[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

LIMITOVANÁ EDÍCIA CITROËN C-ELYSÉE ORIGINS

Pri príležitosti svojho 100. výročia Citroën uvádza limitovanú edíciu „Origins“, ktorá odkazuje na bohaté dedičstvo značky. S cieľom osláviť túto spojitosť medzi minulosťou a prítomnosťou ponúka Citroën C-Elysée úplne nové možnosti personalizácie.

Citroën C-Elysée je pohodlný a priestranný trojpriestorový sedan, ktorý ide s dobou z hľadiska dizajnu a výbavy. Veľkorysý sedan, v ktorom cestujúci v zadnom rade ocenia znamenitý priestor na nohy a ktorý poskytuje objem batožinového priestoru 506 litrov podľa normy VDA.

Limitovaná edícia zvýšila eleganciu vozidla diskrétnymi a starostlivo vypracovanými personalizačnými prvkami.

100 ROKOV SEDANU

Ak sa pozrieme do minulosti, Citroën ponúkal pred modelom C-Elysée aj iné sedany s uzavretým kufrom, ako je model C5 špičkovej triedy, ktorý spája dizajn, technológie a komfort, a jeho dve generácie vyrobené v 21. storočí, alebo aj model Traction Avant (Predný náhon) vyrábaný v predchádzajúcom storočí.

Mýtický model Traction Avant zaznamenal počas svojej dlhej histórie mnohé vývojové zmeny. Jedna z najvýznamnejších vývojových zmien nastala v roku 1952: tento sedan bol vybavený zadným cestovným kufrom, ktorý umožnil zdvojnásobiť batožinový priestor a pritom sedan nestratil svoju eleganciu.

1500x646-C-Elysée-Origins-DaD-Traction-AV
1500x646-C-Elysée-Origins-DaD-Traction-AV

DIZAJN

MODERNÝ A ELEGANTNÝ SEDAN

Po 100 rokoch kreatívnej a náročnej činnosti Citroën dnes odhaľuje model C-Élysée Origins. V exteriéri zdobia tento priestranný sedan viaceré grafické prvky bronzovej farby, ktoré odkazujú na dvojité šípy odvodené zo šípového ozubenia, ako sú dekoratívne pásy na dverách batožinového priestoru a podpis „ Origins since 1919 “ na predných dverách odkazujúci na 100. výročie značky.

Citroën C-Elysée Origins je v ponuke v moderných a decentných farbách karosérie, Biela Banquise, Sivá Artense alebo Sivá Platinium.


597x500-C-Elysee-Origins-Officiel
747x400-C-Elysee-Origins-Porte

Podpis „ Origins since 1919 “  je decentne nalepený na predných dverách.

747x400-C-Elysee-Origins-AR

V zadnej časti sa na výklopných dverách batožinového priestoru nachádza pri názve modelu nálepka Origins.

747x400-C-Elysee-Origins-Gd-Interieur

POHODA

Citroën C-Elysée Origins ponúka životný priestor, v ktorom vládne pokoj, čo je nevyhnutné na zabezpečenie komfortu a pohody na palube. Limitovaná edícia Origins je dostupná v tmavom a svetlom látkovom čalúnení.

TECHNOLÓGIE

Pomocníci pri jazde

Citroën C-Elysée Origins je vybavený praktickými zariadeniami na každodenný život, ako je klimatizácia s digitálnym zobrazovaním, zadný parkovací asistent a technológia MirrorLink, vďaka ktorej môžete využívať aplikácie vášho smartfónu na 7’’ dotykovej obrazovke vozidla.
597x400-C-Elysee-Origins-TdB
597x500-C-Elysee-Origins-Lifestyle

MOTORIZÁCIE

Ekologická efektívnosť a potešenie z jazdy

Motory Citroën boli vyvinuté s cieľom optimalizovať výkony, spotrebu a trvácnosť. Citroën C-Elysée Origins je vybavený motormi najnovšej generácie: benzínovým motorom PureTech 82 s manuálnou prevodovkou BVM a dieselovým motorom BlueHDi 100 S&S so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou BVM6, so znamenitými jazdnými schopnosťami, ktoré umožňujú optimalizovať emisie CO2 a spotrebu paliva.


Top