[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

LIMITOVANÁ EDÍCIA CITROËN C4 SPACETOURER ORIGINS

Pri príležitosti svojho 100. výročia Citroën uvádza limitovanú edíciu „Origins“, ktorá odkazuje na bohaté dedičstvo značky. S cieľom osláviť túto spojitosť medzi minulosťou a prítomnosťou ponúka Citroën C4 Spacetourer úplne nové možnosti personalizácie.


Citroën C4 SpaceTourer sa vyznačuje predovšetkým energickým a moderným štýlom s plynulými líniami a elegantným dizajnom. Predstavuje však aj vynaliezavú koncepciu, ktorá umožňuje výnimočne pohodlné cestovanie pre 5 osôb.

Limitovaná edícia Origins si zachováva všetky tromfy týchto vynaliezavých monospacov a ponúka možnosti diskrétnej a elegantnej personalizácie.

100 ROKOV MODULARITY

C4 SpaceTourer využíva know-how v oblasti priestoru na palube a modularity. Koncom 20. rokov však už model C4 F preukázal svoju praktickosť.  Tento model, určený predovšetkým pre rodiny, mal 5 miest na sedenie a bol vybavený odnímateľnou zadnou lavicou ako aj zadnými dverami z dvoch dielov. Na uľahčenie vykladania nákladu sa zadná časť otvára na dve časti.

Koncom 90. rokov sa predstavila Xsara Picasso, predchodca modelu C4 Picasso, ako prvý kompaktný monospace značky Citroën s 3 rovnako veľkými zadnými sedadlami. O dva roky skôr, v roku 1996, vytvoril Berlingo Multispace segment Ludospace, ktorý si získal priazeň rodín.

1500x646-C4-ST-Origins-DaD-F4
1500x646-C4-ST-Origins-DaD-F4

DIZAJN

ELEGANCIA

Po 100 rokoch kreatívnej a náročnej činnosti Citroën dnes odhaľuje model Citroën C4 SpaceTourer Origins. V exteriéri zdobia vozidlo viaceré grafické prvky bronzovej farby, ktoré odkazujú na dvojité šípy odvodené zo šípového ozubenia: dekoratívne pásy na dverách batožinového priestoru, podpis „ Origins since 1919 “ na predných dverách odkazujúci na 100. výročie značky.

Citroën C4 SpaceTourer Origins je v ponuke v 4 farbách karosérie, Biela Banquise, Sivá Artense alebo Sivá Platinium a takisto so strechou vo farbe Čierna Onyx.


597x500-C4-ST-Origins-Officiel
747x400-C4-ST-Origins-Porte

Podpis „ Origins since 1919 “ je prilepený tiež na predných dverách.

747x400-C4-ST-Origins-AR

V zadnej časti sa na výklopných dverách batožinového priestoru nachádza pri názve modelu nálepka Origins.

747x400-C4-ST-Origins-Coffre

POHODA

DÔMYSELNÝ MONOSPACE

Skutočná pozvánka na cesty, Citroën C4 SpaceTourer, sa odlišuje veľkorysým a modulovateľným vnútorným priestorom, v ktorom sa odvezie celá rodina.

Limitovaná séria Origins si zachováva svoje tromfy a ponúka interiér v štýle Béžová Dune s látkovým čalúnením Yatago, ktoré prináša hebkosť a pohodu. Na predných sedadlách má obklopujúce relaxačné hlavové opierky a sedadlo spolujazdca vpredu možno sklopiť do polohy stolíka.


TECHNOLÓGIE

1500x500-C4-ST-Origins-TdB

Citroën C4 SpaceTourer Origins je vybavený viacerými zariadeniami ako je 12’ panoramatický farebný displej s navigačným systémom a súčasťou je tiež technológia Mirror Screen, vďaka ktorej môžete využívať aplikácie vášho smartfónu na dotykovej obrazovke vozidla.

Aby váš život na palube bol čo najpríjemnejší.

597x400-C4-ST-Origins-Lifestyle

MOTORIZÁCIE

Ekologická efektívnosť a potešenie z jazdy

Citroën C4 SpaceTourer ponúka referenčný výkon ako aj dynamické a obratné správanie za každých okolností. Citroën C4 SpaceTourer v edícii Origins ponúka dieselový motor BlueHDi najnovšej generácie, ktorý znižuje emisie a spotrebu paliva.


Top