Zobraziť obsah

ÚŽITKOVÉ VOZIDLÁ

Pre kúpu vášho nového úžitkového vozidla alebo dodávky vám Citroën ponúka široký rad ľahkých úžitkových vozidiel. Vyberte si z mnohých prevedení a veľkostí práve model, ktorý vás bude najlepšie sprevádzať pri vašej každodennej profesionálnej činnosti.

BERLINGO VAN & Ë-BERLINGO VAN

Citroën Berlingo Van je k dispozícii s účinným a úsporným spaľovacím motorom alebo elektrickým pohonom (100 kW 136 k motor).

 

Je k dispozícii v 2 dĺžkach: M 4,4 ma XL 4,75 m a ponúka užitočný objem až 4,4 m³.

 

K dispozícii sú dve nové verzie: Driver a Worker a má 19 asistenčných systémov pre riadenie, ktoré vám uľahčia vašu každodennú prácu.

 

JUMPY & Ë-JUMPY

Citroën Jumpy je dostupný v elektrickej verzii (motor 100 kW a 136 k) a v naftovej verzii (100 k až 180 k). Je dostupný v 3 veľkostiach (XS, M alebo XL) a 3 verziách (Cityvan, Worker a Driver).

 

Má 16 jazdných asistenčných systémov a praktické funkcie, ako je handsfree otváranie posuvných bočných dverí a moduwork umožňujúce prepravu predmetov s dĺžkou až 4 m.

 

 

JUMPER & Ë-JUMPER

Citroën Jumper je k dispozícii v dostupný v prevedení: dodávka, šasi a valník. Možné sú 4 dĺžky, 3 rázvory a 3 výšky. Má šírku Best in Class, posuvné bočné dvere so šírkou až 1,25 m a 11 jazdných asistentov.

 

Je k dispozícii s naftovým motorom s výkonom  120k až 165k alebo elektrickým motorom s výkonom 96 kW (120 k)  s výberom z 2 dojazdov: 200 km (WLTP) k dispozícii pre dĺžky L1, L2 a dojazdom 340 km (cyklus WLTP ) dostupné pre prevedenia L2, L3 a L4.

PRESTAVBY ÚŽITKOVÝCH VOZIDIEL

Využite ponuku prestavaných vozidiel priamo na mieru vašej profesie. Schválené prestavané vozidlá už na vás čakajú na vybraných dealerstvách Citroën vo vašom okolí. Široká ponuka skladových vozidiel vám dáva možnosť realizovať individuálne nadstavby / prestavby vozidiel plne v zmysle vašich požiadaviek vo veľmi krátkom čase.

 
 

TRADÍCIA

Prestavby úžitkových vozidiel Citroën sa realizujú na základe dlhoročnej spolupráce s preverenými partnermi, ktorí ponúkajú konfigurácie vychádzajúce zo skúseností jednotlivých odborov

RÝCHLA REALIZÁCIA

Vo vybraných predajných miestach vám ponúkame prestavané vozidlá ihneď k odberu alebo skladové vozidlá, ktoré umožňujú realizovať dostavby v krátkom čase podľa vašich predstáv.

MODULARITA

Úžitkové vozidlá Citroën ponúkajú rad úprav šitých na mieru vášho podnikania.