Zobraziť obsah

APLIKÁCIA MY CITROËN 

Môj Citroën vám umožňuje zostať v spojení s vaším vozidlom a na diaľku pristupovať k jeho aktuálnym informáciám. Vďaka tejto aplikácii profitujete z personalizovaného sledovania údržby vášho vozidla a prístupu k elektronickým službám Citroën. Objavte hlavné funkcie My Citroën.

OBJAVTE NÁVOD NA MY CITROËN

KAŽDÝ DEŇ S MOJÍM CITROËNOM

Hľadám svoje vozidlo

Vďaka lokalizáčných služieb aplikácie My Citroën ľahko zistím presnú polohu svojho vozidla.

Prehľad o jazdách

Funkcia Cesty mi umožňuje optimalizovať moje jazdy nahliadnutím do štatistík všetkých mojich jázd, kde získate informácie o prejdených kilometroch, priemernej spotrebe a celkových nákladoch.

Prístupm k dokumentácii

Na karte Vozidlo máte rýchly prístup ku všetkej dokumentácii svojho vozidla a dostávate tak veľa informácií a upozornení. Je to praktické, ak svieti kontrolka na palubnej doske!

ÚDRŽBA A POMOC PRE MOJE VOZIDLO

Kontrola údržby

Nájdete tu všetky informácie o údržbe svojho vozidla ako sú: záruka, počet najazdených kilometrov, termíny najbližších návštev v servise. Aplikácia My Citroën vám ponúka prispôsobený plán údržby na základe vášho štýlu jazdy a prejdených kilometrov.

Objednáte  sa v servise Citroën

Jednoduchý a praktický. Aplikácia My Citroën vám umožňuje požiadať o cenovú ponuku alebo si dohodnúť termín v servisnom mieste Citroën.

Pre kľudnú jazdu

Porucha, nehoda alebo reklamácia? Z Contact & Assistance voláte na oddelenie vzťahov so zákazníkmi alebo na oddelenie asistenčnej služby, ktorá vám odpovie non-stop 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

MOJE ELEKTRICKÉ VOZIDLO ALEBO PLUG-IN HYBRID

S mojím citroënom ovládam auto na diaľku

Aplikácia MY Citroën vám umožňuje kontrolovať dojazd vášho auta, na diaľku ovládať nabíjanie trakčnej batérie alebo nastaviť predklimatizovanie jeho kabíny pred jazdou.

OBJAVTE NÁVOD NA DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE Ë-CONTROL