Zobraziť obsah

Ponuka diskov Citroën

Objavte nové perspektívy! Nechajte sa inšpirovať ponukou elegantných diskov z ľahkých zliatin s ozdobnými stredovými krytkami. Posledný detail pre maximálnu dokonalosť vášho auta!

 

Cieľom značky CITROËN a ponúkaných zliatinových diskov nie je len zlepšiť dizajn vášho vozidla. Rovnako dôležitým faktorom je tiež optimálna smerová stabilita, príjemné riadenie a dynamické jazdné vlastnosti, vyladené s ohľadom na maximálny komfort a bezpečnosť jazdy.

 

Vlastnosti a kvalita zliatinových diskov sú pre nás prioritou, a preto si značka CITROËN stanovila ešte prísnejšie špecifikácie pre ich výrobu ako sú platné európske normy pre osobné automobily. Kolekcia hliníkových kolies zahŕňa aj zliatinové disky pre najnovšie modely CITROËN, ktoré sú kombináciou štýlu, bezpečnosti a najvyššej kvality.

Zliatinové disky

Ak preferujete disky z kvalitnejších materiálov a máte radi estetiku, mali by ste si pozrieť našu ponuku zliatinových disky. Váš Citroën bude vyzerať skutočne štýlovo. Tieto disky sú ľahšie a v rôznych dizajnoch, takže si môžete vybrať ten, ktorý sa Vám najviac páči a ktorý najlepšie ladí s Vaším vozidlom.

Príslušenstvo k diskom    

Široka ponuka bezpečnostných (poistných) skrutiek

Sada 4 bezpečnostných skrutiek so špeciálnou oceľovou svorkou spoľahlivo chráni kolesá zo zliatiny pred krádežou. Táto bezpečnostná sada predstavuje najlepšiu ochranu diskov a v porovnaní s cenou nových hliníkových diskov ide o zanedbateľnú investíciu.

Stredové krytky

Kolesá vášho Citroënu môžu mať ešte zaujímavejší vzhľad. Ozdobné kryty na stredy diskov vytvárajú s dizajnom a farbou karosérie dokonalý harmonický celok.
Plechové (oceľové) disky
Ponúkame plechové disky, ktoré sú prevažne určené pre zimné pneumatiky a sú cenovo dostupné. Sú však ťažšie ako plechové disky, čo môže mať vplyv na celkovú hmotnosť vozidla.