Zobraziť obsah

CITROËN Ë-SPACETOURER BUSINESS LOUNGE ËLECTRIC

Tak ako ostatné verzie ë-SpaceTourer, štýl modelu Citroën ë-SpaceTourer Business  charakterizujú plynulé línie bez agresívnych prvkov a svojimi objemami vzbudzuje pocit istoty a robustnosti. 

SPOLOČNÍK PROFESIONÁLOV

Cestovanie v prémiovej triede

SpaceTourer Business Lounge, navrhnutý ako mobilný pracovný priestor, vsádza na špičkové vlastnosti. Priestor pre cestujúcich sa spolieha na samostatné kožené sedadlá umiestnené tvárou v tvár. V strede dopĺňa celok výsuvný a posuvný stolík. Nakoniec sú tu extra tónované zadné sklá pre ešte väčšie súkromie.

K dispozícii je v 100% elektrickej verzii.

Klient je kráľ

S ë-SpaceTourer Business Lounge, dostupným so 6 alebo 7 miestami na sedenie, si získajte srdcia svojich zákazníkov maximálnym komfortom a vynikajúcou výbavou, ktorú Citroën ponúka: ventilátory klimatizácie s jemným difúznym prúdením, ovládače kúrenia, rôzne úložné priestory, zníženie hluku a vibrácií. Detaily, ktoré sú dôležité pre pokojnú a pohodlnú cestu!

Jazdný komfort

Pre vás a vašich zákazníkov je jazdný komfort nevyhnutný. Citroën ë-Spacetourer ponúka jeden z najlepších vďaka svojmu podvozku, ktorý mu poskytuje dobrú presnosť vedenia pri zachovaní veľmi dobrého tlmenia jazdy. ë-SpaceTourer využíva zosilnenú prednú nápravu Pseudo McPherson so stabilizátorom a novú zadnú nápravu typu šikmého trojuholníka. Vaši pasažieri sa budú cítiť ako v súkromnom lietadle.

VERZIE M A XL

Dve dĺžky a výška 1,90 metra

K dispozícii je v dvoch dĺžkach M a XL (4,95 m a 5,30 m). Ë-SpaceTourer Business Lounge ponúka špičkové možnosti usporiadania pre uspokojenie prémiovej klientely. Jeho výška 1,90 m mu umožňuje byť veľmi pohodlný v meste, ale aj v iných situáciách, ako je vjazd do stanice alebo letiskového parkoviska. V kombinácii s elektrohydraulickým riadením a polomerom otáčania 12,40 m je Citroën ë-SpaceTourer podmanivým vozidlom, ktoré spĺňa požiadavky všetkých profesionálov.

PRÉMIOVÝ KOMFORT

Ako v lietadle

Ë-Spacetourer, navrhnutý pre profesionálnu a špičkovú klientelu, vás víta na palube klimatizovanej kabíny. Sedadlá majú čierne kožené čalúnenie, ktoré ponúka skutočný pocit pohody a elegancie.

INTUITÍVNE TECHNOLÓGIE

16 asistenčných systémov na podporu riadenia

254_Driving-Aid
V mestských oblastiach aj na cestách ponúka ë-Spacetourer množstvo jazdných asistenčných systémov, ktoré uľahčia každú cestu.

Služby konektivity

Created with Sketch.
7'' displej s dotykovou obrazovkou integruje všetky funkcie intuitívne, najmä Connect Nav a Mirror Screen.

VAN SPOJENÝ S VAMI

256_Connect_Play

Mirror screen

Vďaka Mirror Screen sa na 7'' displeji s dotykovou obrazovkou zobrazia kompatibilné aplikácie vášho smartfónu.
257_Connect_Nav

Citroën connect nav

Dotykovú navigáciu Connect Nav možno ovládať aj pomocou rozpoznávania hlasu a umožňuje priamu interakciu.
  • Blanc Banquise
  • Brun Rich Oak
  • Gris Acier
  • Noir Perla Nera
  • Sable
  • Gris Platinum
  • Orange Turmaline
Pohľad spredu
Pohľad zozadu

100% ËLEKTRICKÝ POHON

Jazda v ë-komforte

Spacetourer Business Lounge má teraz svoju elektrickú verziu, ktorá ponúka až 330 km dojazd, čo umožňuje znížiť náklady na používanie a voľný prístup do obmedzených oblastí. Zažite skutočný pôžitok z jazdy s absenciou hluku a vibrácií!

Na trakčnú batériu je poskytovaná záruka 8 rokov alebo 160 000 km na 70 % kapacity nabitia (s certifikátom kapacity batérie pri každom servise).

PREPRAVA OSÔB

Až 9 ľudí

Ak chcete prepraviť až 9 osôb, Citroën ë-SpaceTourer Business Lounge je k dispozícii v 3 veľkostiach a vyhovuje tak potrebám profesionálov v oblasti prepravy osôb (hotelová kyvadlová doprava, taxíky atď.). Konfigurovateľnosť „à la carte“ čo do počtu sedadiel a výbavy tak umožňuje mať vozidlo takmer na mieru.
HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV