[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

C-SERIES, ULTRA KOMFORTNÁ ŠPECIÁLNA EDÍCIA S CHARAKTERISTICKÝM DIZAJNOM

Nová špeciálna edícia C-Series stelesňuje komfort a charakter obsiahnutý v písmene „C“ značky Citroën.
Dokonale sa zhoduje s modelom Citroën C4 Cactus, ktorý je v rámci kategórie kompaktných hatchbackov rozhodne referenciou v oblasti komfortu a dizajnu. Táto špeciálna edícia modelu C4 Cactus ponúka 2 hlavné inovácie, ktoré poskytujú úplne nový jazdný komfort: tlmiče s progresívnymi hydraulickými dorazmi ® a sedadlá Advanced Comfort.

 

Logo-C-Series

DIZAJN

NEVÍDANÁ PERSONALIZÁCIA

Exteriér tohto kompaktného hatchbacku zdobí orámovanie hmlových svetlometov a dekoratívne prvky na ochranných prvkoch karosérie Airbump v odtieni červenej farby Anodised Deep Red a charakteristický reliéfny znak ""C-Series"" na predných dverách.

Edícia C4 Cactus C-Series je v ponuke s farbami karosérie v odtieni biela Banquise, sivá Artense, sivá Platinium alebo čierna Obsidien a je vybavená 16-palcovými diskami z ľahkých zliatín Steel & Style a zadnými tónovanými sklami.

C4-Cactus-C-Series-Profil.

C4-Cactus-C-Series-DesignCharakteristický reliéfny znak "C-Series" je umiestnený na predných dverách pod spätnými zrkadlami. Edícia Citroën C4 Cactus C-Series si zachováva jemný a elegantný dizajn hatchbacku C4 Cactus, ktorý dopĺňa farebný balík Pack Color Anodised Deep Red na dekoratívnych ochranných prvkoch karosérie Airbump® a okolo hmlových svetlometov.

C4-Cactus-C-Series-Comfort-Seats

POHODA

Edícia Citroën C4 Cactus C-Series ponúka bezkonkurenčný jazdný komfort s tlmičmi s progresívnymi hydraulickými dorazmi ®, ktoré filtrujú všetky nerovnosti na ceste a vytvárajú pocit, že vozidlo nad nimi doslova letí. Oceníte jeho výnimočnú jazdnú stabilitu a dynamiku.

Interiér je špecificky prispôsobený špeciálnej edícii. Potiahnutá palubná doska, inšpirovaná tradične svetom batožín a cestovania, je elegantná a prispieva k príjemnej a hrejivej atmosfére. Ladí so sedadlami Advanced Comfort doplnenými v hornej časti operadla červeným vodorovným pásom s bielym horným preštepovaním, ktoré odkazujú na farebné exteriérové dekoratívne prvky.

Štítok „C-Series“ na sedadlách poukazuje na exkluzívny charakter tejto špeciálnej edície. Interiér dopĺňajú čierne predné a zadné koberce s červeným preštepovaním.

TECHNOLÓGIE

Edícia C4 Cactus C-Series, ktorá vychádza z verzie Feel Pack, ponúka navyše:
● Výbava, ktorá zvyšuje pohodlie na palube vozidla C4 Cactus: elektricky sklápateľné spätné zrkadlá, sedadlo vodiča s bedrovým nastavením, výškové nastavenie sedadla spolujazdca a funkcia Mirror Screen kompatibilná s Android Auto a Apple CarPlay.
● Zadné tónované sklá na zvýraznenie plynulého a elegantného dizajnu C4 Cactus.

Citroën C4 Cactus C-Series ponúka 8 podporných prvkov riadenia ako je technológia Citroën Connect Nav a Citroën Connect Box s Pack SOS Asistenciou alebo funkcia Mirror Screen, pomocou ktorej môžete využívať aplikácie z vášho smartfónu na dotykovom dispeji vozidla.

Všetko, čo potrebujete na zabezpečenie pokojnej a bezpečnej jazdy.
C4-Cactus-C-Series-Nav
C4-Cactus-C-Series-Ville

MOTORIZÁCIE

Ekologická efektivita a potešenie z jazdy

Edícia C4 Cactus C-Series ponúka benzínový motor PureTech 110 S&S a naftový motor BlueHDi 100 S&S najnovšej generácie, ich cieľom je znížiť emisie CO2 a spotrebu.
Top