Naše servisy sú otvorené v štandardnom režime a sú vám k dispozícií v plnom rozsahu.

[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

Citroën C4 Cactus prešiel výraznou zmenou, osvojil si identifikačné znaky svojho segmentu, pokiaľ ide o technológie a motorizácie, a pritom sa odlišuje svojim unikátnym charakterom a svojim komfortom.
Citroën C4 Cactus, vybavený systémom odpruženia s  tlmičmi s progresívnymi hydraulickými dorazmi™ a sedadlami Advanced Comfort, je HATCHBACK s ultra vysokou úrovňou komfortu.

ODHAĽTE HO VO VIDEU

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

DIZAJN EXTERIÉRU

Svieži a originálny vietor zavial do segmentu kompaktných hatchbackov v podobe Citroënu C4 Cactus. Jeho monolitická silueta čistých tvarov je zvýraznená grafickými prvkami, typickými pre Citroën, ktoré zdôrazňujú plynulé línie jeho karosérie, ako sú vonkajšie ochranné prvky karosérie Airbump® v spodnej časti dverí, ničím nerušený pás presklenia a vznášajúca sa strecha, predná časť so zdvojenými svetlometmi, alebo široký svetelný podpis LED svetlometov s 3D efektom v zadnej časti.

ULTRA KOMFORTNÝ HATCHBACK

Citroën C4 Cactus predstavuje zásadnú etapu programu Citroën Advanced Comfort® so zavedením systému odpruženia s tlmičmi s progresívnymi hydraulickými dorazmi ™ (Progressive Hydraulic Cushions™ - PHC) v Európe a so zavedením sedadiel Advanced Comfort® v svetovej premiére. Ponúka tak nevídaný jazdný komfort, typický pre Citroën. Vďaka svojim jazdným asistentom a technológiám konektivity umožňuje svojim cestujúcim ľahkú jazdu v uvoľnenej atmosfére.
C4_Cactus_Int_Av_Gris_Paysage

Jedinečný charakter, odvážny dizajn

Nouvelle Berline C4 Cactus Blanc Nacré sur la jetée

Citroën C4 Cactus sa vyznačuje plynulým vyváženým dizajnom s výraznými grafickými prvkami, ktoré mu dodávajú jeho jedinečný charakter:
. veľmi plynulý profil zvýraznený novými jemnými prvkami Airbump v spodnej časti dverí a ochrany kolies pre väčšiu dynamiku a optimálnu ochranu najmä v mestskom prostredí.
Jeho kompaktné obrysové rozmery a dlhý rázvor kolies mu zaručujú dynamiku a mrštnosť na ceste ako aj v meste, ako aj veľkorysý priestor pre všetkých cestujúcich.

Personalizácia a elegancia

600x268-New-C4-Cactus-4-Pack-Colors

Citroën C4 Cactus ponúka množstvo kombinácií individuálnych úprav exteriéru, vrátane:
. 7 lakov karosérie a
. 4 veľmi moderných balíkov Packs Color: Glossy Black, Silver Chrome, Anodised White a Anodised Deep Red. Tieto farebné prvky dômyselne vytvárajú kontrast voči karosérii a jemne zvýrazňujú prvky Airbump®.
Pre ešte intenzívnejšiu personalizáciu sú v ponuke zliatinové disky kolies vo viacerých farbách.

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

V novej prednej rozšírenej časti vozidla sú zabudované nové denné LED svetlá nadväzujúce plynulo na dvojité šípy a pretiahnuté po celej šírke vozidla, štíhle svetlomety zvýraznené čiernymi lesklými lištami a  predný ochranný štít farby karosérie s prvkami po bokoch na zvýšenie dynamiky.

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

Zadná časť vozidla potvrdzuje svojimi zadnými výklopnými dverami svoj charakter sedanu. Luxusný nádych dodávajú zadnej časti nové jemné zadné LED svetlomety s 3D efektom, ktoré rozširujú vozidlo a pritom mu dodávajú modernejší vzhľad.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue CAC

Verný DNA Značky, Citroën neustále inovuje s cieľom zlepšiť komfort automobilu a Citroën C4 Cactus ho posúva do novej dimenzie. V európskej premiére uvádza tlmiče s progresívnymi hydraulickými dorazmi™ (Progressive Hydraulic Cushions™ - PHC), ktoré dávajú posádke pocit, akoby sa vznášala na lietajúcom koberci. Svetovou premiérou sú sedadlá Advanced Comfort ponúkajúce nevídaný komfort sedenia a jazdy. Citroën C4 Cactus má jedinečný charakter a predstavuje ultra komfortný "HATCHBACK".

Tlmiče s progresívnymi hydraulickými dorazmi™

Tlmiče s progresívnymi hydraulickými dorazmi™ umožňujú odfiltrovať a absorbovať veľké deformácie, ako aj menšie nerovnosti povrchu vozovky a vytvárajú pocit, že auto nad nerovnosťami doslova letí a pritom zabezpečujú výnimočnú jazdnú stabilitu a dynamiku.
Princíp fungovania je jednoduchý. Zatiaľ čo klasické odpruženie využíva tlmič, vinutú pružinu a mechanické dorazy, odpruženie vyvinuté značkou Citroën pridáva do systému dva samostatné hydraulické dorazy - jeden funguje pri stláčaní a druhý počas zdvihu. 

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue
Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

ROZMERY CITROËNU C4 CACTUS

Dĺžka

MM

Šírka

MM

Výška

MM

Objem batožinového priestoru

M3

TECHNOLÓGIE

NA ZABEZPEČENIE POKOJNEJ A BEZPEČNEJ JAZDY

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

Citroën C4 Cactus ponúka množstvo asistenčných systémov riadenia, ktoré zaistia pokojnú a bezpečnú jazdu v každodennom živote, poskytnú ochranu proti nedostatočnej pozornosti alebo momentu nepozornosti za volantom a zabezpečia prevenciu pred rizikom vzniku dopravných nehôd. 

Svojim pasažierom poskytuje 3 systémy technológie konektivity, aby im zabezpečil nepretržité prepojenie medzi ich digitálnym svetom a ich vozidlom. Zostaňte pripojení, komunikujte, využívajte navigáciu vďaka technológii Citroën Connect Nav, funkcii Mirror Screen s Android Auto, Apple Car Play™, MirrorLink® a Citroën Connect Box.

TECHNOLÓGIE

Asistenčné systémy riadenia

Systém automatického núdzového brzdenia "Active Safety Brake"

Slúži na obmedzenie rizika kolízie vozidla z prednej strany. Pri rýchlosti od 5 km/h pri zistení rizika kolízie čidlo automaticky aktivuje brzdy namiesto vodiča.

Výstraha zníženej pozornosti vodiča

Varuje vodiča v prípade zníženej pozornosti na priblíženie sa k bielej čiare na rýchlostných cestách od rýchlosti 65 km/h.

Nouvelle Berline C4 Cactus Blanc Nacré

MOTORIZÁCIE

Ekologická efektivita a potešenie z jazdy

Dynamické vlastnosti, akceleračná pružnosť, zrýchlenie a potešenie z jazdy sú dôsledkom spojenia ľahkej a efektívnej platformy s motormi poslednej generácie. Benzínové motory poslednej generácie PureTech a naftové motory BlueHDi, umožňujú rešpektovať európske normy, ktorých cieľom je znížiť emisie a spotrebu.

Šesťstupňová automatická prevodovka EAT6 spojená s motorom PureTech 130 S&S alebo BlueHDi 120, poskytuje vďaka rýchlemu zaraďovaniu prevodových stupňov výbornú plynulosť jazdy a príjemné používanie na vysokej úrovni. Citroën C4 Cactus je v ponuke aj so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou spojenou s motorom PureTech 110 S&S, alebo BlueHDi 100 S&S.
Top