Zobraziť obsah

RODINNÉ VOZIDLÁ CITROËN

5 AŽ 9-MIESTNE

Objavte ponuku rodinných vozidiel Citroën: Citroën Berlingo, Spacetourer a až 9-miestny Jumpy Combi. Vyberte si z 5, 7 alebo dokonca 9 miestami na sedenie, ktoré vám najviac vyhovuje. Miesta bude pre každého! Na každodenné cesty, 100% praktické, pričom vám ponúkajú skutočný komfort, bezpečnosť a nezameniteľný pocity z jazdy. Sú všetstranne modulárne, môžete využiť priestor a množstvo úložných priestorov na palube, aby ste uspokojili celú rodinu a využívať technologické systémy na palube vozidla.

CITROËN BERLINGO & Ë-BERLINGO

5 AJ 7-MIESTNE

Citroën Berlingo sa vyznačuje novátorskými robustnými a atraktívnymi líniami. V zadnej časti Nového Citroënu Berlingo profituje každý z rovnakého pohodlia bez ohľadu na sedadlo, a to vďaka trom samostatným sedadlám s rovnakou šírkou. Ponúkajú tiež dostatok miesta na kolená, a to ako v 5-miestnej, tak aj 7-miestnej konfigurácii a vo veľkostiach M a XL. Každé zo sedadiel sa dá zasunúť do podlahy. Dostupný ako benzín, diesel aj 100% ëlectric.

CITROËN SPACETOURER & Ë-SPACETOURER

Kompaktné vozidlo Citroën SpaceTourer je stvorené na výlety s rodinou a priateľmi, ponúka priestranný a pohodlný interiér vďaka svojim sedadlám vybaveným technológiou Advanced Comfort. Rodinná MPV je dostupné vo verziách Business, v 2 rôznych dĺžkach na prepravu až 8 osôb. Na palube všetci pasažieri ťažia z jej svetlej a presklenej strechy v dvoch samostatných častiach. LED osvetlenie poskytuje harmonickú atmosféru pre pokojnú a bezpečnú noc. Citroën SpaceTourer je k dispozícii ako s dieselovým, tak aj elektrickým pohonom.

CITROËN JUMPY COMBI

DIESEL, 100% ËLECTRIC A AŽ 9-MIEST

Citroën Jumpy vyniká svojim priestorom s až 9-timi miestami na sedenie. Každý pasažier má dostatok komfortu a miesta pre všetku batožinu. Jumpy Combi je ideálny spoločník na dlhé cesty.  Dostupný je so spoľahlivým 2.0 BlueHDi motorom s výkonom až 180 koní a 8-stupňovou automatickou prevodovkou.