[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

LIMITOVANÁ EDÍCIA CITROËN C3 ORIGINS

Pri príležitosti svojho 100. výročia Citroën uvádza limitovanú edíciu „Origins“, ktorá odkazuje na bohaté dedičstvo značky. S cieľom osláviť túto spojitosť medzi minulosťou a prítomnosťou ponúka Citroën C3 úplne nové možnosti personalizácie. 

Viacúčelový hatchback s mimoriadne veľkými možnosťami personalizácie, Citroën C3, bestseller produktového radu, sa odlišuje svojou jedinečnou morfológiou, nekompromisným komfortom a technológiami na každodenné použitie.

Citroën C3 v edícii Origins nadväzuje na tento trend ponukou personalizácie, ktorá sa vyznačuje svojim charakterom, decentnosťou a eleganciou.

100 ROKOV PERSONALIZÁCIE

Už v 30-tych rokoch bolo možné personalizovať „pilotné“ kolesá modelov Traction Avant (Predný náhon) červenou, žltou alebo zelenou farbou. 

Model Ami 6 napríklad ponúkal grafické spracovania interiéru so slávnym motívom „cezmínového listu“ čalúnnickej látky v orieškovohnedej, modrej, červenej či olivovozelenej farbe. Zrodili sa aj limitované série, ktoré garantovali v danej dobe personalizáciu, ako napríklad model 2 CV Spot (v oranžovo-bielej kombinácii farieb karosérie) a model 2 CV Charleston (v červeno-čiernej alebo žlto-čiernej kombinácii farieb karosérie).

C3-Origins-DaD-Traction-AV
C3-Origins-DaD-Traction-AV

DIZAJN

MESTSKÉ VOZIDLO, KTORÉ SA VÁM PODOBÁ

Exteriér vozidla zdobia grafické prvky bronzovej farby, ktoré odkazujú na dvojité šípy odvodené zo šípového ozubenia. Vozidlo krášlia prvky z Pack Color Bronze okolo hmlových svetlometov a na ochranných prvkoch Airbump®. V zadnej časti sa na výklopných dverách batožinového priestoru nachádza pri názve modelu nálepka Origins. Tónované sklá dverí a zadné sklo, potvrdzujú štýl tejto edície. Na predných dverách sa nachádza podpis „ Origins since 1919 “.

Citroën C3 v edícii Origins je v ponuke v moderných a decentných farbách, Biela Banquise, Sivá Artense alebo Sivá Platinium a v dvojfarebnej kombinácii s čiernou strechou.

C3-Origins-Officiel
C3-Origins-Porte

Personalizácia modelu C3 Origins sa prejavuje použitím diskrétnych a elegantných grafických prvkov bronzovej farby od vonkajších spätných zrkadiel až po ochranné prvky Airbump®.

C3-Origins-Bequet-AR

Zadný aerodynamický spojler je elegantne zvýraznený spodnou čiarou bronzovej farby.

C3-Origins-Capsule

Stredový dekor strechy so znakmi Origins, ktorý poukazuje na inovatívny charakter a silnú osobnosť modelu Citroën C3.

C3-Origins-Sieges-AV

POHODA

Moderné a pohodlné vozidlo Citroën C3 Origins ponúka životný priestor, v ktorom vládne pokoj. Sedadlá sú navrhnuté široké a rozmerné, čo je nevyhnutné na zabezpečenie komfortu a pohody na palube. Limitovaná edícia Origins ponúka príjemné sivo-melírované čalúnenie so štepovaním zlatej farby, etiketu „Origins“, špecifické koberce a orámovanie palubnej dosky v bronzovej farbe, ktorá ladí v exteriéri s farbami karosérie.


MOTORIZÁCIE

Ekologická efektívnosť a potešenie z jazdy

Citroën C3 Origins je vybavený motorizáciami najnovšej generácie, benzínovými motormi PureTech a dieselovými motormi BlueHDi, ktoré sa vyznačujú efektívnosťou a zníženou spotrebou. Citroën C3 Origins je v ponuke s manuálnou prevodovkou s trojvalcovými motormi PureTech 82 a dieselovým motorom BlueHDi 100 S&S.


C3-Origins-Lifestyle
Top