Zobraziť obsah
Nakonfigurujte si svoj Citroën Berlingo Business
Máte radi Citroën Berlingo, rodinné MPV? Nakonfigurujte si svoj Citroën Berlingo Business so širokým výberom cien, výbav, štýlov a výbavy.
Dostupné výbavy pre Citroën Berlingo Business
Vyberte si z troch dostupných verzií: Live Pack, Feel a Shine. V závislosti od zvolenej výbavy si môžete prispôsobiť jeho štýl, dizajn interiéru, výbavu a príslušenstvo, aby ste si vytvorili vozidlo, ktoré vám bude najlepšie vyhovovať.
Pohonné jednotky
Citroën Berlingo Business má výkonový naftový motor (Blue HDi 100 alebo 130 S&S), s manuálnou alebo 8-stupňovou automatickou prevodovkou, ktorá zefektívňuje riadenie radenia pre optimálny komfort jazdy.
Dizajn interiéru a exteriéru
Citroën Berlingo Business je k dispozícii v rôznych farbách: Biela Icy, Modrá Nuit, Čierna Perla Nera, Sivá Platinium alebo Sivá Artense.
V kabíne máte na výber medzi niekoľkými atmosférami a látkami, ktoré miešajú čiernu, sivú a nádych zelenej v závislosti od zvolenej výbavy. Sedadlá boli navrhnuté tak, aby boli super pohodlné pre vodiča aj cestujúcich, takže jazda môže byť taká príjemná, ako len môže byť.
Rozmery Citroën Berlingo Business

Ako MPV je Citroën Berlingo Business šampiónom v skladovaní a preprave s objemom nákladu. Jeho rozmery sú rovnaké ako jeho modularita: dĺžka 4403 mm, šírka 1848 mm a výška 1844 mm. Jeho kufor ponúka minimálny objem 597 l a jeho sklopné sedadlá vám poskytnú veľmi zaujímavú ložnú kapacitu. Dostupný je aj v prevedení XL s ešte väčším batožinovým priestorom.

 

 

Dostupné vybavenie a príslušenstvo

Citroën Berlingo Business ponúka štandardnú výbavu ako Coffee Break Alert, tempomat, Active Safety Brake a iné. Pre zvýšenie pohodlia si môžete vybrať zo širokej škály voliteľnej výbavy a príslušenstva ako farebný head-up displej, atď.