[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

ODHAĽTE HO!

Vytvorený s najlepším know-how značky, je Grand C4 SpaceTourer moderným 7-miestnym monospacom.  Inteligentné podporné prvky riadenia, pocity za volantom, filozofia globálneho komfortu (program CITROËN ADVANCED COMFORT®) a efektívnosť.

 

DIZAJN

Design2019_CL.19.007.019_1500X500

Citroën Grand C4 SpaceTourer je v prvom rade energické a moderné vozidlo. Vyznačuje sa jedinečnými a dynamickými tvarmi, plynulými líniami, odvážnym vzhľadom a dizajnom výraznejšieho štatutárneho charakteru. Jeho estetické hodnoty dizajnu zušľachťujú čierne lesklé dvojité šípy orámované chrómovanou lištou, predná energická maska, ktorá inšpiruje dynamiku a výkon, dvojfarebné lakovanie s čiernou strechou, ako aj strešné oblúky Silver (striebornej farby). K dispozícii má širokú škálu farieb (biela Banquise, sivá Platinium, sivá Artense, červená Rubi, čierna Onyx, béžová Sable, modrá Alchemy).

FaceAV2019_CL.19.007.014_747X400

PREDNÁ STRANA

Grand C4 SpaceTourer disponuje prednou maskou, ktorá je dynamická a zároveň luxusná. Má trojúrovňový svetelný podpis, ktorý je charakteristický pre súčasné vozidlá značky CITROËN. Maska chladiča je rozdelená na dve časti oddelené nárazníkom vo farbe karosérie. Pretiahnuté svetlomety sú predĺžené smerom von.
ArcheToit2019_CL.19.007.018_747X400

STREŠNÉ NOSIČE

Citroën Grand C4 SpaceTourer zdobia strešné nosiče v striebornej farbe. Tento štýlový efekt vytvára podpis špecifický pre Grand C4 SpaceTourer, ktorý zvyšuje jeho eleganciu.

KOMFORT

Bienetre_18K1_1500X500

S týmto monospacom zameraným na pohodu upevňuje značka CITROËN svoju legitimitu a technickú zručnosť v oblasti komfortu. Grand C4 SpaceTourer vás vyzýva k cestovaniu s vašimi blízkymi alebo priateľmi a zaručuje vám jedinečný zážitok z riadenia, ktorý v sebe spája jazdnú mrštnosť a zariadenia vynájdené pre vaše potešenie na palube.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

CITROËN vypracoval kompletný postup zameraný na zabezpečenie globálneho komfortu pre každého člena posádky vozidla, vodičov a pasažiérov. Cieľom tohto programu s názvom CITROËN ADVANCED COMFORT ® je poskytnúť inovatívne, technologické a inteligentné riešenia venované pohode tela a ducha. Tento program na zaistenie dokonalej pohody sa zameriava na štyri oblasti: ochrana posádky pred rušivými vplyvmi exteriéru a nežiadúcimi zvukmi, praktickosť vnútorného priestoru za každých okolností, zabezpečenie pokoja spočívajúce v poskytovaní iba nevyhnutných potrebných informácií a nakoniec intuitívna a užitočná technológia.
Tranche-5.jpg

Rozmery Citroën Grand C4 SpaceTourer

Dĺžka

mm

Šírka

mm

Výška

mm

Objem batožinového priestoru

m3

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • / 4

MAXIMÁLNY VNÚTORNÝ PRIESTOR

Habitabilite2_18K6_1500X720

Potrebujete veľký nákladný priestor? CITROËN Grand C4 SpaceTourer bol skoncipovaný tak, aby uspokojil všetky vaše požiadavky a ponúka veľkorysý a modulovateľný priestor. 

Zaklopením sedadiel v druhom rade do podlahy získate úplne rovnú podlahu a môžete využiť aj  sklopenie operadla sedadla spolujazdca v prvom rade na nakladanie dlhých predmetov (dlhších ako 2,5 m). Ak sa rodina rozrastie, stačí vyklopiť sedadlá ukryté pod podlahou.

KUFOR & HANDS-FREE ZADNÉ VÝKLOPNÉ DVERE

Ďalšou silnou stránkou nového Grand C4 SpaceTourer je jeho batožinový priestor. Dizajn obopínajúcich zadných výklopných dverí batožinového priestoru prezrádza jeho priestrannosť a robustnosť. Je do neho ľahký prístup a vnútri sa ukrýva priestor o objeme 645 litrov, ktorý možno posunutím sedadiel v 2. rade dopredu zväčšiť na 704 litrov. Okrem elektrického ovládania sa v CITROËNE Grand C4 SpaceTourer objavuje handsfree otváranie zadných výklopných dverí, ktoré umožňuje ľahké otváranie zadných výklopných dverí aj s plnými rukami. Slúži na to snímač umiestnený pod zadnými nárazníkmi. Stačí vsunúť nohu pod zadný nárazník a zadné výklopné dvere batožinového priestoru sa sami otvoria alebo zatvoria. Tak sa veľmi ľahko dostanete do veľkého a širokého batožinového priestoru vášho nového vozidla.
Coffre2019_CL.19.007.015_597X500

TECHNOLÓGIE

Technologie1_36212_2018_1500X700

Grand Citroën C4 SpaceTourer poskytuje svojim cestujúcim 3 systémy konektivity na úplne pokojné využívanie navigácie a nepretržité prepojenie medzi ich digitálnym svetom a ich vozidlami. Komunikujte, využívajte navigáciu, uvoľnite sa vďaka technológiám Citroën Navigácia, Connect Box a Mirror Screen! 
Grand C4 SpaceTourer ponúka tiež množstvo asistenčných systémov riadenia, ktoré zaistia pokojnú a bezpečnú jazdu v každodennom živote, poskytnú ochranu proti nedostatočnej pozornosti alebo momentu nepozornosti za volantom a zabezpečia prevenciu pred rizikom vzniku dopravných nehôd.

TECHNOLÓGIE

PODPORNÉ PRVKY RIADENIA

KONEKTIVITA A INTUITÍVNOSŤ

C4-Cactus-Mirror_Screen

Mirror Screen

S funkciou Mirror Screen pomocou USB na Citroëne Grand C4 SpaceTourer môže dotyková obrazovka duplikovať zobrazenie vášho kompatibilného smartfónu.
Priamo tam nájdete váš multimediálny obsah a môžete jednoducho ovládať váš smartfón a jeho kompatibilné aplikácie pomocou dotykovej obrazovky. V závislosti od pripojeného smartfónu môžu byť aplikácie ovládané hlasom aj vďaka systému rozpoznávania hlasu.
Mirror Screen funguje s Apple CarPlay ™, Android Auto a MirrorLink®.

Výbava závisí podľa verzie.

MirrorScreen_747X322

Citroën ConnectNav

Tento online dotykový navigačný 3D systém umožňuje vykonávať pomocou 2 prstov zoom (typ iPad) a vďaka vylepšenému systému máp uľahčuje navádzanie.

Na zjednodušenie dotykových rozhraní a zaistenie väčšej bezpečnosti pri riadení je k dispozícii funkcia hlasového ovládania.

Výbava závisí podľa verzie.

ConnectBox2_747X322

Citroën ConnectBox s lokalizovanou asistenciou

Lokalizovaná služba tiesňového volania a asistencie. V prípade nehody alebo akejkoľvek inej situácie, ktorá si vyžaduje naliehavé zásahy, umožňuje vysielanie príslušnej pomoci buď automaticky, alebo pomocou podpory cestujúceho vozidla stlačením tlačidla "SOS". K dispozícii je 24 hodín denne, 7 dní v týždni, táto bezplatná služba nevyžaduje žiadne predplatné. Aby bol zákazníkovi poskytnutý väčší komfort, je možné kontaktovať telefónny nosič stlačením a podržaním tlačidla asistencie

Výbava závisí podľa verzie.

EAT8_AP308_2017_054_747X400.276766.72

NOVÁ 8 STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ PREVODOVKA EAT8

Na zabezpečenie maximálneho komfortu a potešenia z jazdy je Citroën Grand C4 SpaceTourer k dispozícii s automatickou 8-stupňovou prevodovkou EAT8 (Efficient Automatic Transmission 8). Prevodovka EAT8 zabezpečuje optimálne riadenie radenia rýchlostí a umožňuje znížiť spotrebu a emisie C02. Vďaka zlepšeniu účinnosti s rozšírením funkcie Stop & Start až do 20 km/h, a prechodu na 8 rýchlostných stupňov, ako aj vďaka zníženiu hmotnosti a kompaktnosti , umožňuje nová automatická prevodovka EAT8 znížiť spotrebu až o 7 % v porovnaní s automatickou 6-stupňovou prevodovkou EAT6 . Komfort používania je v praxi nepopierateľný vďaka pohodlnému radeniu prevodových stupňov Premium.
Top