Naše servisy sú otvorené v štandardnom režime a sú vám k dispozícií v plnom rozsahu.

[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

C3 AIRCROSS SUV UVÁDZA NOVÚ ŠPECIÁLNU EDÍCIU C-SERIES

Citroën uvádza na trh novú špeciálnu edíciu C-Series, ktorá stelesňuje komfort a charakter obsiahnutý v písmene „C“ značky Citroën. Edícia, ktorá bude dostupná pre kľúčové modely na trhu, sa vyznačuje svojim charakteristickým odlišujúcim sa dizajnom, špecifickými materiálmi a farbami a technologickými zariadeniami zlepšujúcimi komfort.

Personnalisation2_CL.19.037.004_597X500

Dizajn vyjadrujúci personalizáciu značky Citroën

SUV C3 Aircross ponúka úplne nové farebné exteriérové doplnky v odtieni červenej farby (Anodised Deep Red) okolo svetlometov a na krytoch spätných zrkadiel. Je tiež doplnený charakteristickým reliéfnym znakom ""C-Séries"" na predných dverách pod spätnými zrkadlami. Zo základných farieb karosérie je na výber biela (Natural White), čierna (Noir Perla Nera nacré) a sivá (Gris Acier Métallisé a Gris Platinium Métallisé). Ponúka tak 4 kombinácie: čierna strecha biton s odtieňmi karosérie v sivej farbe Gris Acier, Gris Platinium a v bielej farbe Natural White a biton strecha v bielej farbe Natural White s odtieňom karosérie v čiernej farbe Noir Perla Nera. Je vybavený 16-palcovými diskami z ľahkých zliatín MATRIX s diamantovým výbrusom.

Jemne prepracovaný a personalizovaný interiér

Interiér je striedmy a elegantný: palubná doska je potiahnutá materiálom TEP Mistral a výduchy klimatizácie sú zvýraznené saténovo chrómovaným lemovaním Chrome Satin. Široké a pohodlné obopínajúce sedadlá sú v hornej časti operadla vyzdobené červeným vodorovným pásom s bielym horným preštepovaním, ktorý ladí s červenými exteriérovými doplnkami. Logo ""C-Series"" na sedadlách poukazuje na exkluzívny charakter špeciálnej edície. SUV C3 Aircross C-Series je takisto vybavený čiernymi prednými a zadnými kobercami s červeným preštepovaním a špecifickým dekoratívnym prvkom na prahu dverí.
InterieurRaffine_CL.19.037.003_597X500
Top