Zobraziť obsah

RAD CITROËN SUV AIRCROSS

Vozidlá SUV radu Citroën vynikajú vo svojom segmente odvážnym štýlom a dokonalou modulárnosťou v spojitosti s bezkonkurenčným komfortom.

 

Nezameniteľný komfort na ceste vďaka extrémnej účinnosti odpruženia s progresívnymi hydraulickými dorazmi® a početnej technologickej výbave (jazdné systémy, bezpečnostné vybavenie, multimediálne služby atď.), ako aj ich veľkému objemu batožinového priestoru.

NOVÝ CITROËN C5 AIRCROSS

Citroën C5 Aircross je referenciou v oblasti komfortu, priestoru a modularity. Zdobí ho nový štýl, ktorý vyjadruje väčšiu silu a odlišnosť. Posúva sa na vyššiu úroveň, ktorý ilustrujú nové prvky v exteriéri aj exteriéri: nová predná maska s novým svetelným podpisom, podpis zadných svetiel, disky, farby a materiály, 10-palcový tablet s dotykovou obrazovkou, stredová konzola atď.

 

Nový Citroën C5 Aircross ponúka jedinečný zážitok z pokoja na palube vďaka technológiám bezpečnosti a asistencie pri riadení a ponuke konektivity najnovšej generácie.

NOVÝ CITROËN C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

Nabíjateľný plug-in hybridný motor Nového Citroënu C5 Aircross umocňuje pohodu na palube vďaka výhodám elektrickej jazdy na každodenné cesty až do 55 km (cyklus WLTP) a neobmedzenému dojazdu na dlhé cesty vďaka podstate spaľovacieho motora.

 

Nový Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid vám umožní znížiť náklady pri každodenných kratších cestách.

NOVÝ CITROËN C3 AIRCROSS

Citroën C3 Aircross sa posúva na vyššiu úroveň s novou prednou časťou, ktorá mu dodáva viac charakteru a ponúka 70 kombinácií prispôsobení.

 

Zvyšuje komfort vďaka sedadlám Advanced Comfort a zachováva si svoju modulárnosť, priestrannosť a dynamické línie.