Zobraziť obsah

RAD 7-MIESTNYCH VOZIDIEL CITROËN

Citroën Grand C4 SpaceTourer, Citroën ë-Berlingo a Citroën ë-SpaceTourer sú určené pre milovníkov slobody a širokých otvorených priestorov. Sedemmiestny rad vozidiel Citroën má útulný a nekonečne modulárny interiér, ako aj množstvo úložného priestoru navrhnutého tak, aby vyhoveli všetkým členom rodiny! Vaše túžby po iných miestach už nebudú mať so 7-miestnym radom Citroën žiadne hranice.

CITROËN Ë-SPACETOURER

Kompaktné vozidlo Citroën ë-SpaceTourer, ktorý je ideálny na všetky vaše výlety s rodinou a priateľmi, ponúka interiér s bezkonkurenčným komfortom vďaka svojim sedadlám vybaveným technológiou Advanced Comfort a odpruženiu s progresívnymi hydraulickými dorazmi. Citroën ë-SpaceTourer otvára variabilitu možnosťami výberu medzi dvomi verziami Feel a Shine a svojimi 3 rôznymi dĺžkami (XS, M a L). Jeho jedinečný a veľkorysý vnútorný objem umožňuje prevážať až 8 osôb. Pre ekologicky efektívnu jazdu je Citroën ë-SpaceTourer k dispozícii  elektrickými motormi pre ešte pokojnejšiu jazdu.

CITROËN Ë-BERLINGO

Nový Citroën Berlingo, priekopník v oblasti MPV od roku 1996, si zachováva všetky výhody svojich predchodcov a získava na modernosti. Citroën ë-Berlingo okrem komfortu na vysokej úrovni, čo sa týka sedadiel aj tlmenia, žiari priestrannosťou a širokou škálou farieb exteriéru. V 7-miestnej verzii je poskytovaný s elektrickým motorom. Prístupnosť dozadu, ktorú uľahčujú dve posuvné bočné dvere, ako aj príkladná modularita jednotlivých sedadiel, patria k mnohým výhodám, ktorými sa Citroën ë-Berlingo odlišuje od ostatných. Vaše túžby po iných miestach už nebudú mať žiadne hranice vďaka veľkému objemu batožinového priestoru schopného dosiahnuť 775 litrov vo veľkosti M a až 1 050 litrov vo veľkosti XL.