Naši predajcovia pracujú online a servisy sú vám plne k dispozícii

Viac info

[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

LIMITOVANÁ EDÍCIA C3 AIRCROSS ORIGINS SUV

Pri príležitosti svojho 100. výročia Citroën uvádza limitovanú edíciu „Origins“, ktorá odkazuje na bohaté dedičstvo značky. S cieľom osláviť túto spojitosť medzi minulosťou a prítomnosťou sa SUV Citroën C3 Aircross vyznačuje jedinečnou osobnosťou.


Dobrodružná silueta SUV C3 Aircros, z ktorej vyžaruje sila a sviežosť, pozýva milovníkov dobrodružstiev zažiť nové zážitky. Vozidlo zvláda bez problémov jazdu v meste ako aj na cestách mimo mesta vďaka systému Grip Control s funkciou Hill Assist Descent,  ponúka veľkorysý vnútorný a batožinový priestor, ako aj vynaliezavú modularitu a presadzuje sa ako nová referencia vo svete kompaktných SUV.

Limitovaná edícia Origins dopĺňa svoje možnosti personalizácie o exkluzívne a starostlivo vypracované personalizačné prvky, ktoré odkazujú na minulosť a oslavujú 100. výročie značky.

100 ROKOV DOBRODRUŽSTIEV

Dobrodružný duch kompaktného  SUV C3 Aircross je zakorenený v DNA Značky. Je dôležité mať na pamäti, že v roku 1922 bolo vozidlo Autochenille Citroën B2 model K1, alebo Zlatý skarabeus, jedno z prvých 5 motorových vozidiel v histórii, ktoré úspešne prekonalo prejazd Saharou v dĺžke 3500 km. Touto priekopníckou výpravou dokázal André Citroën celému svetu spoľahlivosť automobilov svojej značky.
Táto hrdinská ľudská epopeja podnietila Citroën zorganizovať Čiernu výpravu v roku 1924 a Žltú výpravu v roku 1931.

1500x646-C3-Aircross-Origins-DaD-B2
1500x646-C3-Aircross-Origins-DaD-B2

DIZAJN

JEDINEČNÁ PERSONALIZÁCIA

Exteriér tohto kompaktného SUV zdobia grafické prvky bronzovej farby, ktoré odkazujú na dvojité šípy odvodené zo šípového ozubenia. Vozidlo krášlia prvky z Pack Color Origins okolo hmlových svetlometov a tónované sklá dverí a zadné sklo ladia so 16’’ diskami z ľahkej zliatiny Matrix Black. Citroën C3 Aircross v edícii Origins je v ponuke s farbou karosérie Biela Natural, Sivá Misty alebo Sivá Cosmic a v dvojfarebnej kombinácii s čiernou strechou Čierna Ink.


597x500-C3-Aircross-Origins-Officiel
747x400-C3-Aircross-Origins-Porte.305182

Na krytoch elektricky sklopiteľných spätných zrkadiel sú dekoratívne pásky a na predných dverách je prilepený podpis „ Origins since 1919 “.

747x400-C3-Aircross-Origins-AR.305186

V zadnej časti sa na výklopných dverách batožinového priestoru nachádza pri názve modelu nálepka Origins.

747x400-C3-Aircross-Origins-Interieur

POHODA

Kompaktné SUV Citroën C3 Aircross ponúka v segmente SUV vozidiel nový zážitok z komofortu a života na palube. Limitovaná edícia Origins pokračuje v tomto trende vytvorením interiéru s osobitnou atmosférou. Personalizácia interiéru zahŕňa sedadlá potiahnuté sivou látkou s bronzovým štepovaním, etiketu „ Origins “ a špecifické predné koberce.


TECHNOLÓGIE

1500x500-C3-Aircross-Origins-TDB

SUV Citroën C3 Aircross je koncentrátom technológií najnovšej generácie na zabezpečenie bezpečnej a pokojnej jazdy.
Limitovaná edícia značky Citroën je obohatená o viaceré zariadenia, ako je automatická klimatizácia alebo technológia Mirror Screen, vďaka ktorej môžete využívať aplikácie vášho smartfónu na 7’’ dotykovej obrazovke vozidla.

597x500-C3-Aircross-Origins-Lifestyle

MOTORIZÁCIE

Citroën C3 Aircross Origins je vybavený motorizáciami najnovšej generácie, benzínovými motormi PureTech a dieselovými motormi BlueHDi, ktoré sa vyznačujú efektívnosťou a zníženou spotrebou. Citroën C3 Aircross Origins je v ponuke s trojvalcovým motorom PureTech 110 s manuálnou prevodovkou a dieselovým motorom BlueHDi 100 S&S s manuálnou prevodovkou.Automatická prevodovka EAT6

Na poskytnutie ešte väčšieho potešenia z jazdy je v ponuke aj automatická šesťstupňová prevodovka s benzínovým motorom PureTech 110 S&S.


597x400-C3-Aircross-Origins-BVA
Top