[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

.

OBJAVTE C4 SPACETOURER

Vytvorený s najlepším know-how a kreativitou značky CITROËN, je C4 Spacetourer moderným a inovatívnym monospacom. Inteligentné podporné prvky riadenia, pocity za volantom, filozofia globálneho komfortu (program CITROËN ADVANCED COMFORT®) a efektívnosť: odhaľte všetky jeho prednosti! 

DIZAJN

Herobaner2019_18K19_1250X400

Citroën C4 SpaceTourer je v prvom rade energické a moderné vozidlo. Vyznačuje sa jedinečnými a dynamickými tvarmi, plynulými líniami, odvážnym vzhľadom a dizajnom výraznejšieho štatutárneho charakteru. Jeho estetické hodnoty dizajnu zušľachťujú čierne lesklé dvojité šípy orámované chrómovanou lištou, predná energická maska, ktorá inšpiruje dynamiku a výkon, dvojfarebné lakovanie s čiernou strechou, ako aj strešné oblúky Silver (striebornej farby). K dispozícii má širokú škálu farieb (biela Banquise, sivá Platinium, sivá Artense, červená Rubi, čierna Onyx, béžová Sable, modrá Alchemy).

PREDNÁ STRANA

FaceAV2019_18K19_747X400

C4 SpaceTourer má prednú masku, ktorá je dynamická a zároveň luxusná. Má trojúrovňový svetelný podpis, ktorý je charakteristický pre súčasné vozidlá značky CITROËN. Maska chladiča je rozdelená na dve časti oddelené nárazníkom vo farbe karosérie. Pretiahnuté svetlomety sú predĺžené smerom von.

PONUKA DVOJFAREBNÉHO LAKOVANIA S ČIERNOU STRECHOU

OffreBitonPano_17K32_2018_747X400

Toto dvojfarebné lakovanie vozidla s čiernou strechou zvýrazňuje charakter a dynamiku vozidla C4 SpaceTourer. Tento odtieň, ktorý je za príplatok k dispozícii v kombinácii so všetkými odtieňmi karosérie, predstavuje možnosť personalizácie, ktorá zhodnocuje tvar monospacu. Táto verzia je spojená s lesklými čiernymi krytmi spätných zrkadiel.

ZADNÉ SVETLOMETY S 3D EFEKTOM

FeuxAR2019_18K18_747X322

.

Čoraz viac hypnotizujúce svetlá! Za príplatok je možné model C4 SpaceTourer vybaviť zadnými svetlometmi s 3D efektom. Tento moderný a technologický dizajn vytvára hĺbkový efekt svetelných signálov, ktoré akoby sa  večne opakovali.

17-PALCOVÉ DISKY KOLIES

Jantes5pl_17K53_747X322

.

Citroën C4 SpaceTourer je možné za vybaviť 17-palcovými diskami kolies z ľahkej zliatiny sfarbenými do čiernej farby.

DVOJITÉ ŠÍPY V ZADNEJ ČASTI

ChevronsAR2019_18K22_747X322

 

V zadnej časti dominuje čierne lesklé logo v tvare štylizovaných dvojitých šípov orámovaných chrómovanou lištou, ktoré pripomína pozicionovanie značky (od modelu CITROËN C4 Cactus) a posilňuje moderný vzhľad monospacu.

KOMFORT

Bienetre3_18K1_1250X700

Značka CITROËN potvrdzuje svojim novým monospacom C4 SpaceTourer svoju legitimitu a know-how v oblasti komfortu. Jeho mrštnosť na ceste a bohatá výbava vyzýva k cestovaniu a zaručuje jedinečný zážitok z riadenia.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

CITROËN C4 SpaceTourer využíva naplno program CITROËN ADVANCED COMFORT®. Svetlo, priestor, modularita, konektivita a jedinečný komfort odpruženia: tento model bol skoncipovaný pre vašu pohodu a vašu uvoľnenosť na všetkých vašich trasách, či už krátkych alebo dlhých. Nasadnite do vozidla a vychutnajte si efekt programu CITROËN ADVANCED COMFORT®!
Tranche-5.jpg

Rozmery Citroën C4 SpaceTourer

Dĺžka

MM

Šírka

MM

Výška

MM

Objem batožinového priestoru

M3

Habitabilite2_17K108597X500

MAXIMÁLNY VNÚTORNÝ PRIESTOR

Potrebujete veľký nákladný priestor? CITROËN C4 SpaceTourer bol skoncipovaný tak, aby uspokojil všetky vaše potreby v oblasti modularity a vnútorného priestoru. Zaklopením sedadiel v druhom rade do podlahy získate úplne rovnú podlahu a môžete využiť aj sklopenie operadla sedadla spolujazdca v prvom rade na nakladanie dlhých predmetov (dlhších ako 2,5 m). Ak sa rodina rozrastie, stačí vyklopiť sedadlá ukryté pod podlahou.

OBJEM BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Ďalšou silnou stránkou C4 SpaceTourer je jeho batožinový priestor. Dizajn obopínajúcich zadných výklopných dverí batožinového priestoru prezrádza jeho priestrannosť a robustnosť. Je do neho ľahký prístup a vnútri sa ukrýva priestor o objeme 537 litrov, ktorý možno posunutím sedadiel v 2. rade dopredu zväčšiť na 630 litrov. Okrem elektrického ovládania sa u CITROËNU C4 SpaceTourer objavuje handsfree otváranie zadných výklopných dverí. Toto zariadenie umožňuje ľahké otváranie zadných výklopných dverí aj s plnými rukami. Slúži na to snímač umiestnený pod zadnými nárazníkmi. Stačí vsunúť nohu pod zadný nárazník a zadné výklopné dvere batožinového priestoru sa sami otvoria alebo zatvoria.
Hayonmainslibres2_17K57_597X500

TECHNOLÓGIE

Technologie1_36212_2018_1500X700

Citroën C4 SpaceTourer poskytuje svojim cestujúcim 3 systémy konektivity na úplne pokojné využívanie navigácie a nepretržité prepojenie medzi ich digitálnym svetom a ich vozidlami. Komunikujte, využívajte navigáciu, uvoľnite sa vďaka technológiám Citroën Navigácia, Connect Box a Mirror Screen! 

C4 SpaceTourer ponúka tiež množstvo asistenčných systémov riadenia, ktoré zaistia pokojnú a bezpečnú jazdu v každodennom živote, poskytnú ochranu proti nedostatočnej pozornosti alebo momentu nepozornosti za volantom a zabezpečia prevenciu pred rizikom vzniku dopravných nehôd.

ASISTENČNÉ SYTÉMY

KONEKTIVITA A INTUITÍVNOSŤ

Mirror Screen

MirrorScreen_747X322

S funkciou Mirror Screen pomocou USB na Citroëne C4 SpaceTourer môže dotyková obrazovka duplikovať zobrazenie vášho kompatibilného smartfónu.
Priamo tam nájdete váš multimediálny obsah a môžete jednoducho ovládať váš smartfón a jeho kompatibilné aplikácie pomocou dotykovej obrazovky. V závislosti od pripojeného smartfónu môžu byť aplikácie ovládané hlasom aj vďaka systému rozpoznávania hlasu.
Mirror Screen funguje s Apple CarPlay ™, Android Auto a MirrorLink®.

Výbava závisí podľa verzie.

Citroën Navigácia

C4-Cactus-Mirror_Screen

Tento online dotykový navigačný 3D systém umožňuje vykonávať pomocou 2 prstov zoom (typ iPad) a vďaka vylepšenému systému máp uľahčuje navádzanie.

Na zjednodušenie dotykových rozhraní a zaistenie väčšej bezpečnosti pri riadení je k dispozícii funkcia hlasového ovládania.

Výbava závisí podľa verzie.

Citroën ConnectBox s lokalizovanou asistenciou

ConnectBox2_747X322

Lokalizovaná služba tiesňového volania a asistencie. V prípade nehody alebo akejkoľvek inej situácie, ktorá si vyžaduje naliehavé zásahy, umožňuje vysielanie príslušnej pomoci buď automaticky, alebo pomocou podpory cestujúceho vozidla stlačením tlačidla "SOS". K dispozícii je 24 hodín denne, 7 dní v týždni, táto bezplatná služba nevyžaduje žiadne predplatné. Aby bol zákazníkovi poskytnutý väčší komfort, je možné kontaktovať telefónny nosič stlačením a podržaním tlačidla asistencie

Výbava závisí podľa verzie.

EAT8_AP308_2017_054_747X400.276766.72

NOVÁ 8 STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ PREVODOVKA EAT8

Na zabezpečenie maximálneho komfortu a potešenia z jazdy je Citroën C4 SpaceTourer k dispozícii s automatickou 8-stupňovou prevodovkou EAT8 (Efficient Automatic Transmission 8). Prevodovka EAT8 zabezpečuje optimálne riadenie radenia rýchlostí a umožňuje znížiť spotrebu a emisie C02. Vďaka zlepšeniu účinnosti s rozšírením funkcie Stop & Start až do 20 km/h, a prechodu na 8 rýchlostných stupňov, ako aj vďaka zníženiu hmotnosti a kompaktnosti , umožňuje nová automatická prevodovka EAT8 znížiť spotrebu až o 7 % v porovnaní s automatickou 6-stupňovou prevodovkou EAT6 . Komfort používania je v praxi nepopierateľný vďaka pohodlnému radeniu prevodových stupňov Premium.
Top