[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]
ts_citroen_sagan_c3p_1

Dvaja národní hrdinovia: PETER SAGAN A C3 PICASSO

Peter Sagan je už dva roky ambasádorom značky Citroën na Slovensku. Do Trnavy zavítal pri príležitosti výroby jubilejného modelu Citroën C3 Picasso s poradovým číslom 400-tisíc, ktoré spoločne s generálnym riaditeľom automobilky Rémim Girardonom a generálnym riaditeľom značiek Peugeot, Citroën a DS Matúšom Pálom slávnostne pokrstili farebnými konfetami.

Cyklista svetového formátu absolvoval v trnavskej automobilke tlačovú konferenciu, kde bilancoval uplynulú sezónu: „Sú lepšie a horšie sezóny, táto patrila medzi tie horšie,“ zhodnotil kriticky.

Posledné preteky v zelenom tímovom drese, na ktorý si za päť rokov už zvykli fanúšikovia po celom svete, vymení od 1. januára 2015 za nové farby Tinkoff-Saxo.

Ako poznamenal, jeho svet nie je len bicykel, rád sa povozí aj autom. “Jazda autom je jednoduchšia, najmä do kopca,” pousmial sa a poďakoval za podporu, ktorá sa mu dostáva od značky Citroën.

Záznam z tlačovej konferencie si môžete pozrieť tu.  

Model Citroën C3 Picasso sa vyrába už šesť rokov len v trnavskom závode.  Je viac ako len obyčajné MPV, je to skutočný "Spacebox".

Citroën C3 Picasso spája protiklady: okrúhle a hranaté, sila a šarm, modernosť a retro, objem a plynulosť. Cieľom je ponúknuť model s novátorským štýlom, ktorý má vlastnú pútavú a vyzývavú osobnosť.

Pri príležitosti  400 tisíceho vozidla C3 Picasso sme pre Vás pripravili k špeciálnej limitovanej sérii GO SAGAN! dva hodnotné darčeky. Pri kúpe vozidla získate aj 4 ročnú záruku a 4ks zimných pneumatík.

Viac o tejto limitovanej ponuke nájdete tu.

Top