[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

100 % ELEKTRICKÉ VOZIDLÁ CITROËN

Rozhodnite sa pre zodpovednú mobilitu s  elektrickým vozidlom z ponuky  značky Citroën.

Malé mestské autá, sedany, viacúčelové či úžitkové vozidlá – značka Citroën vám ponúka kompletný rad vozidiel v 100 % elektrických verziách. Objavte množstvo výhod elektrického vozidla: plynulá a tichá jazda, okamžitý krútiaci moment, nulové emisie CO2, neobmedzená jazda v čase dopravných špičiek, rýchle nabíjanie... Skutočná koncentrácia technológií prispôsobených na väčšinu spôsobov použitia, ktoré zvládnu výzvy zajtrajška už dnes.

 

VÝHODY ELEKTROMOBILITY

eLogo
100 % elektrická motorizácia


Vychutnajte si jedinečný komfort jazdy vďaka 100 % elektrickému motoru. Vaše vozidlo je tiché a ľahko sa ovláda pri každej jazde, či ste v meste alebo na cestách mimo miest. Vaše elektrické vozidlo dokonale vkĺzne do mestskej premávky a rovnako dobre si vedie aj na dlhých cestách, a to vďaka dojazdu až 350 km v cykle WLTP v závislosti od modelu.

eC4-Trappe-Charge
Rôzne riešenia nabíjania


Vaše elektrické vozidlo Citroën sa ľahko nabíja kdekoľvek. Doma alebo v práci, z domácej zásuvky či z Wall boxu, na verejnom nabíjacom mieste, na parkovisku či na diaľnici. Čas nabíjania sa môže líšiť v závislosti od vozidla a zvoleného riešenia nabíjania.

eSpaceTourer-Services
Špecializované elektrické služby


Ak si chcete zjednodušiť každodenný život, využite výhody našej ponuky elektrických služieb (k dispozícii v závislosti od modelu). S aplikáciou My Citroën si môžete kedykoľvek skontrolovať dojazd, naplánovať nabíjanie či nastaviť teplotu vo vozidle pred jazdou.

500x550-eC4-Economy

VÝHODY

Každodenné výhody

Používaním elektrického vozidla môžete šetriť každý deň:

 • Náklady na používanie elektrického vozidla (okrem energie) sú približne o 30 % nižšie ako v prípade vozidla so spaľovacím motorom (vrátane predĺženej záruky, pravidelnej údržby a opotrebovania dielov), údržba je jednoduchšia a návštevy servisu menej časté.
 • Výhody pre majiteľov elektromobilov:
  • Rozširujúca sa sieť nabíjacích staníc
  • Znížený poplatok za zápis vozidla
  • Zelená, výnimočná EČV
  • Vstup do nízkoemisnej zóny
  • Lacnejšie PZP
  • Nižšie dane.

100 % ELEKTRICKÉ OSOBNÉ VOZIDLÁ ZNAČKY CITROËN

Ponúkame široký rad plne elektrických osobných vozidiel

                                                  

Nový Citroën ë-C4 100% ëlectric

Nový Citroën ë-C4 100% ëlectric vám umožňuje jazdiť každý deň v plne elektrickom režime, v dokonalej izolácii od vozovky a okolitého sveta, v úplnom tichu a pokoji, ako v bavlnke: všetky vonkajšie podnety sú odfiltrované. Tichý chod, plynulý pohyb vozidla, potešenie z jazdy, hebké pruženie, mäkké pohodlné sedadlá Advanced Comfort, žiadne vibrácie v interiéri, ergonomické špecializované rozhrania a služby s jednoduchou obsluhou – to všetko prispieva k umocneniu pohodlia všetkých cestujúcich vo vozidle.

Nový Citroën ë-C4 100% ëlectric je už aj na slovenskom trhu.
eC4
635x300-eBerlingo-RoadTrip

Nový Citroën ë-Berlingo 100% ëlectric

Spoločnosť Citroën je priekopníkom v oblasti rodinných vozidiel od roku 1996 a teraz rozširuje svoju ponuku aj o elektrickú verziu modelu Berlingo, rodinného vozidla s modulárnym priestorom a vynikajúcou úložnou kapacitou.
V novom Citroëne ë-Berlingo 100% ëlectric nájdu všetci aktívni a ekologicky uvedomelí ľudia bez ohľadu na vek ideálneho praktického a všestranného partnera, s ktorým si budú môcť úplne pokojne vychutnávať všetky voľnočasové aktivity.

Nový Citroën
ë-SpaceTourer 100% ëlectric

Nový Citroën ë-SpaceTourer100 % ëlectric je rovnako pohodlný v meste ako na dlhších cestách a spoľahlivo prepraví vašu rodinu či klientov. Ponúka rovnakú modulárnosť, vnútorný priestor, ložný priestor a pomôcky pre vodiča ako verzia so spaľovacím motorom. Citroën ë-SpaceTourer je v ponuke v troch dĺžkach a umožňuje vám jazdiť bez obmedzení v čoraz častejšie sa vyskytujúcich nízkoemisných zónach.
eSpaceTourer

100% ELEKTRICKÉ ÚŽITKOVÉ VOZIDLÁ ZNAČKY CITROËN

eBerlingo-Van

Nový Citroën
ë-Berlingo Van 100% ëlectric

Nový Citroen-Berlingo Van 100% ëlectric poskytuje remeselníkom, obchodníkom alebo kuriérom konkrétne riešenie nových výziev v oblasti mobility v regulovaných mestských zónach, ale aj vo vidieckych oblastiach. Umožňuje vám tak zabezpečiť si cesty v novom pohodlí a súčasne mať pod kontrolou svoje náklady na používanie vozidla.

Nový Citroën
ë-Jumpy 100% ëlectric

Nový Citroën ë-Jumpy 100% ëlectric je ideálny elektrický partner, ktorý splní potreby všetkým profesionálom v oblasti mestskej a prímestskej mobility vďaka svojmu dojazdu, rýchlemu nabitiu na 80 % už za 30 minút. Ponúka výhody jazdy v režime ë-confort a prístup k službám, ktoré uľahčujú každodenný život s elektrickým vozidlom.

Nový 100 % elektrický Citroën ë-Jumpy je už možné objednávať aj na Slovensku.
eJumpy
eJumper

Nový Citroën
ë-Jumper 100% ëlectric

Spoločnosť Citroën ponúka 100 % elektrickú transformáciu svojej dodávky Citroen Jumper. Nový 100 % elektrický Citroën ë-Jumper ponúka takmer rovnakú modulárnosť, vnútorný priestor, ložný priestor a pomôcky pre vodiča a dodáva sa vo viacerých dĺžkach a výškach. Umožňuje tak čo najlepšie reagovať na ekologické potreby platné v určitých oblastiach. Je na vás, aby ste si z tejto ponuky vybrali vozidlo, ktoré bude najlepšie vyhovovať vášmu podnikaniu.
Top