitia batérie.

 • Aktivovať alebo deaktivovať vetranie tlačidlom « REST ». 
 • Automatiká regulácia prietoku a rozptylu vzduchu 

Indikátor preradenia prevodového stupňa

Pre ekonomickešiu a ekologickejšiu jazdu disponuje vaša DS 4 Crossback indikátorom preradenia na vyšší prevodový stupeň, ktorý analyzuje váš štýl jazdy a informuje Vás o najvhodnejšom momente, kedy preradiť na vyšší prevodový stupeň.

Detektor podhustenia pneumatík

Detektory podhustenia pneumatík merajú tlak vzduchu v pneumatikách prostredníctvom snímačov umiestnených v každej z nich. Tento systém umožňuje spomaliť prípadné podhustenie pneumatiky, ktoré by mohlo ovplyvniť stabilitu vozidla alebo bezpečnosť pasažierov.

> Vedieť viac

POHODLIE NA PALUBE VOZIDLA

Nevídaná architektúra spájajúca kompaktnosť, 5 skutočných miest na sedenie a štedrý batožinový priestor :

Rozmery, Kompaktnosť & Vnútorný priestor

Modularita, Kufor & Odkladacie priestory

Systém HiFi

 • Dĺžka 4,28 m,
 • Šírka 1,81 m,
 • Výška 1,54 m.

DS 4 Crossback je kompaktná, ale priestorovo štedrá a jej rozmery prinášajú dvojitý úžitok pre vozidlo:

 • viac agilnosti,
 • zlepšenie spotreby a emisií CO2.

 

DS 4 Crossback plnohodnotne odvezie 5 ľudí a ponúka modularitu v podobe sklápateľných sedadiel, ktorú určite oceníte.

DS 4 Crossback je priestorovo štedrá :

 • Objem batožinového priestoru pod krytom je 359 litrov VDA.
 • funkčný a modulovateľný kufor vďaka sklopeniu sedadiel v pomere 1/3-2/3.

DS 4 Crossback ponúka hifi systém vysokej kvality vďaka značke Denon :

 • 2 dodatočné reproduktory (centrálny reproduktor na palubnej doske a subwoofer v kufri)
 • 6 výkonných reproduktorov, ktoré značne zlepšujú kvalitu zvuku vo vnútri vozidla. 

Výrazne vylepšený hudobný zážitok vďaka kvalite, hĺbke a čistote zvuku.
Zavrieť
Zavrieť
Zavrieť
Top