Zobraziť obsah
Nakonfigurujte si svoj Citroën C5 X
Máte záujem o Citroën C5 X? Predstavte si, že sedíte za volantom svojho budúceho sedanu vďaka konfigurátoru Citroën! Od výberu farby karosérie, až po výbavu, ako aj motor a farby interiéru. Prispôsobte si svoj Citroën C5 X podľa svojich predstáv.
Dostupné verzie pre Citroën C5 X
Váš Citroën C5 X je dostupný v nasledujúcich povrchových úpravách: Feel, Feel Pack, Shine a Shine Pack. Všetky tieto verzie zahŕňajú celý rad štandardného vybavenia a príslušenstva, ktoré splnia všetky vaše potreby.
Výber motorizácie
Pokiaľ ide o motor, váš Citroën C5 X je k dispozícii v benzínovej verzii (PureTech 130 S&S) a v hybridnej verzii. V závislosti od zvolenej verzie a motora je váš sedan vybavený automatickou prevodovkou EAT8, ktorá vám ponúka plynulé radenie prevodových stupňov a optimálny jazdný komfort.
Dizajn interiéru a exteriéru
Citroën C5 X má avantgardný štýl, ktorý spája eleganciu sedanu, dynamiku a všestrannosť, ako aj modernosť a robustný vzhľad SUV. Tento sedan ponúka mnoho možností prispôsobenia, ako je výber farby, farby strechy alebo ráfikov. Máte tak k dispozícii niekoľko farieb: modrá, šedá, čierna a biela. Vo vnútri priestoru pre cestujúcich vášho Citroënu C5 X si môžete vybrať z rôznych atmosfér, aby ste mali vozidlo, aké chcete.
Rozmery Citroënu C5 X
Citroën C5 X s dĺžkou 4805 mm, šírkou 1859 mm a výškou 1485 mm ponúka komfortný priestor na palube. Kufor ponúka objem 485 L bez ohľadu na zvolenú verziu.
Voliteľná výbava k dispozícii

Skombinujte pohodlie, bezpečnosť a potešenie z jazdy vďaka mnohým štandardným výbavám dostupným v závislosti od zvolenej výbavy: Highway Driver Assist, sledovanie mŕtveho uhla na dlhé vzdialenosti atď.