Zobraziť obsah

RAD KOMPAKTNÝCH VOZIDIEL CITROËN

Od nového Citroënu C3 až po nové sedany Citroën C4 a ë-C4.  Jedna vec je istá, s ponukou kompaktných vozidiel Citroën vyniknete na cestách. Kamkoľvek jazdíte, autá sa prispôsobia všetkým jazdným situáciám bez toho, aby to bolo na úkor pohodlia, praktickosti a modularity.

NOVÝ CITROËN C3

Faceliftovaný Nový Citroën C3, ktorý bol vynovený o novú prednú časť a ešte odvážnejšie línie. Okrem nového systému Airbump® sa mestské vozidlo vyznačuje výraznou osobnosťou a bezkonkurenčným komfortom. Na cestách vyniknete širokým výberom exteriérových kombinácií. Moderné a technologicky prepojené mestské auto má tiež 12 jazdných asistentov na podporu riadenia, ktoré vám uľahčia každodenný život.

 

NOVÝ CITROËN C4

Nový Citroën C4, kompaktný hatchback značky Citroën prichádza na scénu spojením elegantného dizajnu a dravých línií.

Vaše cesty budú príjemnejšie s odpružením s progresívnymi hydraulickými dorazmi® a sedadlami Advanced Comfort. Nový Citroën C4 tiež spestruje svoju ponuku ponukou motorizácii, ktorá čo najviac vyhovuje vašim potrebám: elektrická, benzínová alebo naftová. Nový elektrický Citroën ë-C4 zaisťuje tichú, jednoduchú elektrickú jazdu a jazdný komfort. Je vybavený batériou s kapacitou 50 kWh, ktorá ponúka až 350 km dojazd v cykle WLTP.


Na trakčný akumulátor je poskytovaná záruka 8 rokov alebo 160 000 km na 70 % jej nabitia.