Zobraziť obsah

Konfigurátor je momentálne nedostupný. 

Prebieha údržba systému, prosím Vás, skúste navštíviť stránku neskôr. Ďakujeme.

Nakonfigurujte si váš Citroën ë-Spacetourer
Citroën ë-SpaceTourer je dostupný so 100% elektrický motorom. Nakonfigurujte si od dĺžky po farbu a výbavu a pokojne vyrazte na cestu.
Dostupné verzie a veľkosti
Nové Citroën ë-SpaceTourer a Citroën Spacetourer sú ponúkané vo veľkostiach M alebo XL vo výbave Feel a Shine. Vyberte si farbu karošérie pášho vkusu a využite výhody vybavenia, ktoré vám ponúka.
Výber motora pre váš Citroën ë-Spacetourer
Nový Citroën ë-SpaceTourer je vybavený 50 alebo 75 kWh elektrickou trakčnou batériou a automatickou prevodovkou. Na jedno nabitie prejsť až 330 km so 75 kWh batériou a rýchlym nabitím až na 80 % za 30 minút. 
Dizajn interiéru a exteriéru

Vyberte si farbu svojej rodinnej dodávky. Širokej škály farieb s výrazným charakterom: Ice White, Black Perla Nera, Platinum Grey, Steel Grey, Rich Oak Brown a Sand.

 

V interiéri sa nechajte zlákať jednoduchosťou grafitovej látky, ktorá je príjemná aj praktická.

Rozmery Citroën ë-Spacetourer

Nový Citroën ë-SpaceTourer je dostupný v dvoch dĺžkach (M: 4,95 m, XL: 5,30 m).

 

Rozmery rodinného vanu sú 4956 mm až 5306 mm na dĺžku, 1920 až 2204 mm na šírku a 1890 mm na výšku. Ponúka maximálny úžitočný objem 4 554 l vďaka svojim výsuvným sedadlám a nekompromisnú variabilitu vďaka 2/3-1/3 lavicovým sedadlám.

Vybavenie a príslušenstvo
Nový Citroën ë-SpaceTourer vám ponúka aplikáciu MyCitroën, ktorá vás bude každodenne sprevádzať a uľahčí vám používanie vášho vozidla. Pre Nový Citroën ë-SpaceTourer je štandardne k dispozícii množstvo bezpečnostných a komfortných asistenčných systémov, ktoré si môžete vylepšiť voliteľnou výbavou a príslušenstvom podľa svojich želaní a potrieb.