Zobraziť obsah

RODINNÉ VOZIDLÁ CITROËN

Objavte ponuku rodinných vozidiel Citroën: Citroën ë-Berlingo Electric a ë-SpaceTourer. Vyberte si z 5, 7 alebo dokonca 9 miestami na sedenie, ktoré vám najviac vyhovuje. Miesta bude pre každého! Na každodenné cesty, 100% praktické, pričom vám ponúkajú skutočný komfort, bezpečnosť a nezameniteľný pocity z jazdy. Všestranne modulárny, môžete využiť priestor a množstvo úložných priestorov na palube, aby ste uspokojili celú rodinu a využívať technologické systémy na palube vozidla.

CITROËN Ë-BERLINGO

Citroën Ë-Berlingo sa vyznačuje novátorskými robustnými a atraktívnymi líniami. V zadnej časti Nového Citroënu ë-Berlingo Electric profituje každý z rovnakého pohodlia bez ohľadu na sedadlo, a to vďaka trom samostatným sedadlám s rovnakou šírkou. Ponúkajú tiež dostatok miesta na kolená, a to ako v 5-miestnej, tak aj 7-miestnej konfigurácii a vo veľkostiach M a XL. Každé zo sedadiel sa dá zasunúť do podlahy.

CITROËN Ë-SPACETOURER

Kompaktné vozidlo Citroën ë-SpaceTourer je stvorené na výlety s rodinou a priateľmi, ponúka priestranný a pohodlný interiér vďaka svojim sedadlám vybaveným technológiou Advanced Comfort. Rodinná MPV je dostupné vo verziách Feel a Shine, v 3 rôznych dĺžkach na prepravu až 8 osôb. Na palube všetci pasažieri ťažia z jej svetlej a presklenej strechy v dvoch samostatných častiach. LED osvetlenie poskytuje harmonickú atmosféru pre pokojnú a bezpečnú noc. Citroën ë-SpaceTourer je k dispozícii s elektrickým pohonom.