Naši predajné miesta sú už otvorené a servisy sú vám plne k dispozícii

Viac info

[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

LIMITOVANÁ EDÍCIA CITROËN C4 CACTUS ORIGINS

Pri príležitosti svojho 100. výročia Citroën uvádza limitovanú edíciu „Origins“, ktorá odkazuje na bohaté dedičstvo značky. S cieľom osláviť túto spojitosť medzi minulosťou a prítomnosťou ponúka hatchback Citroën C4 Cactus úplne nové možnosti personalizácie.

Svojim jedinečným charakterom a príkladným komfortom prináša C4 Cactus už jeden rok závan sviežosti do segmentu kompaktných hatchbackov.
Limitovaná edícia Origins využíva 2 hlavné inovácie, ktoré boli v európskej premiére zavedené v modeli C4 Cactus: odpruženie s tlmičmi s progresívnymi hydraulickými dorazmi® a sedadlá Advanced Comfort, ktoré poskytujú jedinečný jazdný komfort.

100 ROKOV KOMFORTU

100 ROKOV KOMFORTU

Citroën C4 Cactus vyzýva k jazde a posádka sa v ňom cíti ako v skutočnej ochrannej ulite. Okrem mýtického modelu DS z roku 1955, kráľovny ciest, ktorá sa mohla spoľahnúť na prestížneho predchodcu Traction Avant, bol v 70. rokoch referenčným modelom v tejto oblasti Citroën GS. Tento model zaviedol odpruženia a sprístupnil ich pre všetkých.

Model GS, moderný svojim výrazným dizajnom a inteligentný vďaka svojim odvážnym technológiám a hydropneumatickému odpruženiu, získal v roku 1971 ocenenie Európsky automobil roku.

1500x646-C4-Cactus-Origins-DaD-GS
1500x646-C4-Cactus-Origins-DaD-GS

DIZAJN

JEDINEČNÁ PERSONLIZÁCIA

V exteriéri zdobia tento hatchback viaceré grafické prvky bronzovej farby, ktoré odkazujú na dvojité šípy odvodené zo šípového ozubenia, a podpis „ Origins since 1919 “ odkazujúci na 100. výročie značky.

Táto limitovaná edícia je v ponuke s farbou karosérie Biela Banquise, Biela Perle Nacré, Sivá Artense, Sivá Platinium alebo Čierna Obsidien a je vybavená 17" diskami kolies Cross Black z ľahkej zliatiny.

Personalizácia sa vyznačuje svojim charakterom, eleganciou a starostlivým vypracovaním.
597x500-C4-Cactus-Origins-Officiel
760x460-C4-Cactus-Porte

Lepiace fólie na kryte vonkajších elektricky sklápateľných spätných zrkadiel.

760x460-C4-Cactus-Origins-AirBump

Orámovanie hmlových svetlometov v bronzovej farbe s prvkom v rovnakej farbe na Airbump®.

760x460-C4-Cactus-Origins-AR

V zadnej časti sa na výklopných dverách batožinového priestoru nachádza pri názve modelu nálepka Origins.

760x460-C4-Cactus-Origins-Sieges

POHODA

Citroën C4 Cactus v edícii Origins poskytuje jedinečný jazdný komfort s odpruženie s tlmičmi s progresívnymi hydraulickými dorazmi®. Tlmiče umožňujú odfiltrovať a pohlcovať veľké i malé nerovnosti na povrchu vozovky, čim vytvárajú pocit, že auto nad nerovnosťami doslova letí a pritom zabezpečujú výnimočnú jazdnú stabilitu a dynamiku.

Vozidlo je tiež vybavené sedadlami Advanced Comfort, ktoré sú príjemne mäkké a výborne držia. Pri tejto príležitosti sedadlá dopĺňa jedinečný, decentný a vycibrený štýl interiéru: čalúnenie zo sivej látky s bronzovým štepovaním a autokoberce s bronzovým lemovaním.

Citroën C4 Cactus Origins tak poskytuje jedinečný jazdný komfort, typický pre značku Citroën.


TECHNOLÓGIE

Citroën C4 Cactus Origins je takisto vybavený mnohými zariadeniami na podporu jazdy a bezpečnosti a technológiou Mirror Screen, vďaka ktorej môžete využívať aplikácie vášho smartfónu na dotykovej obrazovke vozidla.

Všetko, čo je potrebné na zabezpečenie pokojnej jazdy.
597x400-C4-Cactus-Origins-Ecran
597x400-C4-Cactus-Origins-Lifestyle

MOTORIZÁCIE

Radosť z jazdy

Citroën C4 Cactus v edícii Origins je v ponuke s benzínovým motorom PureTech 110 S&S s manuálnou prevodovkou a s dieselovým motorom najnovšej generácie BlueHDi 100 S&S, ktorý znižuje emisie a spotrebu paliva.
Top