Zobraziť obsah
KONFIGURÁTOR NEDOSTUPNÝ
Ospravedlňujeme sa, ale pre daný model už nie je možné použiť konfigurátor. ďakujeme za pochopenie.
Nakonfigurujte si svoj Citroën grand C4 Spacetourer
Nakonfigurujte si svoj Citroën Grand C4 SpaceTourer, rodinný minivan s energickým a moderným štýlom. Vyberte si farbu karosérie, motorizáciu, dizajn a vybavenie, aby ste vytvorili nové MPV, ktoré dokonale splní vaše potreby.
Dostupné verzie pre Citroën grand C4 Spacetourer
Vyberte si z 3 verzií dostupných verzii v konfigurátore: Feel, Shine a Shine Pack. Každá verzia  ponúka vlastné motorizácie, interiérové prevedenie, vybavenie a príslušenstvo; je len na vás, aby ste si vybrali ten, ktorý vám vyhovuje.
Dostupné motorizácie
Citroën Grand C4 SpaceTourer vám umožňuje vybrať si medzi benzínovým (PureTech 130 S&S) alebo naftovým (Blue HDi 130 alebo 160 S&S) motorom a manuálnou prevodovkou BVM6 alebo automatickou prevodovkou EAT8 s optimalizovaným radením a znížením spotreby paliva a emisií CO2.
Dizajn exteriéru a interiéru
Citroën Grand C4 SpaceTourer je k dispozícii v rôznych farbách: Biela Banquise, Platinium šedá, Oceľová šedá, Rubi červená, Forest Blue, Onyx čienra a Piesková Sand: niečo, čo uspokojí každý vkus. Pokiaľ ide o dizajn interiéru, máte na výber medzi niekoľkými prostrediami kabíny s látkami s koženým efektom alebo zrnitou kožou v rôznych farbách (béžová, sivá alebo dvojfarebná béžová a čierna).
Rozmery Citroën grand C4 Spacetourer
Minivan Citroën Grand C4 SpaceTourer je určený pre rodinu, ktorej ducha dokonale dokresľuje batožinový priestor a zadné výklopné dvere. Jeho doširoka otvárateľný kufor je navrhnutý pre maximálne naloženie s objemom, ktorý sa môže pohybovať od 645 l do 704 l, keď sú sedadlá pre cestujúcich posunuté dopredu, a umožňuje dĺžku ložného priestoru viac ako 2,5 m.
Doplnková výbava a príslušenstvo
Citroën Grand C4 SpaceTourer ponúka štandardnú výbavu pre vaše pohodlie a bezpečnosť, ako je celokožený volant, strešné okno, Active Safety Brake a ďalšie. Na skvalitnenie jazdy si môžete vybrať zo širokej škály doplnkovej výbavy a príslušenstva, ako sú masážne predné sedadlá, detský pack, panoramatická presklená strecha atď.