Zobraziť obsah

HATCHBACKY OD CITROËN

Vždy viac pohodlia a štýlu s modelmi radu hatchback Citroën. Štíhle siluety, plynulé línie, komfortná jazda a interiéry, technológie... Elegancia modelov radu Citroën hatchback sa snúbi s pôžitkom z jazdy v úplnom pokoji.

NOVÝ CITROËN C5 X

Citroën C5 X je prostredníctvom svojho štýlu dokonalým stelesnením filozofie značky Citroën. Originálne spája eleganciu sedanu, dynamiku kombi a vyvýšený posed SUV.

Citroën C5 X poskytuje skutočný pokoj na palube vďaka maximálnemu pohodliu z programu Citroën Advanced Comfort®.

Citroën C5 X je vybavený modernými technológiami na zjednodušenie života za volantom s rozšíreným Head up displejom, jazdnými asistentmi, ktoré zavádzajú poloautonómne riadenie a úplne novým komunikačným rozhraním na 12'' HD dotykovej obrazovke s prirodzeným rozpoznávaním hlasu.

NOVÝ CITROËN C5 X PLUG-IN HYBRID

Na elektrinu každý deň, na benzín podľa potreby

Okrem benzínovej verzie ponúka model C5 X aj plug-in hybridný variant prispôsobený na každé použitie, na ktorom môžete slobodne a neobmedzene jazdiť počas všedných dní, ako aj pri neočakávaných cestách. Nový Citroën C5 X Plug-in Hybrid ponúka technologicky vyspelé a moderné riešenie elektrickej mobility v záujme vyššieho komfortu a všestrannejšieho využitia: mobilitu v triede e-Comfort.

 

Žiadny hluk, žiadne vibrácie, šikovne navrhnutá zvuková izolácia od cesty a vonkajšieho sveta, najmä vďaka vrstvenému sklu na predných a zadných oknách: na palube nového modelu Citroën C5 X Plug-in Hybrid zažijete počas jazdy optimálne pohodlie a ticho.

NOVÁ CITROËN C4

Kompaktný sedan značky Citroën sa vrátil s novým modelom C4. Je ideálnym partnerom na dlhé cesty autom vďaka odpruženiu s progresívnymi hydraulickými dorazmi® a pohodlným sedadlám Advanced Comfort.

 

Nový Citroën C4 má silu a charakter: veľké kolesá, veľkorysé a svalnaté línie.

 

NOVÝ CITROËN Ë-C4 ELECTRIC

Elegantný ako sedan a svalnatý ako SUV. Nový Citroën ë-C4 Electric je vybavený 50 kWh batériou s dojazdom až 357 km v cykle WLTP (Worldwide harmonized Light Vehicles Test Procedure).

 

Mäkkosť sedadiel Advanced Comfort, jednoduchosť používania rôznych služieb ktoré ponúkajú 100% úroveň pohodlia nielen pre vodiča ale aj pre spolujazdcov. Tento elektrický sedan má niekoľko detailov, ktoré ho odlišujú od jeho termickej verzie: monogram ë na bočných stranách a zadnej časti vozidla alebo 18'' zliatinové disky Crosslight s diamantovým rezom, špeciálne vyvinuté na úsporu energie.