ZOBRAZIŤ OBSAH

RODINNÉ VOZIDLÁ CITROËN

Objavte ponuku rodinných vozidiel Citroën: Citroën Grand C4 SpaceTourer, Citroën ë-SpaceTourer. Vyberte si z 5, 7 alebo dokonca 9 miestami na sedenie, ktoré vám najviac vyhovuje. Miesta bude pre každého! Na každodenné cesty, 100% praktické, pričom vám ponúkajú skutočný komfort, bezpečnosť a nezameniteľný pocity z jazdy. Všestranne modulárny, môžete využiť priestor a množstvo úložných priestorov na palube, aby ste uspokojili celú rodinu a využívať technologické systémy na palube vozidla.

CITROËN GRAND C4 SPACETOURER

Citroën Grand C4 Picasso se zmenil na Citroën Grand C4 SpaceTourer. Nový názov, ale rovnaká kvalita.

Doprajte si pohodlné 7-miestne vozidlo, ktoré splní požiadavky každej početnej rodiny na priestor a variabilitu usporiadania. Objavte príjemne presvetlený interiér zariadený v štýle priestranného loftu. Potrebujete viac miesta? Žiaden problém! Behom okamžiku zmeníte usporiadanie z 5 na 7 miest alebo naopak zväčšíte batožinový priestor z 645 na 704 l.

 

CITROËN Ë-SPACETOURER

Kompaktné vozidlo Citroën ë-SpaceTourer je stvorené na výlety s rodinou a priateľmi, ponúka priestranný a pohodlný interiér vďaka svojim sedadlám vybaveným technológiou Advanced Comfort. Rodinná MPV je dostupné vo verziách Feel a Shine, v 3 rôznych dĺžkach na prepravu až 8 osôb. Na palube všetci pasažieri ťažia z jej svetlej a presklenej strechy v dvoch samostatných častiach. LED osvetlenie poskytuje harmonickú atmosféru pre pokojnú a bezpečnú noc. Citroën ë-SpaceTourer je k dispozícii s elektrickým pohonom.