Naše servisy sú otvorené v štandardnom režime a sú vám k dispozícií v plnom rozsahu.

[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

OBJAVTE HO VO VIDEU

 

CITROËN C-ELYSÉE prešiel grandióznou premenou! Sedan získal nový švih s maskou chladiča posilňujúcou jeho majestátny štatutárny vzhľad a so svetelným podpisom inovatívneho dizajnu.

Do ponuky sa dostali dva nové moderné a osviežujúce laky karosérie: modrý lak Modrá Nuit a sivá Artense. Dizajn, komfort, štatutárny charakter, technológie... Objavte sedan novej generácie vo videách.

 

DIZAJN

ELEGANCIA ŠTATUTÁRNEHO SEDANU

1500x646_1.jpg

Predná maska modelu CITROËN C-ELYSÉE bola rozšírená s cieľom vylepšiť aerodynamiku a posilniť stabilitu vozidla na ceste. Nový svetelný pdopis s LED diódami zabudovanými nad svetlometmi dodáva vozidlu majestátnu eleganciu. Odlíšte sa eleganciou vďaka C-ELYSÉE!

SVETELNÝ PODPIS

1500x646_4.jpg

Nové svetlá s 3D efektom prispievajú k modernejšiemu vzhľadu zadnej časti vozidla. Jeho svetelný podpis je tak rovnaký ako u všetkých modelov značky CITROËN. Elegantný štatutárny charakter vozidla je posilnený dôrazom na vnímanie jeho šírky.

Rozmery Citroën C-Elysée

Dĺžka

mm

Šírka

mm

Výška

mm

Objem batožinového priestoru

m3

SPOĽAHLIVOSŤ ZA KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ

CITROËN C-ÉLYSÉE je robustné vozidlo vyvinuté tak, aby bolo schopné odolávať času a kilometrom. Svetlá výška, pneumatiky, dvojitá izolácia dverí, optimálne upevnenia dielov karosérie...

Každý detail vozidla bol vyvinutý s cieľom zabezpečiť dlhú životnosť.
1500x646_9.jpg

POHODA

test-bien_etre.jpg

Veľkorysý sedan, ktorý myslí na pohodu všetkých cestujúcich. To je prísľub tohto vozidla. Vďaka jeho vynikajúcej stabilite na ceste a komfortu pruženia bude každá vaša jazda príjemným zážitkom.

MODULOVATEĽNÝ INTERIÉR...
A VEĽKÝ BATOŽINOVÝ PRIESTOR!

CITROËN C-ELYSÉE predstavuje dokonalú rovnováhu medzi robustnosťou a pohodou pre 5 cestujúcich a ich batožinu. Vďaka vynikajúcej stabilite na ceste a komfortu pruženia je každá jazda príjemným momentom.

Vozidlo disponuje praktickým a prístupným batožinovým priestorom o objeme viac ako 500 litrov. A navyše, zadná lavica je deliteľná v pomere 2/3-1/3 a jednoduchým a intuitívnym spôsobom sa sklápa, aby uvoľnila dodatočný nákladný priestor.
597x597.jpg

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCIA

1500x500_Intelligence_techno.jpg

CITROËN C-ELYSÉE je moderný, priestranný a elegantný sedan s robustnou konštrukciou. Verný filozofii značky Citroën, ktorá ponúka intuitívne služby v prospech pohodlia, je vybavený cúvacou kamerou a najnovšou generáciou rádia a navigácie, ktoré sa ovládajú prostredníctvom 7-palcového dotykového displeja.

1.gif

Dotyková obrazovka

Vo vozidle C-ELYSÉE sú všetky ovládače audio systému a navigácie sústredené na dosah ruky vodiča vďaka novému 7-palcovému dotykovému displeju poslednej generácie, ktorý ponúka najmä tieto nasledujúce technológie:

 • NAVIGAČNÝ SYSTÉM s mobilným pripojením v reálnom čase, vďaka ktorému sa vyhnete dopravným zápcham a máte k dispozícii ľahšie navádzanie pomocou lepšieho zobrazenia máp.

 • MIRROR SCREEN (Apple CarPlayTM + MirrorLink®) umožňujúci zobraziť aplikácie a súbory z vášho smartfónu priamo na dotykovom displeji.

 • HLASOVÉ OVLÁDANIE (zabudované alebo cez smartfón) na hlasové ovládanie funkcií vášho vozidla.

 • TELEFÓN s Bluetooth technológiou (prístup k telefónnemu adresáru a príjem druhého prichádzajúceho hovoru).

 • RÁDIO AM / FM so 4 reproduktormi, s ovládačmi pod volantom (bez CD prehrávača) a s možnosťou počúvať hudbu uloženú vo vašom smartfóne.
 • PODPORNÉ PRVKY RIADENIA

  CÚVACIA KAMERA

  747x322_C-Elysee-Camera_Recul.jpg

  .

  Vďaka cúvacej kamere, ktorá premieta zábery za vašim vozidlom na dotykovom 7-palcovom displeji, budú vaše parkovacie manévre úplne bezpečné. Farebné značenie vám signalizuje blízkosť prípadnej prekážky.

  ZADNÝ PARKOVACÍ ASISTENT

  747x322_C-Elysee-stationnement-arriere.jpg

  .

  Zadný parkovací asistent vám signalizuje blízkosť prekážok pomocou farebných značení, ktoré sa zobrazia na 7-palcovom dotykovom displeji.

  TEMPOMAT-OBMEDZOVAČ RÝCHLOSTI

  747x322_C-Elysee-régulateur-vitesse.jpg

  .

  S tempomatom-obmedzovačom rýchlosti si môžete nastaviť požadovanú konštantnú rýchlosť alebo rýchlosť, ktorú nechcete prekročiť.

  Top