[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

OBJAVTE MIRROR SCREEN

VYUŽÍVAJTE VÁŠ SMARTFÓN VO VOZIDLE

Vďaka funkcií Mirror Screen* môžete používať kompatibilné funkcie a aplikácie vášho smartfónu, bez toho aby ste sa ho museli dotknúť a spustiť oči z cesty. Aj pri cestách autom: počúvajte webové rozhlasové stanice z celého sveta, audio knihy a priblížte sa do cieľa rýchlejšie s GPS navigáciou.

* cez Android Auto alebo Apple CarPlayTM

S funkciou Mirror Screen dotykový displej zobrazuje aplikácie rovnako ako váš smartfón.

PRIPOJENIE NA MIRROR SCREEN

AKO TO FUNGUJE ?

Pre aktivovanie funkcie Mirror Screen, stačí pripojiť svoj smartphone pomocou originálneho kábla USB.V závislosti od verzie alebo vybavenia vozidla môžete ku kompatibilným aplikáciám pristupovať buď prostredníctvom všeobecnej ponuky na dotykovej obrazovke, alebo pomocou príkazu „Telefón“ alebo „Aplikácie“ na palubnej doske.
Počas prvého pripojenia môžu byť potrebné rôzne overenia na obrazovke vášho smartphonu. Musí sa preto vykonať pri stojacom vozidle.
Na dotykový tablet dokážete pripojiť 2 súčasne pripojené smartfóny: smartfón vodiča cez Mirror Screen a smartfón spolujazdca cez Bluetooth.
Ďalšie informácie nájdete v palubnej dokumentácii vášho vozidla.

Funkcia Mirror Screen využíva predplatné dáta vášho smartfónu. MirrorScreen je bezplatná služba bez ďalších poplatkov za predplatné *, pokiaľ je vaše vozidlo vybavené dotykovou obrazovkou s touto funkciou (voliteľná alebo štandardná v závislosti od verzie).

*S výnimkou nákupu platených aplikácií, predplatného súvisiaceho s aplikáciami alebo poplatkov za roaming v zahraničí.

KOMPATIBILITA MIRROR SCREEN

2 TECHNOLÓGIE PRIPOJENIA

MirrorScreen je založený na 2 technológiách pripojenia:
- protokol Apple CarPlay ™ pre smartfóny Apple,
- Protokol Android Auto pre smartfóny s Androidom.
S Apple CarPlay ™ a Android Auto môžete s telefónom počas jazdy bezpečne robiť všetko, čo máte radi. Aplikácie boli prepracované pre používanie pri šoférovaní, môžete s nimi komunikovať tak, aby ste mali oči stále na ceste a svoje ruky držali na volante.

APPLE CARPLAYTM

ANDROID AUTO

Aplikácie smartfónu Apple sú zobrazené cez Mirror Screen na dotykovej obrazovke vozidla

APPLE CARPLAYTM

PRE SMARTFÓNY APPLE

Ak ste užívateľom iPhone, Apple CarPlay™ vám umožní intuitívne používať mapy, telefonovať, čítať správy či počúvať hudbu a to všetko vďaka využitiu vášho hlasu alebo prstu.
Aktivujte Siri na obrazovke vášho auta bez toho aby ste spustili oči z cesty, stlačením tlačidla pre hlasové ovládanie, ktoré je umiestnené pod volantom. Siri vám umožní telefonovať a vypočuť si, či nadiktovať vaše správy bez toho aby ste sa museli pozrieť na váš iPhone. Vďaka jednoduchosti používania aplikácie Mapy, vás bude Apple Carplay navigovať a to vrátane dopravných informácií či času vášho príchodu. Takisto môžete cieľ vašej cesty nadiktovať priamo Siri.
S Apple CarPlay™ môžete počas jazdy počúvať hudbu vďaka aplikáciám ako Spotify alebo Stitcher.

Aplikácie smartfónu Androïd sú zobrazené cez Mirror Screen na dotykovej obrazovke vozidla

ANDROID AUTO

PRE SMARTFÓNY ANDROÏD

Aby ste mohli používať Android Auto™, musíte mať autorádio kompatibilné s Android Auto™, a smartfón s operačným systémom Android 5.0 (Lollipop) alebo novším.
Najprv si musíte do vášho smartfónu stiahnuť aplikáciu Android Auto z Google Play obchodu.
Vaše aplikácie sa po pripojení Android smartfónu zobrazia na obrazovke vášho autorádia. Pre viac informácií o Android Auto™ kompatibilite, navštívte support.google.com/androidauto. Ovládajte všetko rýchlo a jednoducho vďaka vášmu hlasu a pokročilej hlasovej technológií (vyžaduje sa internetové pripojenie). Telefonujte, čítajte či zasielajte správy zatiaľ čo vaše ruky neopustia volant. Vďaka funkciám Google Maps™ sa dostanete do vášho cieľa jednoducho a rýchlo.

Top