Naše predajné miesta a servisy sú otvorené v štandardnom režime a sú vám k dispozícií v plnom rozsahu.

[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]
1
2
3
4
5

.

OBJAVTE HO!

Slovenský Citroën C3  prináša závan zmeny do sveta kompaktných vozidiel! Toto moderné vozidlo sa vyznačuje trendovým a optimistickým dizajnom s farebnými doplnkami a grafickými prvkami ako sú ochranné prvky Airbump®. Vďaka jeho veľmi expresívnej a jedinečnej siluete ho možno okamžite rozoznať vo svojej kategórii. Štýl, personalizácia, Citroën Advanced Comfort®, nové technológie a ConnectedCAM Citroën™: objavte Citroën C3 vyrábaný na Slovensku.

 

DIZAJN

1500x500_Citroën_C3-Design_v2.jpg

Láska na prvý pohľad! Jedinečný tvar modelu C3 sa odlišuje svojou charizmatickou čelnou maskou a výraznými krivkami, ktoré jej dodávajú silný a energický vzhľad. Vďaka svojim hladkým objemom, grafickému podpisu a  farbám ide o trendy model idúci s dobou. S Citroënom C3 sa odlíšite výnimočnosťou a moderným duchom!

ROZMERY: PREJDE VŠADE!

.

Vďaka svojej kompaktnej dĺžke (menej ako 4 m) je Citroën C3 osobitne mrštná a ľahko ovládateľná, čo vodič veľmi ocení v meste. 

 

S 5 dverami a 5 miestami je praktickým vozidlom za každých okolností.

 

Dĺžka: 3,99 m
Šírka: 1,82 m  
Výška: 1,47 m
Rázvor kolies: 2,54 m
Objem batožinového priestoru: 300 l

 

dimension nouvelle citroen C3, new, size

Rozmery CITROËN C3

Dĺžka

3996 MM

Šírka

1749/2007 MM

Výška

1474 MM

Objem batožinového priestoru

589 / 936 M3

SVETELNÝ PODPIS

747x322C3_signature_lumineuse.jpg

Predný svetelný podpis rozdelený do dvoch úrovní zvyšuje pohľad modelu C3 a umocňuje vnímanie výšky kapoty. Šípy a ich dvojité chrómové ramená zasahujú až do denných LED svetiel a svetlomety dostali kruhový tvar. Plastová spodná časť nárazníkov zdôrazňuje prednú časť vozidla a zároveň mu dodáva dobrodružný výraz. Hmlovým svetlometom dodávajú svieži vzhľad farebné obruby!

DVOJFAREBNÁ KAROSÉRIA SO STRECHOU BITON

747x322_Citroën_C3_toit_biton_v4.jpg

Jedným z tromfov dizajnu C3 je dvojfarebná karoséria so strechou biton. Strecha biton je v ponuke v troch farbách, je ukotvená na čiernych stĺpikoch čelného skla a jej napnuté oblúky zvýrazňujú dynamický profil vozidla. Starostlivo prepracovaný pomer medzi plechovými prvkami a presklenými plochami zdôrazňuje ochrannú a vyváženú dimenziu Citroënu C3. Vyvážené proporcie vyžarujú pokoj a pohodu a dizajn sa vyznačuje plynulými plochami bez náznakov agresivity.   

Airbump nouvelle citroen C3 new

AIRBUMP®: UŽITOČNÝ DIZAJN!

Ozajstným svetovým unikátom sú prvky Airbump®, prvýkrát použité v modeli C4 Cactus, ktoré chránia karosériu a zároveň posilňujú dizajn vozidla. Ich povrch bráni škrabancom a zároveň plní úlohu nárazníka. Je vyrobený z polyuretánu, pružného termoplastu, ktorý odoláva každodenným nástrahám ako je slnko, voda, starnutie, škrabance.

Airbump® tvorí 6 kapsúl naplnených vzduchom. Nachádzajú sa v spodnej časti dverí, ktorá je zvlášť v mestách veľmi zraniteľná. V závislosti od farby strechy dostane Airbump® biele alebo červené orámovanie.

ZNÁSOBTE KOMBINÁCIE FARIEB

CITROEN C3 ponúka aj široký výber farieb: zelená Almond, biela Banquise, modrá Cobalt, sivá Shark, sivá Aluminium, červená Rubi, čierna Perla Nera, oranžová Power alebo piesková Sable...

Spojte týchto 9 jemných alebo výraznejších farieb s 3 rôznymi odtieňmi strechy (čierna Onyx, červená Aden, biela Opale) a znásobte kombinácie (až do 36 kombinácií farieb).

Vďaka týmto možnostiam môžete oživiť klasický odtieň karosérie farebnou strechou, alebo naopak, zmierniť odtieň "trendovejšej" karosérie strechou zdržanlivej farby. Tieto farebné kombinácie posilňujú modernosť a sviežosť C3.

Tak, ako bude vyzerať váš Citroën C3?
597x507_perso_blur.jpg

MOŽNOSŤ PERSONALIZÁCIE PODĽA SVOJHO VKUSU

1500x646_Nouvelle_C3_Personnalisation_blur.jpg

Citroën C3 ponúka široké možnosti personalizácie. Dvojfarebné alebo jednofarebné vyhotovenie? S alebo bez Airbump®? Pohodlné alebo skôr jednoduché štýly interiéru? Vyberte si zo všetkých možných kombinácií!

POHODA

1500x500_Citroën_C3_bien_etre_v3.jpg

Citroën C3  chráni posádku ako v bavlnke a izoluje ju od okolitého vonkajšieho sveta a od všetkých nerovností na ceste. Už od vstupu na palubu budete vnímať ozajstný pocit pohodlia, ktorý vyžarujú vizuálne aj fyzicky komfortné sedadlá, presklená panoramatická strecha, ktorá zaplavuje interiér svetlom a dôvtipné odkladacie priestory. C3 je kompaktné a elegantné vozidlo a umožňuje Vám cítiť sa ako doma.

597x500_Nouvelle_Citroën_C3_coffre_v2.jpg

OBÝVATEĽNOSŤ
& DÔVTIPNÉ ODKLADACIE PRIESTORY

Odkladacie priestory boli vyvinuté tak, aby boli maximálne funkčné. C3 ponúka premyslený stredový odkladací priestor uvoľňujúci maximálne miesto vpredu, ktorý dopĺňa schránka pred spolujazdcom s najväčším objemom vo svojom segmente (6,25 litrov). Predné dvere disponujú priestrannými vreckami.

Výber svetlej farby vnútornej časti týchto odkladacích priestorov kontrastuje s odloženými predmetmi, aby sa dali ľahšie vyhľadať. Kompromisy nie sú ani v batožinovom priestore, ktorý disponuje objemom zhruba 300 litrov.

ELEGANTNÉ MATERIÁLY!

1500x500_Citroën_confort_intérieur_v2.jpgKabína sa vyznačuje plnými jemnými tvarmi a najpodstatnejšími modernými prvkami.  Táto harmónia spočíva aj v súlade línie dverí, sedadiel a palubnej dosky. Tá istá teplá a svetlá látka ponúka nevídanú vizuálnu kontinuitu a vysokú kvalitu.   

Dizajn interiéru sa inšpiroval inými oblasťami ako je automobilový priemysel, o čom svedčí aj zakomponovanie remeňa na lakťových opierkach a látok na palubnej doske.

PANORAMATICKÁ PRESKLENÁ STRECHA

Toit de la nouvelle new citroen C3

Panoramatická presklená strecha poskytuje cestujúcim Citroënu C3 výnimočnú svetelnosť v celej kabíne, čo posilňuje dojem priestoru a otvárania sa vonkajšiemu svetu. Cestujúci môžu kedykoľvek zmeniť intenzitu svetla použitím zatemňovacej clony presklenej strechy.

KOMFORT V KABÍNE

747x322_Citroën_C3_Plance_Bord.jpg

V kabíne máte dojem, že sedíte vo svojej obývačke! Túto pohodu posilňuje horizontálne členená palubná doska, ktorá vyvoláva dojem priestoru a šírky v kabíne.POHODLNÉ SEDADLÁ

Sieges nouvelle citroen C3, new seats

Osobitný dôraz bol venovaný vypracovaniu sedadiel Citroënu C3. Majú veľkú šírku a veľkorysé rozmery, čo je znakom komfortu a pritom majú moderný štýl. Vďaka výberu poťahových materiálov a mäkkým penovým výstužiam poskytujú tieto pohodlné sedadlá s dobrou bedrovou výstuhou komfort na najlepšej úrovni.

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCIA

1500x500_Citroën_C3_Technos.jpgCitroën C3 disponuje aj najnovšími technológiami. Vo svetovej premiére Citroën ponúka zabudovanú kameru ConnectedCAM Citroën™. Tento hatchback ponúka aj množstvo zariadení, ktoré uľahčujú život vodiča: 3D online navigáciu s hlasovým ovládaním, cúvaciu kameru, systém varovania pred neúmyselným opustením jazdného pruhu a systém sledovania mŕtveho uhla.

Connected CAM Citroën: NAFILMUJTE VAŠE SKÚSENOSTI Z JAZDY

609x343_ConnectedCam_V2.jpg

 

 

Veľkolepé scenérie, nevšedné zábery, prechádzky po meste: Pomocou systému ConnectedCAM Citroën™ natáča C3 film o vašich skúsenostiach z jazdy. Tento kamerový systém zabudovaný vo vnútornom spätnom zrkadle zaznamenáva to, čo vidíte z vozidla. 

Táto kamera tak zaznamená vaše zážitky z každodenných jázd:
- Jednoduchým kliknutím vyhotovte fotografiu toho, čo vidíte pred sebou a zdieľajte ju na sociálnych sieťach.
- Sníma sa to, čo sa deje pred vašim čelným sklom. Tento systém môže tak byť pre vás užitočným v prípade nehody.

 

CITROËN C3: PRIPOJITEĽNÉ VOZIDLO!

NAVIGÁCIA

747x322_Citroën_C3_Navigation_Connectée.jpg


Pripojiteľné autorádio dopĺňa navigačný systém, ktorý vám umožňuje zlepšiť navádzanie so zobrazovaním vylepšenej kartografie.  Kartografické údaje najvýznamnejších európskych miest sa zobrazujú vo "FULL 3D", to znamená, že množstvo budov a pamätihodností sa už zobrazuje trojrozmerne.

MIRROR SCREEN

tatile tablet nouvelle new citroen C3

Táto technológia umožňuje pripojiť smartfón a duplikovať jeho obsah na centrálnom displeji. Získate tak prístup k vášmu multimediálnemu obsahu a môžete priamo a ľahko ovládať váš smartfón a vaše kompatibilné aplikácie z dotykového displeja vozidla. Systém funguje s Apple CarPlayTM a MirrorLink®.

* v závislosti od výbavy

VŠETKO PRE UĽAHČENIE VAŠEJ JAZDY

747x322_Démarrage_Pente_C3_blur.jpg

Táto technológia uľahčuje rozbiehanie sa na svahu. Bráni neželanému spätnému chodu vozidla pri uvoľnení brzdového pedála. Asistent rozjazdu do kopca pôsobí v teréne so sklonom vyšším ako 3 %, kedy stabilizuje vozidlo počas približne dvoch sekúnd.

747x322_SAM_Citroen_C3_blur.jpg

Systém sledovania mŕtveho uhla upozorňuje prostredníctvom piktogramu v spätnom zrkadle na prítomnosť vozidla v tzv. mŕtvych uhloch.
Tento systém funguje na rovnakom princípe ako radary zadného parkovacieho asistenta. Je to výrazný bezpečnostný prvok, napríklad na mestských diaľniciach.

AFIL

Tento systém pomáha bojovať proti mikrospánku alebo chvíľkovej nepozornosti za volantom od rýchlosti 60 km/h. Keď vozidlo prejde bielou deliacou čiarou bez toho, aby malo zapnutú smerovku, riadiaca jednotka systému spustí varovanie. Systém vás tak upozorní na prekročenie deliacej čiary zvukovými signálmi a vizuálnym varovaním.

747x322_Caméra_Recul_Citroen_C3_blur.jpg

Cúvacia kamera umožňuje po zaradení spiatočky zobraziť na hlavnom displeji vozidla pohľad za vašim vozidlom.
Tento pohľad je doplnený farebným značením, ktoré signalizuje blízkosť prípadnej prekážky. Cúvacia kamera poskytuje skutočné široké zorné pole na uľahčenie všetkých parkovacích manévrov!

747x322_Citroën_C3_alerte_somnolence.jpg

Cítite menšiu únavu? Tento systém vyzve vodiča, že je čas si urobiť prestávku. Varovanie je vysielané po 2 hodinách nepretržitej jazdy rýchlosťou nad 65 km/h a opakuje sa každú ďalšiu hodinu bez prestávky.

C3

Úplná novinka, ktorá využíva kameru v hornej časti čelného skla a spolupracuje s navigačným systémom. Vodičovi prináša aktuálne informácie o dopravných obmedzeniach a funguje ako výstraha pri prekročení rýchlosti. Pri detekovaní značky s rýchlostným obmedzením ponúkne vodičovi, aby jedným pohybom nastavil danú rýchlosť do tempomatu.

NAFTOVÉ MOTORIZÁCIE BlueHDI & BENZÍNOVÉ MOTORIZÁCIE PureTech.

Citroën C3 ponúka najnovšiu generáciu benzínových motorov PureTech a naftových motorov BlueHDi, ktoré sú účinné a úsporné.

V benzínovej verzii je C3 k dispozícii s manuálnou aj automatickou prevodovkou s trojvalcovými motormi PureTech a v naftovej verzii s manuálnou prevodovkou a motorom BlueHDi so systémom Stop & Start. Pre maximálne potešenie a pohodlie je Citroën C3 k dispozícii s automatickou prevodovkou EAT6 s trojvalcovým motorom s turbodúchadlom PureTech 110 so systémom Stop & Start.

520x293_Conso_C3_Blur.jpg
Top