Zobraziť obsah

CITROËN ÚŽITKOVÉ VOZIDLÁ: KOMFORTNÁ TECHNOLÓGIA

Už 100 rokov vás Citroën inšpiruje pri vytváraní inovatívnych a originálnych úžitkových vozidiel, ktoré každému cestujúcemu ponúkajú bezkonkurenčný komfort. Jazdný komfort, jednoduchosť použitia, modularita, pohodlie na palube a úložný priestor. Maximálne pohodlné pre vaše služobné cesty.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

NA VRCHOLE KOMFORTU

Citroën Advanced Comfort®, navrhnutý tak, aby každému pasažierovi ponúkal bezkonkurenčný komfort a pohodu, optimalizuje ergonómiu a znižuje psychickú záťaž. Napätie na ceste je filtrované a hlukový smog znížený na minimum, aby sa vytvoril pocit pokoja, zatiaľ čo kabína ponúka eleganciu a funkčnosť. Cesty sú plynulé a bezproblémové a intuitívna technológia vám dáva pohodlné a jedinečné funkcie na dosah ruky.

JAZDNÝ KOMFORT

Úžitkové vozidlá Citroën ponúkajú optimálny jazdný komfort bez ohľadu na podmienky na ceste a to vďaka svojmu vysokému posedu za volantom, flexibilnej prevodovke, odpruženiu a zvukovej izolácii. Predné sedadlá modelov Berlingo Van a Jumpy boli ergonomicky navrhnuté tak, aby poskytovali veľkorysý priestor a pohodlnú pozíciu pri riadení. Sú výškovo nastaviteľné.

MODULARITA INTERIÉRU

Moduwork®

Na maximalizáciu priestoru a funkčnosti Citroën Jumpy ponúka priehradku Moduwork® na náklad a sklopné bočné sedadlo spolujazdca. Vďaka tomu je možné predĺžiť ložnú dĺžku modelov veľkosti XL až na 4 m. Pre väčšiu bezpečnosť bola na strane vodiča pridaná ochranná sieť.

Cabine extenso®

Kabína Extenso®, ktorá je k dispozícii v modeli Berlingo Van, môže prepraviť 3 osoby a zväčšiť dĺžku a užitočný objem nákladu. Ak chcete zväčšiť ložnú dĺžku, bočné sedadlo spolujazdca je možné sklopiť, čím sa uvoľní priestor až na 3 metre na dĺžku vo veľkosti M a 3,4 metra vo veľkosti XL.

KOMFORT NA PALUBE

Mobilná kancelária

Kabína Citroënu Berlingo Van bola navrhnutá ako mobilná kancelária, ktorá umožňuje jednoduchú administratívnu prácu na cestách. Každé úžitkové vozidlo Citroën má priestor na pohodlnú prácu so súbormi alebo počítačom a je vybavená napájaním cez USB zásuvku.

Inteligentné úložné priestory

Úžitkové vozidlá Citroën sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky práce profesionálov. Preto tu nájdete množstvo šikovného úložného priestoru na každodenné vybavenie a smart riešenia. Veľké priehradky vo dverách, veľká odkladacia schránka pod sedadlom spolujazdca, odkladacia schránka, držiaky nápojov namontované na palubnej doske, jej veľká kabína: priestor na každodenné predmety.

Hands-free bočné posuvné dvere

Praktické, dômyselné a na trhu jedinečné  hands-free bočné posuvné dvere* vám umožňujú bezdotykovo otvárať a zatvárať bočné dvere a sú k dispozícii pre model Citroën Jumpy. Jednoducho prejdite nohou pod roh zadného nárazníka, aby ste odomkli a automaticky otvorili bočné dvere na strane, kde sa nachádzate.

* Táto funkcia je dostupná len pre model Citroën Jumpy.

SIGNALIZÁCIA PREŤAŽENIA

EXKLUZÍVNA INOVÁCIA

Indikátor preťaženia vás upozorní na prekročenie užitočného zaťaženia vášho vozidla.