Zobraziť obsah

CITROËN GRAND C4 SPACETOURER

7-miestny rodinný minivan

Objavte Citroën Grand C4 Spacetourer, 7-miestny minivan s dynamickým a moderným štýlom. Jeho referenčný jazdný komfort a veľká modularita interiériu oslovia rodiny aj väčšie skupiny.

POHODLNÉ MPV

Až 7 miest

Posaďte sa na palubu Citroënu Grand C4 SpaceTourer a vychutnajte si výnimočný komfort a modularitu. Zdieľajte chvíle pohody so svojou rodinou na palube jej mimoriadne priestrannej kabíny, bez ohľadu na cestu.

Priestor a komfort

Interiér Citroënu Grand C4 SpaceTourer ponúka svojim cestujúcim so sedadlami z programu Citroën Advanced Comfort® skutočného ducha komfortu. Vzadu ponúka 3 samostatné sedadlá, sklopné a posuvné. Panoramatické čelné sklo a sklenená strecha poskytujú výnimočné svetlo v interiéri.

Intuitívna technológia

Citroën Grand C4 SpaceTourer s priestrannou palubnou doskou prinášľa až dva displeje. Na jeho 7-palcovom dotykovom displeji máte prístup k Citroën Connect Nav, svojim e-mailom a textovým správam. 12” HD panoramatická obrazovka ponúka dôležité jazdné informácie a umožňuje najmä zobrazenie 3D navigačnej mapy vo veľkom formáte.

DIZAJN

Elegancia a charakter

Grand C4 SpaceTourer disponuje prednou maskou, ktorá je dynamická a zároveň luxusná. Má trojúrovňový svetelný podpis, ktorý je charakteristický pre súčasné vozidlá značky CITROËN. Maska chladiča je rozdelená na dve časti oddelené nárazníkom vo farbe karosérie. Pretiahnuté svetlomety sú predĺžené smerom von.

PRIESTOR A KOMFORT NA PALUBE

Výnimočná pohoda

Citroën Grand C4 SpaceTourer využíva všetky výhody programu Citroën Advanced Comfort®. Na palube vodič a všetci pasažieri ťažia zo skutočného „kokonového“ efektu vďaka dokonalej akustike, ako aj pokojnej a žiarivej atmosfére. Nehovoriac o držaní vozidla na ceste a komforte odpruženia vhodnom na všetky cesty.

UŽITOČNÉ TECHNOLÓGIE

15 systémov na podporu riadenia

Citroën Grand C4 Spacetourer je vybavený 15 bezpečnostnými systémami a jazdnými asistentmi, od Active Safety Break až po cúvaciu kameru.

PREPOJENÁ RODINA

Citroën connect assist

255_Security
Táto bezplatná služba zahŕňa ponuku služieb konektivity pre núdzové a asistenčné volania.

Citroën connect nav

257_Connect_Nav
Od 3D navigácie po predpoveď počasia... Využite Citroën Connect Nav, aby ste si uľahčili všetky svoje cesty.

Citroën connect play

256_Connect_Play
Pomocou Mirror Screen duplikujte svoje aplikácie a obsah smartfónu na displej s dotykovou obrazovkou vo vozidle.

CITROËN ADVISOR - HODNOTENIA CITROËN GRAND C4 SPACETOURER

HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

    VYBERTE SI FARBU KAROSÉRIE
  • Blanc Banquise
  • Gris Platinum
  • Gris Acier
  • Sable
  • Noir Onyx
  • Bleu Foret
  • Rouge Rubi
Pohľad spredu
Pohľad zozadu

MOTORIZÁCIE

Benzínový motor puretech

3-valcový preplňovaný motor PureTech s výkonom 130 koní a funkciou Stop&Start, vybavený vysokotlakovým priamym vstrekovaním a novou generáciou vysokoúčinného turbodúchadla (otáčajúceho sa pri 240 000 ot./min.), je k dispozícii v 6-stupňovej manuálnej prevodovke (BVM6) alebo 8-stupňovej prevodovke. Automatická prevodovka EAT8 pre ešte plynulejšiu a efektívnejšiu jazdu.

Diesel bluehdi

Citroën Grand C4 SpaceTourer je k dispozícii s motorom BlueHDi s výkonom 130 koní a so systémom Stop & Start v 6-stupňovej manuálnej prevodovke (BVM6) alebo v 8-stupňovej automatickej prevodovke EAT8.

Pre ešte väčší výkon je MPV k dispozícii aj s naftovým motorom BlueHDi s výkonom 160 koní so systémom Stop&Start v 8-stupňovej automatickej prevodovke.

PREVODOVKY

Automatická prevodovka pre pokoj počas jazdy

Pre maximálny komfort a potešenie z jazdy môže byť Citroën Grand C4 SpaceTourer vybavený automatickou prevodovkou EAT8. Tá optimalizuje riadenie radenia a znižuje spotrebu paliva a emisie CO2.
POŽIADAŤ O CENOVÚ PONUKU
Obdržte ponuku za menej ako 4 hodiny. 
Cenová ponuka
SKLADOVÉ VOZIDLÁ
Objavte ponuku aktuálne dostupných skladových vozidiel. 
Skladové vozidlá
OBJEDNAJTE SI PRÍSLUŠENSTVO
Prispôsobte si vozidlo k podľa svojich potrieb. 
Objavte ponuku príslušenstva