[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

Kinetóza, bežne nazývaná „cestovná nevoľnosť, či morská choroba“, je ochorenie, ktoré chronicky postihuje viac ako 30 miliónov Európanov.  U jednej osoby z troch, nezávisle na veku, sa aspoň jedenkrát v živote prejavia príznaky cestovnej nevoľnosti pri cestovaní loďou, autom, autobusom, lietadlom…

Okuliare SEETROËN sa ľahko používajú a sú riešením na cestovnú nevoľnosť.

TECHNOLÓGIA & DIZAJN

Okuliare SEETROËN, pôvodne vyvinuté pre námorníkov, používajú technológiu Boarding Ring™, ktorú vyvinul francúzsky start-up podnik. Táto patentovaná a testovaná paramedikálna pomôcka má účinnosť až 95 %.

Vďaka pohyblivej kvapaline v prstencoch okolo očí a pozdĺž prednej osi na pravej a ľavej strane, ako aj na sagitálnej osi (predná a zadná časť), okuliare vytvoria ilúziu horizontu a odstránia konflikt medzi zmyslovým vnímaním, ktorý spôsobuje nevoľnosť.

Dizajn navrhlo parížske štúdio kolektívneho dizajnu, ktoré uplatnilo princípy sviežosti, jednoduchosti a ergonómie značky Citroën.
Výsledkom je pár okuliarov high-tech vzhľadu v bielom soft-touch plaste.

 

 

POHODLIE

RIEŠENIE CITROËN PRE VŠETKÝCH

Okuliare SEETROËN môžu používať dospelé osoby a deti vo veku od 10 rokov, nakoľko až vtedy sa ukončí vývin vnútorného ucha.

Nie sú vybavené sklami a môžu ich tak používať všetci členovia rodiny, spolucestujúci , ... a možno ich nosiť na okuliare.

Visuel1_625x300

POUŽITIE

ÚČINNÉ OKULIARE ZA MENEJ AKO 12 MINÚT

Printscreen1_400x300

Okuliare SEETROËN možno používať v aute, ale aj v autobuse, lietadle či vlaku.

Nasaďte si ich hneď ako sa u vás objavia prvé príznaky nevoľnosti.

Printscreen2_400x300

Po 10-tich až 12-tich minútach umožnia resynchronizáciu s pohybom vnímaným vnútorným uchom, zatiaľ čo oči boli zamerané na nehybný objekt, napríklad smartfón alebo knihu.

Printscreen3_400x300

Potom si okuliare SEETROËN dajte dole z tváre … a naplno si užívajte vašu cestu.

SEETROËN S19

LIMITOVANÁ EDÍCIA

SEETROËN S19 je limitovaná séria obsahujúca 1919 kusov, vyhotovená na počesť stého výročia, ktoré tento rok slávi Značka.
Seetroen_jeune-fille_1500x600

NÁKUP

Okuliare SEETROËN sa dajú zakúpiť za cenu 99€ v ktoromkoľvek predajnom mieste.
Packshot_V1_625x350
Top